Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

marselina
23. srp 2010

ta je nááááádherná,já chci takyyy.co na sestřičku říká alešek??

martinka79
23. srp 2010

@lucie5779 gratulace a přivítání, je úžasná taky tu slintám nad fotečkou.

užívej si to...jak je doma??

@marselina třeba jednou to taky přijde....

draga
23. srp 2010

@lucie5779 no já ti už chtěla popřát jak jsem dostala tu smsku, jenomže jsem si smázla číslo 🙂 tak až ted 🙂 a moc děkuju 🙂

lucie5779
23. srp 2010

@marselina holky diky jste zlate, Alesek ji ma rad ale desne se chova k nam, nevim zda zarli nebo co to je, ale je to boj, neposloucha nas odmlouva atd.. no hruza, pritom mu porad rikam ze ho mame radi tak nevim ☹
jinak si to uzivammmmmmmmmmmmmmm na max 😉

martinka79
24. srp 2010

@lucie5779 tak to je dobře a malá uričtě po chvilce poleví... neboj on je to i věk neposlouchání... 😉 hodně sil a pohody doma.

lucie5779
24. srp 2010

@martinka79 děkuju Martinkoooooooooooooooo 🙂

martinka79
24. srp 2010

@lucie5779 není zač... 🙂 malý až bude ve školece tak to půjde... určitě lépe..

lucie5779
27. srp 2010

kuk 😀 😀 😀 😀 😀

marselina
27. srp 2010

dobré ránko holky,tak luci šup šup další fotečky nám sem hod

martinka79
28. srp 2010

ahojky holky mandle dopadla dobře, Míša byl jen trochu vztelký bojovník jak konstatoval... MUDr. ale MM to tam zvládl skvěle... 😉 jinak žádná komplikace a doma vše OK.
Já v práci vše zvládám nějak pomalu, hned jsem dostala tisíce úkolů a šílím z nich... 😉
SNad se to časem uklidní abude to v pohodě. ale je to tedy náročné. 😀

lucie5779
28. srp 2010

holky hodim
ale mala ted spi tak si jdu udelat vlasy a masku na oblicej brzo dalsi pridam
@martinka79 to je dobre, hip hip hura s madli 😉

martinka79
28. srp 2010

@lucie5779 jsme taky ráda.
Luci tak se pěkně zkrášli a a užívej, těšíme se na foto.

draga
28. srp 2010

@martinka79 tak to je malej šikulka...v práci to zvládneš 🙂

@lucie5779 taky se těším na fotečky 🙂

martinka79
28. srp 2010

@draga díky 😉

lucie5779
30. srp 2010

😵 😵 😵 😵 😵

marselina
30. srp 2010

jééé jak jim to spolu sluší. 😀

martinka79
30. srp 2010

@lucie5779 no to je paráda... 😀

lucie5779
30. srp 2010

@marselina
@martinka79 jsou to miláčkové moji 🙂 🙂 🙂

martinka79
30. srp 2010

@lucie5779 to věřím já jak se blíží vstup prdelína na školky tak jsme nerzvornější a nervoznější a říkám si ty jo teď už to prostě pojede v těch kolejích života, práce,školka, škola a nakonec my děti utečou....
fakt budu za dva tři roky škemrat o 3dítko. 😉

draga
30. srp 2010

@lucie5779 krásná fotečka 🙂 andílci 🙂

holky já jsem taky nervní z nástupu do školky, malej si zvykl ráno vyspávat a dneska jsem ho zkoušela ráno budit no to bylo s odporem...brrr...vůbec nevím jak ho na 8 dostanu do školky 😝

galioska
31. srp 2010

draga ano uz sa aj pyta.;)

marselina
1. zář 2010

holky,tak u nás vstávání ok,jsem zvědavá jak to bude probíhat ve školce,je tam spousta nových dětí

draga
1. zář 2010

hezký školní den 🙂

Dála kupodivu ráno vstal dobře, sice trochu breptal ale bez vzteku...pak se pěkně oblíknul a šli jsme...(na školku koukáme z okna 🙂 byl tam na hodinku....teda všechny děti...a když jsme pro něj došli tak hned vyprávěl, že tam je velká mašinka, a míčky v bazénku, že si tam musí sundavat bačkůrky...hubička mu jede ještě teď...skoro brečel, že jde domů 😀 😀 zítra to mají na dvě hodinky a pak jsou odpo třídní schůzky a pak chci s ním dojít na nábor na karate, je to přípravka pro děti 3-6 let...tak uvidíme

martinka79
1. zář 2010

@draga krása číst super...
@marselina a u vás určitě také...

marselina
3. zář 2010

hezké ráno holky,tak co broučci ve školkách??
já jsem uplně překvapená,jak je kubík oddělený od svých dvou nej kamarádů,tak ho zatím oba dny paní učitelka hrozně chválí jak je hodnej,jak jim pomáhá,jak mu svědčí že je bez kluků,tak snad mu to tak vydrží.

draga
3. zář 2010

@marselina tak to zní hezky...u nás zatím zvykačka, včera jsme měli třídní schůzku a prý je Dála zatím moc hodný 😀 😀

marselina
3. zář 2010

draga:no vidíš,tak to abysme založili už trošku jinou diskuzi,ne???třeba naše děti už nezlobí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

draga
3. zář 2010

@marselina no já se obávám, že to přijde 🙂

marselina
3. zář 2010

draga: no však u nás je to běžné hodný hodný a pak bác a něco vyvede 😉 snad už si to kubíček ale od svého 1roku vybral a ted bude hodný,4roky terorizování od něho myslím bohatě stačilo ne.

marselina
3. zář 2010

lucie5779: co u vás jak zvládáte miminko,aleška,školku????????