Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Miminko na zahradě. Jak to děláte?

denca92
10. bře 2021

Dobrý den, jen se chci zeptat, mám půlroční holčičku. Jak to děláte, když jste na zahradě. Pokud půjde zatím plánuji práci na zahrádce když bude spinkat. Ale v létě až bude horko, že bych šla s ní dopoledne na zahrádku, jestli není hloupé ji dát deku, pár hraček a položit ať si tam hraje. Děkuji

rnika
10. bře 2021

@denca92 A jak jinak, všechny moje děti vegetili na zahradě na dece... 🙂 jen pak je horší je tam udržet a většinou lezly všude možně jen ne na té dece 😅

g_m
10. bře 2021

Jojo, bude všude jen ne na dece 😀 Ale to neva, je třeba, ať si zkoumají okolí 😉

nita1984
10. bře 2021

Syn strávil na zahradě od jara do podzimu. Jen od půl roka lezl, takže deka tam byla jen pro můj pocit. Jinak byl vsude

keksik002
10. bře 2021

@denca92 klidně a nebi vyhradit cast zahradky, dat ji lopatku, hrabicky a muze pracovat s vama 🙂

emamaira
10. bře 2021

Taky jsem měla malého na dece, vedle sebe, pokud možno ve stínu🙂 a když bylo úplně vedro, tak měl trošku vody ve vanicce a cachtal se.

areh
10. bře 2021

Maty má aktuálně taky půl roku. Budu dávat deku, ale spíš bude k ničemu, stejně z ní hned odleze. Neřeším, ať si na trávě dělá co chce 😂 předpokládám, že jakmile bude sedět,bude se hrabat i v písku.

patypresdevaty
10. bře 2021

A proč ne?

hanih
10. bře 2021

@denca92 Pro male dite je super byt takhle venku. Klidne cely den, kdyz bude hezky. V kocarku, na dece... no a taky kdekoliv jinde 🙂 Jen se priprav, ze toho na zahrade udelas tak polovinu, co jindy, a ditku pak budes vysypavat hlinu a travu i z plinky 🙂

fouskovi
10. bře 2021

Přesně jak píšou holky šup s ním na deku ono stejně poleze všude a vše bude zkoumat ale to nevadí, jen nebyli na sluníčku a jinak to bylo fajn a hlínu, pisek a trávu jsem věcné měla v pline🤣

arevb
10. bře 2021

Měla jsem vždy syna v kočárku a při práci na zahradě s ním popojížděla a snažila se všechno udělat rychle

ornelia
10. bře 2021

Taky bych nechala na dece, jedině mě napadá použít nějakou ohrádku, viděla jsem to u štěňatk, možná je to blbost, ale třeba by to fungovalo 🙂

garpova
10. bře 2021

Dcera lezec loni trávila léto na zahradě v ohrádce ve stínu pod stromem, měla přehled o všech lidech okolo a to jí stačilo. A já měla jistotu, že mi nikam "nezdrhne".

antoinet
10. bře 2021

Měla jsem venku cestovní postýlku s hračkami. Deka je pro miminka do půl roku, pak už je to pasé, deka se hodí leda tak na přebalení.

alokina
10. bře 2021

Ahoj já také měla syna venku s sebou, ale koupila jsem ten dětský plážový stan, aby byl krytý ve stínu ☺️

denca92
autor
11. bře 2021

@antoinet Tu máme taky a právě jsem o ní uvažovala