Používáme cookies. Více informací zde. OK

Miminko si loklo vody s šamponem při koupání

lucinkis
6. led 2016
Máme měsíc a půl starého chlapečka,při koupání mi vystříkl šampon dětsky od jonhsonu přímo do jeho očiček a hlavně do nosíku strašný řev ,pak mu šli bublinky z pusinky,pak když se uklidnil dala jsem mu trochu čajiku moc nechtěl a pak si hodně odbrknul pak jsem mu dala mličko at to zapije a v klidu usnul.Prosím Vás stalo se to některé?
alboo
6. led 2016
Nestalo, ale neresila bych, pokud uz je v pohode
magdalenan
6. led 2016
@lucinkis Buď v klidu, když se to stane poprvé, tak se každá vyděsí. Většina té baby kosmetiky určitě počítá s tím, že dítě to zkusí "sníst" 🙂 O nehodách nemluvě..

Synovi jsou skoro dva a chlemtá mi vodu z vany, už jsem to vzdala mu to nějak zakázat 🙂 Třeba asi v roce a půl ochutnal prášek na praní, to bylo teda drsný.. A dcera kámošky dokonce zdlábla tabletu do myčky. Ony jsou ty děti odolnější, než si myslíme. U tvého miminka to proběhlo dle mého standartnim průběhem, takže mu určité nic neni 🙂
hohe
6. led 2016
strach je normální, ale nemyslím si, že by mu to nějak ublížilo...
evulinkab
6. led 2016
@lucinkis Chápu, že se bojis, ale jak psaly maminky výš, tak u te detské kosmetiky se s tim určite počítá, že se to muže stát a tudiž by mu zdraví poškodit neměla...
japona
6. led 2016
@magdalenan Jasně. U prvního dítěte po spolknutí šamponu jedeš na pohotovost, u druhého necháš zapit vodou a u třetího zvazujes, zda dat ještě napít či se napilo dostatecne🙂)
Znamym dítě vypilo nějaký jar a to zas taková pohoda není, protože to může poleptat krk, jak to odmastuje.. ale dětský šampon je podle me v pohodě, maloktere dítě ho nezkusi🙂
amabilis
6. led 2016
Pokud máš doma sab simplex, espumisan, či něco podobného se simeticonem, který poutá bublinky plynu (prostě takovéto přípravky na "prdíky"), tak je dobré podat to a to i v případě, že si dítě vezme flašku a skutečně si lokne třeba jaru, či šamponu. Ale pokud to bylo jen ve vaně a dostala se mu tam opravdu trošička, tak to bude v pořádku i bez toho, neboj.
mrazulkav
6. led 2016
Mě se malá téměř v roce dostala k batikovacím barvám a prokousla se do námořnické modré... Taky jsem plašila hledala v návodu, volala známé...
Skončilo to obarveným oblečením, kobercem, koupelnou a jednou plenou. Teď už se tomu smějeme, ale úplně se vidím v té chvíli, dušičku malinkou...
Určitě to bude dobré 😉
lucinkis
autor
7. led 2016
Moc vam vsem dekuji uklidnili jste me a to dost
partyzanka91
7. led 2016
@lucinkis: jo to bych vůbec neřešila, kdyby vypil půl flaašky šamponu je to něco jiného ale s menším loknutím musí ta firma i při výrobě počítat a tak do toho určiě nesměj dávat nějaký jedovatý látky. Jinak zrovna johnsons je i hodně tolerantí k očičkám - taky používám tuto značku

Sem začni psát odpověď...

Odešli