Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

lucie5779
19. čer 2010

@draga děkuju Ti moc, jj není nic moc, ale už to zabírá a nejsou takové horečky aspoň 😒

martinka79
19. čer 2010

ahojky holky, tak výtěr není OK.. máme jakousi bakterii něco jako salmonela, ale naštěstí jen Míš. výsledky byli až včera chápete to??? dnes ráno zase kakal řidčeji jsme z toho nejaká nerví.. arto doma fakt šůruji neustále... hygiena myslí, že je to z kuř. jater vařila jsme je pro Míšu prvně ma opn je sice jen olízl a nechtěl, ale že to z toho může být nebo z vody z bazenu... no uvidíme. jak to bude dál. musíme na kontrolní výtěr.
Nikola vyrazila na třešně.. Míša hraje na Pc traktory...
@draga my hrajem pexeso, a loto to nás baví.. určitě uspěješ... s člověčem.
@lucie5779 drž se holka a malý taky, je to fakt šílené viď, no snad to bude brzy OK....

lucie5779
19. čer 2010

@martinka79 martinko tak ať je taky malému lépe, jo je to na palici ale aspoň to zabírá a netrápí se, já prej potřebuju klid, no a copak to jde ☹ ale vydržíme, já taky doma šůruju pořád a našla jsem tak 3 blechy, asi ze sklepa jsme to přitáhli, tak se musím pustit do generálního úklidu a manža do sklepů fuj fuj fuj ☹

martinka79
19. čer 2010

@lucie 5779 Luci je to někdy tak stresující vi´d a č jsme koliktár víc opatrné než jiné ženy tak pootm toto... vydrž holka a odpočívej fakt.,..

draga
19. čer 2010

martinka campilobakteri? tak jestli to je ona, bu´d ráda, že má jen průjem, my s ní zkončili v nemocici 3 dny 40 horečky (z toho měl tu febrilku) a kadil krev...pak když nás pustili po týdnu domů relativně v pořádku, protože to ještě nevěděli, že jí má...tak začal blinkat po minutě...volala jsem naší mudře a ta, že jí zrovna došly výsledky výtěru...šílený takhle problinkal 3 dny a pak už to bylo za náma... 😉 tak snad máte jen lehčí formu...chce to dietku a bude dobře 😉

martinka79
21. čer 2010

Draga po pravdě mi to zavolali z hygieny když jsme učila tak ci názec nepamatuji, ale přirovnala to k salmonele... 😒 no průjem je jen jendou denně místo klasika stolice. no a dieta to bych ti musela vyprávět, se snažím,ale to víš... je to těžké... ☹
jinak 25.8 nastupujeme na ORL na vyndání nosní mandle... ☹ je z ní mírně nahkluchlý a jinak ji má plnou te žlutozelené rýmy... 😉 divil se , že vůbec takto krásně mluví a že nemívá záněty ucha... 😀 jsmem je převezla, ale na mandli jdeme je to akutní...

draga
21. čer 2010

marti jj mě taky říkala mudra, že to je jak salmonela ale ne tak drsný...i když teda já můžu srovnávat, salmonelu jsem kdysi měla a tohle co si užil Dála to bylo 1000x horší..tak se držte a ty mandle brrr :( ať to je za váma 😉

lucie5779
21. čer 2010

@martinka79 bobík malý tak ať jste brzo fit, já salmonelozu měla to je boj teda ☹

@draga prej má být od pátku hezky co budete podnikat? my snad opečemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zítra jdu odblešit a ostříhat psa, švagrovka ta to neřeší, tak jí pak hodím účet se bude divit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

draga
21. čer 2010

luci doufám, že bude pěkně...my teda jedem na dovču až od 5.7. ale do podkrkonoší tak snad to počasí vydrží ....ty jo chudinka pejsek to ho ty blešky nekoušou?

martinka79
22. čer 2010

Ahojky holky, tak díky za podporu, no s mandlí to nakonec bude fajn vytvoří mu z ní autovakcinu a tu mu budu podávat jako obrana na protílátky... a nakonec bude fit, on totiž nemocný nebývý, ale ta rýma a samo ty průduškx jednou nám dali zabrat díky té mandli...
Jela jsme včera vlakem a busem a metrem a musím říci jak mám hodné dítko, držel se mě za ruku ašel a poslouchla, ale mudr. v čekárně po 20min. už neměl chuť čekta a chtěl odcházet domů a nebo napodoboval všechny kolem.. 😝 ale jo zvládlo se to, já nějak dítko neořikují anekomanduji jen jednou jsem ho napomenula... 😠 . co taky dělat když dvě hodiny čekáte v čekárně... domů jsme dojeli oba unaveni a po chvilce podpočinkua mého líétání s vysavačem a mopem to bylo šup pryč a hurá ven. ta salmonela mi dělás tarosti stále po ránu řidká stolice... a kontrolní výtěr prý až za 14dní poprvním... mi to přijde divné mudxr. se mnou do telefonu a ni nemluvila jen sestra.. no snad to udecháme.
Víken slunečný se těším asi budem balit Nikol odlétá potom k moři a tak to to vidím na bazén a max. nějakou vyjíždku na kole... výlety šetřím až dojeme z dovči... 😉
@draga užijte si ti na dovolené počasí snad vyjde... 😉

@lucie5779 odblešení pesana tedy chudák tak to zvládněte dobře.... 😉 pohlaď hafana lituji ho...

lucie5779
22. čer 2010

@martinka79 to já taky, kdyby na něho švagrová neprděla tak je to dobrý, má už 17let takže si zažil svoje, no a včera jsem zjistila že má blechy i můj kocour no 😉 takže odblešení proběhne společně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

draga
22. čer 2010

martinka mě říkala doktorka, že se na to nic nedává, že se to opravdu musí srovnat dietou (ale říkám ti u nás to fakt bylo hnus takže vlastně ani nejedl) doporučili mi podívat probiotika...kupovala jsem takový oranžový sirup namíchal se z prášku...jemnuje se to nutrolin B, určitě v lékárně mají i jiné, nech si poradit...pak actimel a jogurty...aby se obnovily ty bakterie co mají být ve střevech...tahle hnuska žravka to právě zruší a pak je průjem...moc držím palečky...

luci a´t odblešení proběhne v klidu 😉 a hlavně úspěšně...

martinka79
22. čer 2010

@draga jj tak to dělám já... bála jsem se, že stále má tu stoli řídkou....
actimel je u nás ráno k snídani. probiotika taky... 🙂
luci tak to je Ok... akce. švagrovou odbleš taky... za trest. 😀 nebo jí nasbírej pytel blech. 😀

lucie5779
22. čer 2010

@draga díky je to dobrý, pes je teď pár dnů u boudy, aplikovala jsem přípravek proti blechám 😉 kocour je okoupaný podruhé, málem mě zahryznul 😀 😀 😀 a on bude aplikovaný v sobotu 😀
jj drago my teď bereme to samé kvůli antibiotikům, ale malý má tablety 😉
@martinka79 a co smecta ??? to je na průjem a úpravu střev 🙂 švagrové vystavím tučnou fakturu na 1000kč a pár blech jí přivezu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
22. čer 2010

Luci dobře uděláš. smektu jse pili.. asi tři dny... 🙂

martinka79
28. čer 2010

dnes jsme byli na kontrolním výtěru a taky mám ode dneška prázdniny 😀

lucie5779
28. čer 2010

@martinka79 a kdy budete mít výsledky ? já už mám své penízky z5 hurááááááááááááá za pesana 😀 😀

martinka79
28. čer 2010

no tak to je švagrová kádr, že je pustila sem čekala, že se bude cukat...
večtvrtek... výsledky.

lucie5779
28. čer 2010

@martinka79 no však je to její pes a my se jí o něho staráme tak aby ještě kafrala, ale asi mi to nepřála, páč jsem tu 1000kč ztratila, někde mi vypadla 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tomu se říká PECH ☹

martinka79
28. čer 2010

luco si děláš.... 😀 😀 tak to je pech prolez to doma... a všechny kapsy.... 😉

lucie5779
29. čer 2010

@martinka79 marti no nemáááááááááááám jsem blbá no 😒 ale prachy nejsou všechno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
29. čer 2010

@lucie5779 to nejsou, ale někdy to pěkně sere... a k životu je holt potřebujeme... 😀

lucie5779
29. čer 2010

@martinka79 svatá pravda no ale když jsem pako tak jsem pako no ten litr mi to nevrátí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
30. čer 2010

🙂 dítko mi odlétlo do Černé Hory... 😢 snad to tam zvládne

draga
30. čer 2010

všem přejeme krásné prázdniny 😉

marti teda taky bych ulétla 🙂

luci jestli tne litříček někam nezašantročil kočičák, ze strachu aby se zase nemusel odblešovat 😀 😀 😀

lucie5779
30. čer 2010

@draga nevím nevím nenašla jsem 🙂 taky přeju krásné prázdniny 🙂
@martinka79 a co tam ??????????????? a na jak dlouho ??????????????

martinka79
30. čer 2010

@lucie5779 na ozdravný pobyt-tábor.. na 14dní... letadlo dosedlo na zem a teď už snad prdelka spí........

gimulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka79
2. črc 2010

opětovné výsledky nic moc, mě asi jebne... ale MUdr. tvrdí, že z těla to jde klidně měsíc ač průjmy nemá...

lucie5779
2. črc 2010

@martinka79 ajajaj tak přeju krásný víkend snad bude dobře 🙂