Modřiny na nohách. Mají je i vaše děti?

jenjanka
5. bře 2009

Ahoj,chci se zeptat jestli vaše ditka maji take modřiny na nohách jak cely den litaji po čtyrech a chodí??Maly ma od kolinek dolu samou modřinu jak sebou pořad šije.

kikimaruska
5. bře 2009

Náš Kubík je nemá a řádí pořád, ale kamarádky holčička je samá modřina...oni jsou asi i některé děti na to víc náchylné, moje mamka doted, když ji třeba někdo víc chytne za ruku, tak se ji hned udělá podlitina... 😕 😝

mady
5. bře 2009

jenjanka neboj náš malej je od kolen dolů taky samá modřina a to si nemyslím že by byl nějak extra náchylnej 😉 on teď blbne a třeba se rozběhne a schválně dopadne do kleku 😉 na plovoučce to asi není to pravé ořechové 😀 A mám strach z léta až bude nosit kraťase to bude děs běs a ještě mám pocit že by si lidi mohli myslet že ho nějak týrám 😉 ☹

mila01
6. bře 2009

Ahoj - moje holky jsou taky pořád samá modřina.Začalo to hlavně když začly chodit,jak choděj po pokoji a pakaj na kostky,na prahy atp.Když jsem šla asi s roční Andrejkou tenkrát k doktorce,tak jsem jí to začala vysvětlovat,že jí jako nebiju,že hodně padá.Doktorka se smála,že to zná,že to je normální,ať si z toho nedělám hlavu.Že týrané dítě vypadá jinak.No a potom na jaře a v létě,když začaly kraťasy - to měla věčně odřená kolena,bylo to šílený.Letos mě to čeká s tou mladší ( loni ještě nechodila,začala až před vánoci ),takže už mám připravenou dezinfekci a pevné nervi. 😀 😀 😀

mady
6. bře 2009

jojo tak z toho mám už hrůzu teď loni si malej rozbil koleno 2x a já z toho měla větší trauma jak on. Nějak ty jeho pády nedávám. No dneska bobek jak má tu svou hru klekl na kolena a pusou narazil do obkladaček v kuchyni. Jak jsem viděla krev jsem ho strčila manželovi a řekla rychle studenou vodu 😉 teda nevím jestli to k něčemu je 😉 a modlila se ať je to vpoho a né třeba zuby. Tak klepu na dřevo byl to ret a malej to zvládl lépe jak já 😉