Miminko nekaká. Máte zkušenost, jak dlouho?

niliho
5. únor 2023

Ahojky maminky,
kolik dní nejdéle vaše miminka nekakala? Malá 5 měsíců, je plně kojená, zatím bez příkrmů a nekakala už několik dní. Možná, že se to bude blížit už i 14 dnům. Nevím přesně. Čůrá normálně a hodně prdí a teda smrdí, jak starý chlap 🤣😂 nepláče, nekroutí se bolestmi, takže si nemyslím, že by měla nějaký problém. Četla jsem, že plně kojená miminka vše spotřebují a nemají, co vylučovat, ale jsem už nervózní, že je to už taková doba.
Děkuji

krisstina93
5. únor 2023

Kojene nemusi kakat vůbec, holt spotřebuje všechno no, kdyby byl nějaký problem, tak to určitě poznas.

malinkata
5. únor 2023

Nebojte. Také se nám to stalo a dokonce dřív, kolem 4 měsíce. Nekakal taky asi 10 dní, prý u kojených to je normální. Taky jsem měla strach a jakou radost, když se vykadil.
Pak ještě jednou asi po týdnu a od té doby už pořád. Teď už má půl roku, jedeme příkrmy a několikrát denně.

jjasmina
Autor odpověď smazal
Zobraz
areh
5. únor 2023

Jeden kojený mi běžně nekakal třeba 10 dní. Druhý kojený kakal několikrát denně. Ani jeden netrpěl na bříško a jsou úplně v pořádku 😉

cuuza
5. únor 2023

Jj, týden kakal každý den, pak 12 dnů pauza a zase znova... Miláček 😁

vikinkav
5. únor 2023

Me malej nekakal asi 3 tydny. Ale neplakal, nic mu nebylo ☺️

drakenn
6. únor 2023

@jjasmina a moje kojené nekakalo i 14 dnů, co z toho jako vyplývá, že vaše ano..

jjasmina
6. únor 2023

@drakenn že některé kakaji denně a některé kakat nemusí , tot vše 😀

drakenn
6. únor 2023

@jjasmina ale tady je diskuze o nekakajicich..všimla jste si?

jjasmina
6. únor 2023

@drakenn tak pro váš klid to smažu, pěkný den

niliho
autor
6. únor 2023

Děkuji, hned jsem klidnější. Sice nekaká, ale jak jsem psala, tak neustále prdí, takže si myslím, že problém s bříškem mít nebude, ale je to tak jak píšete, vše spotřebuje, věřím, že jak začneme příkrmy, tak pak to bude nálož 😂😂🤣🤣

lvl16
6. únor 2023

To je úplně v pořádku a normální. Syn v tomhle věku měl stolici tak jednou za 5 dní, kamarádky dcera klidně právě jednou za 2 týdny 🙂. Užívej si to, není to dlouhé období :D.

niliho
autor
7. únor 2023

@lvl16 Je to už opravdu hodně dní, já si to přesně nepamatuji, ale minimálně 14 dní určitě, ale prdí, bříško tvrdé nemá