Miminka a aviváže. Kdy by se s nimi mohlo začít?

lenkazdenek
12. únor 2008

Ahoj,prosím o radu ohledně aviváže pro mimminko,kdy by se s aviváží mohlo začít,jaký máte zkušenosti?
Jestly už tady podobné téma je tak se omlouvám 🙂

kacka79
12. únor 2008

Tak já používám aviváž od narození... jinak bylo prádýlko hrozně tvrdý 😒 dávám jí málo a buď lovela nebo lenor sensitive...a nikdy jsme žádné problémy neměli..

luckaa
12. únor 2008

Ahoj,já taky používám aviváž od narození Lovelu a taky bez potíží 🙂

lenkazdenek
autor
12. únor 2008

holky děkuju,malá má problém se suchou kůží tak jsem se bála ji dávat aviváž,ale to prádýlko je fakt tvrdší 😒

katarina82
12. únor 2008

leni, my avivážujeme taky od narození a dobrý 😉

gandy
12. únor 2008

My taky používáme lovelu a žádný problém jsme neměli.. Jinak naše Naty taky měla hrozně suchou kůži, zkusila sjem dost olejíčků a nejvíc se osvědčil od weledy.. Jsou tedy dražší, ale má krásnou kůži, vůbec neni suchá.. A to jsem měli z lékarny, Niveu, pak ještě jeden ale tento je fakt super.. Máme i olejíček do vody a mýdlo.... 😕

siima
12. únor 2008

lankazdenek: aviváž nepoužívám, ale na suchou kůži se mi osvědčil Excipial U Lipolotio, elí měla suché fleky, zkusila jsem všechno možný, ale zabralo až tohle. Je ale myslím na předpis, aspoň mně ho napsala mudr

mem
12. únor 2008

já jí nedávám a dobrý, sama jsem na ní alergická, peru v Lovele a mažu Emu Weledou

misakri
12. únor 2008

my používáme silan sensitive a v pohodě, prádlo krásně voní a je krásně měkké.. 😉 🙂

zdenka26
13. únor 2008

Tak my používáme jen lovelu prášek a jsme spokojení,ten Excipial U Lipolotio je skvělí,používám ho taky pro malého,hodně se nám osvědčil 😉

jandalinka
13. únor 2008

My používáme od narození prací gel Lovelu a aviváž Lenor Sensitiv 🙂 .A zatím žádné problémy.Na suchou kůži je super krém od Welledy,jak už tu bylo zmiňováno.V žádném případě nemůže vzniknout alergie 😉

lenkazdenek
autor
13. únor 2008

Já právě ten Excipial měla ,ale malá se potom osypala 😒 tak teď dávám krém Nivea a koupu jen obden a zatím to vypadá že se to zlepšilo,ale nechci to zakřiknout 🙂 zkoušela jsem seba med i z lékárny ,ale po tom všem měla chudinka vyrážku ☹

kacka.va
13. únor 2008

Já miminkovský Lenor používám i normálně, protože to není nijak zvlášť převoněné. Jen jsem teď koupila Lovelu na praní a uvidíme, jak budeme spokojení. 😉

reruna
13. únor 2008

ahoj, já jsem prala jen v Lovele do tř měsíců bez aviváže, teď už dávám aviváž Silan sensitive, ale málo. Žádný probém zatím nebyl.