Moje dítě chrápe. Rýmu nemá. Čím to je?

samik2008
4. říj 2009

ahoj holky
chtěla sem se zeptat jeslti i vaše dítka chrápou.Když jde malý spát přes den vůbec nezachrápne a v noci to také nedělal,ale poslední 4 dny tedy noci skoro celé prochrupká.Nachlazený není ani rýmu nemá.Nevíte čím by to mohlo být?Nedělám z toho žádnou tragédii,jen by mě zajímalo jestli to dělají i ostatní.U dcery jsem se s tím nesetkala.Děkuji

shaula
4. říj 2009

Jasně, taky pochrupkávají 😉

samik2008
autor
4. říj 2009

shaul dík na tebe já dám 😉 😎

shaula
4. říj 2009

Minule jsme poslouchali až od dveří, jak Marťa chrápe, zařezával jak dřevorubec 😀

kutcher
4. říj 2009

Nevim jak mas stare ditko, ale me doktop rikal, ze u tech mensich to muze byt zadni ryma nebo nezralost chrupavky

samik2008
autor
5. říj 2009

kutcher minulý týden měl 1 rok

kutcher
5. říj 2009

No tak to bych rekla, ze to muze byt jedna z techto pricin, my mame skoro 15 ti mesicni vykvet a furt to hazime na 1 z techto pricin, ale az bude starsi, tak 2,5 - 3 roky, tak to muzou byt nosni mandlicky, i kdyz to muze byt i u mladsich... pokud to necini potize s dychanim, pockala bych, taky cekame!

samik2008
autor
5. říj 2009

kutcher díky,já jen že to předtím nedělal až jak jsem psala poslední 4 noce,a dnes v noci taky,potíže mu to s dýchaním nedělá.Každopádně jedu dnes s malým na kontrolu s ouškama na ušní nosní krční tak se optám.

shaula
5. říj 2009

Tak pak dej vědět, co ti řekli 🙂

suki
5. říj 2009

😀 😀 jj malá v tom věku taky chrupkala a chrápikovala 😉

kutcher
5. říj 2009

Tak se urcite zeptej, to bude fajn... tak ono nekdy staci, aby bylo vecer v pokoji moc horko a uz muzou taky chrupkat - pricin je mnoho, snad lekar bude vedet vic!

samik2008
autor
5. říj 2009

tak sem to dr.popsala a vidí to na zadní rýmu,je pravda že je to 14 dní a měl rýmu to mu teklo z nosa,tedkom už neteče.a ještě říkal že můžu vyzkoušet nosní sprej physiomer nebo jak se to jmenuje.no tak to zítra koupím a vyzkouším a uvidím co to udělá.
a kutcher možná na tom přetopení v místnosti něco bude,začala jsem na večer trochu přitápět a začal od té doby chroptět.dnes jsem nezatopila a mám otevřenou ventilačku a ještě nezachrápl

kutcher
5. říj 2009

Tak to je super - tak dej rano vedet jestli vecer hlucel!

samik2008
autor
6. říj 2009

Tak hlásím že sem ho chrápat neslyšela,sice manžel říkal že trochu jo,ale asi moc nee,protože to bych ho slyšela i já.A dnes zatím teda nechrápe.Jinak tu ventilačku jsme měli otevřenou celou noc a dnes ju taky nechám,přece jenom se spí lepší v chladnu.No ale jak nastane zima tak to nee.

kutcher
6. říj 2009

Tak to je bezva, taky vecer vetram, za 3 tydny mame jit na RTG jestli furt mame zapal plic, tak at ma vecer trochu cerstviho vzduchu, stejne mam cely byt zamoreny od pneumokoka jak na nas furt chrchla, tak asi pak vytahnu dezinfekci a udelame predvanocni uklid 🙂

verinem
31. bře 2016

Ahoj holky jsem tu nová.Chtěla bych se zeptat jak se jmenuje přesně ten sprej proti tomu chrapani🙂 Moje mala ma taky takový problém.děkují