Mimčo se pořád svléká do naha. Jak je to u vás?

j.a.n.u.s.
9. bře 2009

Ahoj...
..nase mala se dostala do obdobi, kdy se milionkrat za den vyslece do naha! Asi je to pro mrnata jeste prirozene...akurat ted v zime trosku odvazne a otuzile....nevim ale jak mam resit to oblikani. Desne rve, byt na ni-je nahata cely den. Vyzkousela jsem vsechno, sliby, podplaceni, odvedeni pozornosti-jen toho vseho vyuzije a pri prvni prilezitosti je z ni znova "sagoč" 😀

Ted posledni dve noci mi to dela aji jak spi, normalne se vyslece!
A kdyz ji chci oblect-plac! Kdyz ji necham tak-chrochta blahem 😎

Jak je to u vas? Mate doma taky nahacka???

pipisek
9. bře 2009

j.a.n.u.s.

nemáme náhodou stejné dítě? 😀
já stokrát denně oblékám malou komplet, včetně pleny...nejraději lítá nahatá...a kdyby jsi viděla moje vylepšováky na overalech na spaní !!! nesnese být přikrytá, takže mám 3 fleecové overaly a ty střídám dokola..jeden má šinovný zapínání jen na rameni, tak jsem ho trochu zašila aby se mi z něj nevysoukala, ale ty zbylé jsou na zip a pak u krku je takoý pásek a knoflík, takže já večer co večer navlíkám do jezdce zipu gumičku a tu namotávám na ten knoflík...někdy se z toho stejně dostane 😠 a je nahá a bohužel mi i počurala několikrát postýlku 😠 můžu se stavět na hlavu, ale nic nepomáhá. normálně to došlo tak daleko, že ty gumičky nějak roztrhne, takže teď u babičky jsem to každý večer zavazovala takovým tím ozdobným lýkem na dárky fakt napevno, protože ta gumička přeci jen pruží a ona to trochu rozepne, vyndá jednu ruku, druhou a je nahaté. že to děti dělají je celkem v pořádku, dělala to i moje starší dcera...ale jen chvíli, párkrát...tohle dítě je nezmar a trvá to už dobré 3 měsíce !!!!!

j.a.n.u.s.
autor
9. bře 2009

Krasa! pipisek, takze nejsme jedine...hahaha...a to vcera uz nutila aji me at se vyslecu!!!! A co myslis, ze jsem udelala? 😅 ...

pipisek
9. bře 2009

no mě nutí spíš oblíkat...buzeruje mě, že si mám zapnout zip nebo pásek 😀

krembonzur
9. bře 2009

no my teda se nesvlikame, ale je problem oblect-cokoliv, plinka, strample, triko-desbes...
v sobotu lital doma nahaty jen v tricku a v nedeli uz mel rymu a kasel... 😠 😎

sarkabrezen
9. bře 2009

janusko, u nás stejnéééééé!! sagoč mi pobíhá doma skoro celý den... a víš co jediné pomáhá? když obleču šatičky... to je malá blažená a nechá si to obléct... chodí a ptá se "jak vypadám? jak vypadám"? a vykrucuje se před zrcadlem 😅

modzo
10. bře 2009

Ahoj
co bych dala za to aby se mi malej svlékl 😀

konoupek
10. bře 2009

Naší malou nemůžu dostat do pyžama po koupání to jsou strašný boje,no ještě,kdyby se mi měla přes den vyslíkat to bych z toho byla mimoň 🙂 .

xsipm04
10. bře 2009

Haha, tak jsem ráda, že to nejsem jenom já, kdo má doma malýho exhibicionistu 😀 U nás jsou to střídavá obdodí, jeden čas chtěla chodit úplně nahá asi po dobu 14 dnů, teď už to většinou bývá jen půl den, pak jí překecám na tričo. Nejlepší je, že si často k tomu všemu obleče třeba jen čepici, případně si nandá ponožky. Takže tu běhá celá nahá jen v čepici, návštěvy občas docela koukaj 😀 No a pak, jak jí je asi přecijen trošku zima, tak to občas nestihne na nočník a to koukaj zejména bezdětný návštěvy, jak dítě očůrává celý byt 😀 ale ono to většinu taky jednou potká, tak neřeším 😀

caira
10. bře 2009

jak tak to jsem nevedela, ze deti jsou takovi exibousci 😀 to hadam,ze mam teda na co tesit..nase mala treba nikdy nemohla byt jen v plince..ja nez ji nandam plinku a pyzamo tak si ji snazi trikrat sundat 😀 ja na jedne strane zalepim ona odlepi 😀

j.a.n.u.s.
autor
10. bře 2009

Hele, prisla jsem na figl....nahata-O.K., ale jak zazvoni minutovnik, tak si oblece vzdy jednu vec....(kalhotky, pak tricko, pak ponozky, atd., atd.) No mala to prijala s nadsenim, bere to jako hru! A jeste se desne rehni, kdyz se lekne pri zazvoneni.... 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
12. bře 2009

furt beha nahata porad se vysleka porad je ji vedro neustale se osahava nevim po kom to ma 😀

wsmoulinkaa
25. led 2012

ahoj,že bych obnovila diskuzi?.DD moje nela se také svléká,ale před spaním..jak v poledne tak večer....i plínu...to je děs asi ji taky zašiju do overalu 😀 😀

evulka25
25. led 2012

joo taky jsme se svlékali, kolem dvou let 😅 😅 pomohlo to totálně ignorovat, čím víc jsem za ním běhala s oblečením, tím rychleji to sundaval 😀

wsmoulinkaa
5. čer 2012

jen pro info....toto období je už za námi...začlo nové:DD bouchání dětí a kousání,když se vzteká:D

wsmoulinkaa
5. čer 2012

zlaté svlékání:D