Mimčo zvrací v autě. Co s tím?

power700
9. říj 2008

Ahojky, prosím o radu. Moje skoro 10ti měsíční dcera nám zvrací v autě. Ujedeme 5 km a přijde to na ní ☹ Sedačku máme ještě "vajíčko", ale už uvažuji o té větší. Jestli jí nevadí, že jede proti směru jízdy?Je i po jídle delší dobu, dnes zrovna jsme jely dvě a půl hodiny po jídle.Máte někdo s tímto zkušenost? 😒

power700
autor
11. říj 2008

Ahoj, takže nikdo nemáte s tímto zkušenost? 😉

jabber
11. říj 2008

Ahoj, zkušenost s tím sice nemám, ale existuje homeopatický přípravek na kinetózy, jmenuje se Cocculine, tak bych to vyzkoušela 😉
http://www.boiron.cz/produkty.php#p

power700
autor
11. říj 2008

jabber, díky moc, mrknu tam, snad to zabere. 🙂

akzeret1
11. říj 2008

Ahoj my dáváme rehydratační roztok Kulíšek forte,používáme ho na zažívací potíže a na nevolnosti během jízdy.Dávam ho malý po lžičkách před cestou,nebo do lahvičky a ona ho popíjí při jízdě.Určitě bych vyměnila taky autosedačku,takhle vlastně pololeží a je proti směru

vojtisek2007
11. říj 2008

já teda nevím, ale nám někdy vojta zvrací taky - a to má sedačku už normálně - ve vajíčku nikdy, teď občas - a nezáleží, jestli je po jídle nebo ne...spíš mi přijde, že zvrací, když je sedačka vepředu, když sedí vzadu, tak neblinká....dáváme avioplant (nebo tak nějak) je to přímo na nevolnosti z jízdy....