Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

lucie5779
31. pro 2010

všem Vám přeju do Nového Roku 2011 hodně zdraví pro Vás i dětičky a ať nás tak nezlobííííí 😵 😵 😵 😵

marselina
4. led 2011

holky kdepak všechny jste??????????? ☹

lucie5779
5. led 2011

@marselina já jsem tu 😉

marselina
5. led 2011

lucie5779:huráááá!!myslela jsem že jsem tady už sama,nikdo nepíše 😀

paolin
6. led 2011

holky kuk 😉 u nás zatím jakž-takž. 26. jdeme k nové psycholožce, tak se uvidí 🙂

lucie5779
9. led 2011

@marselina co všechny děláte furt 😕 😕 😕 😕 😕 😕

marselina
9. led 2011

lucie5779:lucinko no já si říkám to samé,nikdo tady není,my máme dnes akci kulový blesk tak lítám jak blbeček a už nemůžu.......... 😒

draga
9. led 2011

ahoj holky ...my marodíme...mě přepadla chřipka ve čtvrtek mě to úplně sejmulo, v pátek jsem byla jak látro neschopná ničeho...v sobotu ráno už to měl Dalísek...takže paráda, horečkujeme, ležíme v pelíšku, koukáme na pohádky...nebyla jsem schopná ani vylézt z postele...teď už je mi trochu líp tak vás jdu alespoň pozdravit 😎

lucie5779
13. led 2011

@draga jéééééé tak se uzdravte brzo, my jsme byli na poradně dneska malá je zdravá a má 6300g !
já toho taky mám moc no, ale vždcyky kouku, co děláte a tak, u nás se zlobí čím dál víc, manža nechal malého párkrát zahrát na počítači pexeso a ten je doslova závislý a řve po nás a zuříííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
16. led 2011

čauyk holky jsme tu mám se dobře v práci fremola doa někdy nechápu, ale jinak super... dnes jedu ke kadeřnici

lucie5779
23. led 2011

čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu máme za sebou pár krušných dní, dítka nemocné, malá atb uši píchlééééééééé no mazec, jak se máte?

marselina
24. led 2011

ahojky holky,tak vidím,že nemoc u dětí se nedrží jen u nás,dnes je to týden co má tobísek atb.ale naštěstí horečky nás opustili a kašel už jen maličko.
Lucie5779: držím pěstičky ať ti broučci brzo uzdraví.Jak jsi tady psala o těch Pc hrách,tak jsem ti psala sem vzkazík anešlo mi o za nic na světě odeslat.
Náš Kubík na tom ted taky ujíždí máme jen dvě spiderman(proti té nic nemám skládá se tam puzzle,hledají rozdíli,skládačka,karty,prostě tahle hra mi nevadí,dělá u toho i něco pro svůj mozeček,ale máme ještě starsky a hutch,tam jezdí autama,není tam nic hrozněho musíš prostě dopadnout darebáka,ale to on už je takový pořád do někoho najíždět,vrážet ,sloup shodit,človíčka přejet,to mi už vadí,kolikrtá když ho na PC nechci pustit,taky je takový zuřoun,ale 2dny jsem pc neměli doma páč zkolaboval když do něj manža instaloval nějakou hru a pomalu si ani nevzpomněl,tak mě to i potěšilo a náš tatínek??toho někdy i o půl noci čapnu jak sedí u pc a jezdí autama.jak malej.

marselina
24. led 2011

holky:ještě jsem se chtěla zeptat nejezdíte některá nakupovat do tchiba????

martinka79
24. led 2011

@marselina MALÝ JEZDÍ VOLANTEM AUTA TAKY S TATINEM A JÁ ŠÍLÍM DOST MI TO VADÍ JINAK VÝUKOVEK MÁME DOST... OVŠEM TOHO NEBAVÍ ZATÍM...
TCHIBO NAKUPUJI... S KAMARÁDKOU

martinka79
24. led 2011

my nemocní moc nejsme jen rýmujeme...

martinka79
24. led 2011

@lucie5779 to bylo ale období

lucie5779
24. led 2011

@marselina
@martinka79 holky moje vypadá to že se blejská na lepší časy, malé se ulevilo a mě taky 😔

martinka79
24. led 2011

@lucie5779 jupí taks e opatrujte my rýmujeme a právě tu řvou obě děti...

draga
29. led 2011

ahoj holky...tak nás nemoc opustila po 14ti dením válení se doma...a doufám, že už nedorazí, protože takhle blbě mi teda dlouho nebylo...všem co marůdkujou přeji brzké uzdravení

Dála na pc nechodí, já to nechci, myslím, že času má na to dost, občas ho pustím kouknout na fotky a nějaký videa, co stáhnem z foťáku a tím to hasne, pexeso hrajeme normální, domino taky a člověče nezlob se...dřív jsem mu občas pustila na pc hravé učení, ale straně mě tam rozčilovalo, že to namluvily děti, a některé blbě vyslovovaly, hlavně jeden chlapeček...modvé nebe, žlutý citvon a pod...což jsem opravdu nepochopila a tak už to ani nepouštím....
Jinak nevím ale u nás opět nastalo období hysterie, vzteku, breku, kvůli každýmu prdu se sebere, odchází do pokoje, zabuchuje dveře...přejde to?

martinka79
30. led 2011

@draga jupíííííí zdraví.. to je fajn. určitě to přejde... prostě je zase v tom svém vzteku.
no u nás tedy pc je vyjímečně, ale je.. Nikolka měla výukovek od 2let spousty a nikdy tomu nepropadla... mám jich hodněš pěkných. jinak tu tvoji stránku ani enznám, ale taky bych nesnesla pouštět dítěti něco co není dokonalé, jak to někdo může vůbec vyrobit... šílené. ☹ my dnes už bez chlapů jeli na vysočinu a prdelínek se bude dovolenkovat.

martinka79
12. únor 2011

ahoj jak u vás? my v pohodě. Mišák je docela fajn zlobí jen v rámci normy.... spíše teď stále říká nemůžu...bolí mě nohy nemohu uklízet bolí mě ruka.... 😉

draga
12. únor 2011

hezký víkend...jak jsem začla pracovat stíhám fakt prd...u nás dobrý...jen zase začíná nějaká rýma...tohle je fakt síla...oslavili jsme 4.narozeniny, Dalimil všude prohlašuje, že už je velikej, chytlo ho období, já sám, všechno umím, všechno znám...dopadá to někdy katastroficky ale snaha je krásná věc 🙂

martinka79
13. únor 2011

@draga tak to je krásné obodbí. Hodně sil a energie, je to náročné a si všude... 😉

lucie5779
13. únor 2011

@draga
@martinka79
@marselina nestíhááááááááám, oslavili jsme Aleškovy 4-té narozky, malá má za týden půl roku
pořád Vás miluju jen nemám fakt čas sem psát nezlobte seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ALík má další období kdy velice rád říká nahlas NE nebudu to dělat NE nepůjdu atd... takže se vzteká čím dál víc, ale jsou dny, kdy ze s ním domluvíte po dobrý, ano maminko tak joooooooooooooo maminko 😀 😀 😀 😀
@draga všecko nej prckovi velkému 😝

marselina
14. únor 2011

lucie5779 teda to je nádherná fotečka,aleškovi přejeme vše nej k narozeninkám
draga: dalimilkovi taky hodně štěstíčka a at je na rodiče hodný

lucie5779
14. únor 2011

@marselina díky kočko 🙂

draga
15. únor 2011

@lucie5779 teda tak vy jste 5.2. my 6.2. ani nevím, že máš skoro na den starého zlobivce 🙂 chodilas i k nám do únorovek?

draga
15. únor 2011

@lucie5779 a všechno nejlepší 😉

lucie5779
15. únor 2011

@draga nechodím hod odkazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz taky vsecko nej

draga
16. únor 2011

@lucie5779 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/februaro...

jsme tam už od začátku koně...no ale teď už tam moc nechodíme :(