Měsíční mimino, když nespí, vydrží v klidu?

6. čer 2021

Měsíční miminko-když nespí, vydrží vám v klidu? Například nakrmite, přebalite a začne se rozhlizet... Když ho pak položím, tak se vydrží koukat kolem jen pár minut a pak začne řvát a musíme ho zvednout a chovat..... ☹️ Do toho má prdy... Takze někdy nosím prostě většinu dne☹️

palja
6. čer 2021

Dcera taky furt rvala a musela jsem jí nosit. Dokonce jsem s ní i vařila, měla jsem ji v nositku, vůbec nechtěla být někde odložená.

elesse
6. čer 2021

Vlastně jsem to ani nikdy dýl než pár minut nezkoušela, ve smyslu odložím smaotného někam, ať si kouká... v postýlce měl knížky/hračky nebo jsem byla u něj kdyžjsem vařila, byl se mnou v kuchyni. Ale když to tak vezmeš, měsíční mimčo toho ani moc nevidí, tak tě hledá a chce něco... U nás stačilo být okolo, vyprávět, zpívat

codal
6. čer 2021

Je to normlaní... Šátek nebo nosítko je fajn pomocník.

cilkat
6. čer 2021

Zhruba do roka jsem bez něj (bez řevu) nebyla ani na WC... Byl hodně kontaktní, musel mít dotek - být metr vedle nestačilo.

treasurka
6. čer 2021

Jo, uplne normalni. Nase prostredni rvala i v naruci, nositko nesnasela... 🙏🏻

jjasmina
6. čer 2021

Normální, když nespala, tak byla stejně u mě nebo se kojila, byla a je kontaktní. A od narození spíš nespavec

jaja01k
6. čer 2021

Pár minut mi v tomhle věku přijde dost, u nás ten klid většinou vydržel pár sekund 😂

mamikry
6. čer 2021

Nas prcek ma tri tydny a cumakovat sam vydrzi jen par minut a jeste jen zabaleny v kokonku. Kdyz ho mam na kline polozeneho, vydrzi chvili koukat, ale vesmes porad chovam.

olga_
6. čer 2021

Naprosto normální dítě a pár minut je výkon 😅.

areh
6. čer 2021

První syn nevydržel ani náhodou. Pořád jsem ho musela nosit nebo s ním jezdit doma v proutěným košíku,co jsem měla.
O druhém synovi jsem nevěděla. Jen spal, a jedl 😯

jako_mala_holka
6. čer 2021

Já mám pocit, že dcera byla v pohodě, ale je možné, že zapracovala selektivní paměť 😄 ne fakt myslím, že dobrý, zato teď skoro v roce si to kolikrát asi vynahrazuje 😆 neboj, je to normální, každé dítě je jiné

jiss
6. čer 2021

Co chovat, ale nosit dokola po bytě naštelovaného tak, aby měl panáček výhled a náhodou se nenudil... Zvědavý jak opice, od malička.