Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

lucie5779
7. srp 2010

@dandy12 to je smutný, přeju moc sil a ať se Vám blejskne na lepší časy 🙂

martinka79
7. srp 2010

jsme doma...bylo nádhereně...
mars... to je smutné snad se aklimatizujete s novým hafánkem... 🙂

marselina
7. srp 2010

martinka79:vítej zpátky,tady nic nového 😉

dandy12
7. srp 2010

lucinko dekuji vazne moc

lucie5779
7. srp 2010

@martinka79 vítej tak třeba můžu jít rodit když jsme už kompletní co 😀 😀 😀

draga
7. srp 2010

@lucie5779 jo to bys mohla 🙂

lucie5779
7. srp 2010

@dandy12 pokud to bylo na mně, není vůbec zač, je mi to líto, protože já se třeba zlobím na malého, ale on jen roste a jsou to určitá období, kterými musí projít každé dítko, a nedokážu si představit, co asi prožíváš, moc Ti z celého srdce přeju fakt jen to nejlepší a ať jste všichni moc šťastní !!!!
já si takové peklo zažila s otcem a teď i s máti, svým dětem dám jen to nejlepší co můžu 🙂

lucie5779
7. srp 2010

@draga 😉 😉 😉 😉 😉 😉

martinka79
8. srp 2010

Luci tak hurááááááááá na to... 🙂

lucie5779
8. srp 2010

jj kdyby to tak šlo už jedu, ale zatím nic nic 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucie5779
8. srp 2010

místo toho mám rýmu od malého do prd ***** a je mi hrozně teda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinka79
9. srp 2010

Luci snad to přijde máš ještě dva dny do termínu... ráma na ni nejlépe slaná mořská voda do speje..

lucie5779
9. srp 2010

@martinka79 no mohlo by to přijít dneska nevím sotva lezu, jsem ráda, že malému pustím pohádky a budu ležet uf ☹

marselina
9. srp 2010

lucie5779:tak že by už konečně???jupíí,zkus si dát teplou lázeň ve vaně,třeba se ti uleví,ale ne horkou at se neopaříš. 😀

lucie5779
9. srp 2010

@marselina to zkusím večer teď jsem ráda, že vylezu na záchod ☹

marselina
9. srp 2010

lucie5779:tak jak se tak necítíš tak to už co nevidět přijde uvidíš

martinka79
9. srp 2010

@lucie5779 Luci tak odpočívej před velkým výkonem... 🙂
@marselina lázeň je dobrý nápad... 😉

lucie5779
10. srp 2010

tak holky moje dneska jdu na kontrolu do nemocnice a pak dám vědět, jeslti si mě tam nenechají nebo co bude, je mi mnohem lépe, než včeraaaaaaaaaaa huráááá ale rýma ještě je, a moc jsem se nevyspala, tak na mně myslete 😉

marselina
10. srp 2010

lucie5779:budu na tebe mooc myslet,drž se 😀
martinka79:měla bych prosbu marti,ty se orientuješ v to učitelování 😀 do kterého datumu musí být dítě narozené aby mohlo jít ofic.k zápisu do 1.třídy??je to přesně do 1.září nebo je to později??budeš moc hodná když mi to písneš.děkuji 😀 😀

martinka79
10. srp 2010

@lucie5779 Luci drž se, my teprve vylezli z pelechu... máme prázdniny... 🙂

@marselina pokud to je stále stejné tak do školy můžou děti na rozené do konce prázdnin, ale podle nových metd. pokynů a zákonu může dítko do školy i dříve pokud projde ped. psych. vyšetřením... 🙂

marselina
10. srp 2010

martinka79:mně právě kdosi říkal že je to až do 20,tak se chci zeptat.jde mi o to,že náš kubík je narozený 11.září,měl by ve školce jít už do velčátků,přece nebude s 2letýma-4letýma v maloškách pořád,jenže naše vedoucí učitelka mi jakuba utopila opět v maloškách s tím že je ale jako prostřednák a přitom mladší děti než je on jsou už ve velčákách,je pravda že špatněji mluví,ale ted udělal dost velký pokrok a písmenka který neříkal už říká např L a ted se snaží i R,někde mu to jde někde ne.já mám totiž za to že pokud mi ho opět utopí v těch malochách tak zlenivý a bude se rozmázlet a naše pokroky budou na nic,navíc přece jen v velčákách si tak nehrají a spíše dělají věci potřebné ve škole,to samé se snažíme dělat i my doma s ním.tak to chci právě s učitelkou řešit,ona ho prakticky nezná,malošky nevede a rozhodovala sama bez učitelky od malochů koho si tam vezme a koho ne.jeden chlapeček měl v červenci 5let a mluví snad tisíckrát hůř než kubíček,ale protože je předškolák ve velčákách být musí.pravda je že ona má svoje oblíbence,náš kubík mezi ně nepatří,ale jak říkám nikdy jí nic neudělal a ona ho ani jeden den za celé 3roky ve školce neměla.
Jak byste to řešily vy holky???

martinka79
10. srp 2010

@marselina mars. určitě bych si ho nechala zařadit mezi straší.... argumentovala bych tím co tu píšeš... že potřebuje spíše pozitivní vedení a tahouny než být u ml. dětí... a určitě si s pormluv s vaší učitelkou a pak s tou coto rozhodla... chce to, ale načasovata ne za běhu, ale klidně se k ní objednat sjednat si schůzku.... 😉

marselina
10. srp 2010

matrinka79. marti ona právě i uitelka c kubíčka má viděla že jse mz toho fakt padla na hubu že zůstává v malochách,teda v prostřednákách je to fuk,jedna učitelka,jedny aktivity,tak mi říkala at se nebojím že ještě první 2měsíce bývají přesuny,ale určo to tak nenechám už jen kvůli němu má tam nejlepší 2kamarády a i kvůli nám,jako bude besídka a on 120cm čahoun mezi prtatama.

lucie5779
10. srp 2010

@martinka79
@marselina holky tak na KO velky prd uzavrena branka a nic v patek jdu znova ach jo, to asi fakt bude holkaaaaaaaa a zase bude mit tak 4kg 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marselina
10. srp 2010

lucie5779:jen at se děvčátko pořádně nastrojí 😀 😀 budu ti ji závidět a 4kg snad neee.
ted kamarádova manželka porodila chlapečka 4415g tož to bych ale rodit nechtěla,by mi zadek upadl 😀 😀 😀 😀 😀 😀
musíte hodně sexovat,dej si tu vanu trošku teplejší ale neopařit!!!!a pak bych vyzkoušela ten nápojík co ty na to???

martinka79
10. srp 2010

@lucie5779 luci sexík,, pohoda nějaký pochod dobrá večeře a tak.. půjde to.. neboj. ty to zvládneš. a holčičku ti budu závidět taky, moje už je slečna.

@marselina mars, je to šílené viď, ty to zvládneš a určitě to řeš brzy žádné vyčkávání. 🙂

marselina
10. srp 2010

martinka79:marti hned jak začne školka a to je poslední týden v srpnu ale kubík páč jsem doma může až v září

lucie5779
11. srp 2010

kuk mamky pořád 2v1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marselina
11. srp 2010

lucie5779:copak jste včera s manžou dělali že jste pořád 2v1 😀

martinka79
11. srp 2010

@lucie5779 ach žádná oslava ☹ tak máš ještě několik hodin do konce dne a potom už tě budem honit kolem domu... a strašit po nocích.-.. 😀

@marselina tak se tam zastav... 😉