Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

lucie5779
11. srp 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

draga
11. srp 2010

@lucie5779 co to je jako? že ti je tak blbě🙂) nebo že se ti nechce obíhat kolem baráku 🙂

lucie5779
11. srp 2010

@draga nikam nebeham uz to neresim a na vsechny hazim bobek a tudiz vypalzuju jazyk 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2010

@lucie5779 hele a co něco super k jídlou pořádně se přežrat.. toho co miluješ, ale samo nevař... objednej si to.... 😀
jdeme na kola směr cirkusáka souseda berouska

marselina
12. srp 2010

ahojky holky,copak jste dělaly všechny celý den??

draga
12. srp 2010

ahoj 🙂 dopo jsme byli v herně a teď Dála spí chtěli jsme ven ale žene se bouře...takže to asi bude bouřlivo i doma 😀 😀 😀

martinka79
12. srp 2010

my se váleli tak nějak doma. jsme bez tatina a odpoledne jsme byli na treninku a já u kadeřnice kámošky takže pohoda...

lucie5779
13. srp 2010

tak dneska holky moje letím na KO hned v 8 drzte pesti já se pak ozvuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pokud me tam nenachajiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

martinka79
13. srp 2010

Lici drž se...

marselina
13. srp 2010

luci:taky na tebe budeme doma všichni myslet 😎

draga
13. srp 2010

luci tak ať už je mimi u tebe šup šup 😉

lucie5779
13. srp 2010

@martinka79
@marselina
@draga holky moje no něco se děje, ale ne zas tak moc, že můžeme jet rodit do pr**** v utery mam dalsi kontrolu, a pak nastup hned do porodnice s taskou jako ve stredu, ted mam mimo tak 3,70kg tak nevim jak dlouho me nechaji protoze se sekli i u Aleska a ja pak budu rodit 5kg nebo půjdu na cisar to me fakt stve
😖 😖 😖 😖 😖 😖

marselina
13. srp 2010

lucie5779:lucinko co kdybys vyzkoušela ten nápoj??máš po termínu,tak b yti to mohlo klapnout,ten ricinák seženeš bud ve zdravé výživě nebo lékárně

draga
13. srp 2010

@lucie5779 Luci jj jdi do toho nápoje... 😉

lucie5779
13. srp 2010

@marselina jako ricinová olej ?????????????? no já nevím nevím

martinka79
13. srp 2010

@lucie5779 Luci jdi do něj nebo si prostě dej nějaké to alko... hele neboj se toho... myslíme na tebe. o víkendu tu nebudu tak doufám, že v pondělkí tu bude zpráva, že je to na světě 🙂

marselina
14. srp 2010

lucie5779:lucinko jj ricinový olej,nemůže to nijak uškodit,spíše pomoci a nebo vypij nějaký hodně kořeněný nápoj,např zázvor,ale je to hnus,ten nápoj je mnohem lepší a chutná

draga
14. srp 2010

@marselina hlavně, když je v něm ten panák 🙂))

marselina
14. srp 2010

draga: no ten musím být,tak hltíček neublíží 😀 😀 😀
a když už by nic tak se pořádně vykadí 😉

lucie5779
14. srp 2010

tak já bych raději brala ten zázvor, ja se toho ricináku obávám nechci mít zauzlované streva ja mam totiz hemeroidy a obcas mam problemy se zazivanim
no dejte pokoj, dneska jsem si dala YAL prej by to taky melo pomoct tak uvidime
letela jsem teda na zachod ale jen jednou 😒

lucie5779
15. srp 2010

stále kinderkooooooooooooooooooooo 😉

marselina
16. srp 2010

lucie5779: tak co luci stále jako kinder vajíčko???to bude ale krásné překvapeníčko,když ne a ne jít na svět

lucie5779
16. srp 2010

@marselina porááááááááááááááááááááááááááááááád kinderkooooooooooooooooooooooooooooo

martinka79
16. srp 2010

čusík stále nic, tak Luci už hurááááááááá na to. 🙂 🙂
jo děti mám na dovolené s babi a musím říci mají se báječně a já taky.... 😀

draga
16. srp 2010

koukám a nic nevidím 🙂

lucie5779
16. srp 2010

no vždyť jooooooooooooo hurá na to, ale když se nechce, zítra jdu na KO a pak už do nemocnice, takže od středy jen smskuju 😉

martinka79
16. srp 2010

jj SMS čekám... 🙂 budu na tebe myslet.

martinka79
16. srp 2010

jo holky bakterie je konečně z těla mého prdelínka. atak za týden ve čtvrtek jdeme na mandle, tedy jde MM se synem. já už budu v robotě... ☹

galioska
16. srp 2010

ahojte, som rada,ze je tu taka tema, aj ked nemusela by byt, vsak? 😒
moj syn mal nedavno 2 roky, donedavna kojeny pekne sa zacal od 2 rokov pytat na nocnik(je junovi) a uz 2 tyzdne mame problemy psychickeho razu, je hrozne neuveritelne zly.......on ani dobre nespava od narodenia, vsetko ho znervoznuje, za vsetko sa hadze na zem, bije vsetko naokolo, ani mi ho nechce nikto strazit a bojim sa s nim niekam ist..ma starsiu sestru, cize nieje rozmaznany, sam, ma sa s kym hrat aj sa hraju ale to je ja neviem malo asi 🙄 chcem ho dat do skolky od septembra, dufam,ze sa to podari, lebo ja neviem co s tym, mozno mi pomoze kolektiv, neviem 😔
tak si vas idem precitat 😝

draga
16. srp 2010

@lucie5779 taky se těším na zprávičku 🙂

@galioska a vezmou ti ho do školky už takhle malýho? Dála chodil od 2,5 do jeslí a teď od září jde do školky 🙂

@martinka79 super zpráva, že bakterie opustila *prdelku* mandle už nic moc 😖