Měsíční dítě spí přes den jen pár chvilek, je to běžné?

nikita9576
17. bře 2016

Ahoj děvčata jak Vám spinkají Vaše zlatíčka.Má dcera spinkala celou noc i během dne naspala třeba pět hodin.Ted´mám měsíční neteř a ta spinká jen v noci a přes den naspí jen pár krátkých chvilek,což mi přijde na měsíční miminko málo,pak je taky pěkně mrzutá.Co vy na to,je to běžné nebo ne?Za každý názor budu vděčná 🙂

iveta93
17. bře 2016

Naše spala první měsíc skoro nonstop. Defakto se budila jen na jídlo, přebalení a když něco potřebovala. Ale pokud je neteř potom mrzutá zkusila bych s ní chodit aspoň ty dvě hodinky v kočárku. Většinou děti v kočárku spinkají. A výhoda je v tom, že kočárek může vzít kdokoliv a maminka si může odpočinout taky. Což já bych ocenila, hlavně v šestinedělí. 🙂

lv
17. bře 2016

já zas naopak, žasnula jsem při čtení toho, že novorozeně naspí 20h ta den..ani omylem, ani jedna..maličké zdřímnutí po 3h bdělosti dopoledne, max 30min, velké poobědové spaní hodinu, naprosto vyjímečně 1.5h.

drakenn
18. bře 2016

My to meli stejne jako Iv. Spani pres den ani omylem. Takze satek a decka cuceli, ale zabavili se a nervali.. ony ty mimca kdyz nespi, tak se nudi a pak jsou mrzute. Nektere deti proste nespi ucebnicove, nepotrebuji tolik spanku..

cllowie
18. bře 2016

Náš malej první 4 měsíce nespal prakticky vůbec, ani ve dne a ani v noci. Když jsem se ptala pediatra, že by miminka měli spát 20 hodin denně jen se smál a říkal, že tyto příručky píšou co nemaj děti, že je to nesmysl. Když konečně malej spal v noci třeba 3 hodiny v kuse budila jsem se hrůzou, že se mu něco stalo.

zaneta238
18. bře 2016

Měla jsem hrozného nespavce,spal mi 3-4 x denně po 20 minutách.Tři hodiny mi vydržel spát asi 5 x za celé miminkovské období.Jinak byl pořad mrzutý a musela jsem ho nosit 🙂 Ještě dnes mně polévá pot,když si na to vzpomenu 😀

trif
18. bře 2016

Nase prvni 1,5 mesice spala furt (silna zloutenka). Ted mame 3 mesice, pres den nespi prakticky vubec, ale zase chrni bez krmeni celou noc. (cca 20h - 5h)

lucinacka
18. bře 2016

Malej spal kaze 2 hodiny kolem 30 - 40 minut. Delsi casove useky zacal spat az po roce. Je to hodne individualni...

nikita9576
autor
18. bře 2016

Děkuji Všem za reakce tak to necháme na malé aby si to určila sama,za dva dny mám druhý termín porodu tak jsem zvědavá jestli budeme mít taky raráška nebo šípkovou růženku 🙂