Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

martinka79
6. kvě 2010

mars. na zítřek držím palečky a k tvému dotazu.
určitě bych to řešila... je důležité.-.. aby si učitelky s damnou rodinou matkou domluvili.... je třeba pohovor např. se soc... a jako když se to podchytí od začátkui tak to bude lepší než aby to řešilo až na ZŠ. znám to učím v oboru... 😉 je to náročné, ale nedej se...

marselina
6. kvě 2010

martinko moc děkuju,dodala jsi mi více odvahy 😀

martinka79
7. kvě 2010

mars. hurá na ně fakt si s ředitelkou promluv a nabídni jako pomoc jak to řešit a jak chlapečkovi pomoci... to je dobré. né útočit, ale prostě to chtít řešit.. a něděkuj... 😉

lucie5779
7. kvě 2010

marse, jo taky bych to řešila pokud učitelce se to nedaří tak bych to oznámila vedoucí školky nebo v Tvem pripade reditelce, proste pokud je vas maminek vic tak se domluvte a treba tam si sjednejte schuzku s reditelkou a tou maminou dohromady, ono se to pohne, me taky Alesek chodil domů sice ne s modrinama, ale porad si stezoval ze ho nejaky chlapecek zducha do bricha, z prvu jsem rikala to asi nebude tak horky kdovi co jim dela on ale jak mi to rikal uz mesic v kuse tak jsem se optala primo vedouci MŠ a je klid tuk tuk
taky tam maji jednoho kluka ktery na ostatni plive, kope jim do hracek a matka des, herecka jak blazen v satne andilku jsem se na Tebe tak tesila a venku stuj ty hajzle chapete?
at se maly uzdravi a vyreste to co nejlip drzim palce a Ty se taky drz 🙂

draga
7. kvě 2010

jo tak já mám podobný případ z jeslí...Dála pořád mluví o Marečkovi jak bije děti a plive a prdí ...tuhle měl škrábanec jak sviň u pin´doura, tak jsem se ptala a že prý zlobivej mareček (oni tam mají dva...) a malá holčička v šatně říkala tatínkovi, že škrábanec na ruce má od Marečka, tak jsem se ptala tatínka, jestli třeba malá o něm mluví častěji a on, že to nesleduje, že to jsou děti...nicméně mi to nedalo a ptala jsem se učitelky a ona, že se děti občas *porvou* o hračku a že je nechávají aby si to vyřešily...no nadšená jsem z toho nebyla...taky vím, že Dála je šídlo, ale když mi den co den doma vypráví o Marečkovi jak zlobí tak mě to docela nadzvedlo....zatím se to uklidnilo tak uvidíme ....

marselina
7. kvě 2010

tak se hlásím holky,ráno jsem paní učitelce ukazovala ty kubíčkovi modřiny a uplně se zhrozila jaké to na těch ledvinách má,vůbec o tom nevěděla,asi se to stalo odpoledne a ona měla zrovna ranní.
ještě hned jak uvidím tu socku hnusnou matku tak jí to vpálím a musíme to nějak pořešit,takhle to nejde.
one je přesně ten typ co píše luci,před lidma miláčku miláčku,oblíká ho a je to pavlíček a venku si ho ani nevšimne a nadává mu

lucie5779
7. kvě 2010

výborně Marsi jen jí to řekni, protože to není normální takové matky bych nakopala 😒 děti jsou různé a chápu že né všeci si můžou dovolit být doma s rýmou jako já teď na skoromateřské už, ale panebože to jejich děcko je furt nemocné, každému zaškvařuje, kope do hraček byla jsem svědek, je takový usnoplaný a špinavý a hlavně že na besídce ryčelo hrdina, a matka dorazila v teplakovce to je fakt úroveň 😒 😒 😒 😒 😒 😒
dobře že jsi to ukázala a řešíš, jsou to naše děti a my je budme bránit 😉 😉 😉 😉 😉 😉

martinka79
7. kvě 2010

mrs.. určitě to řeš., asle já jako učitelka radí nehádej se s ní a do konfliktu bych s ní nešla jsou šílenéééééééééé matky. asi bych chtěla a žádal , aby to řešila s ní matka jinak bych byla nucena jít na sociálku a tam to nahlásit, že je tam dítko, které prostě toa to a často je viděno venku bezprizorní atd....
moje rda. Jinak s maminkou bych mluvila podobrém a řekla nezlobte se víte je to nepříjemné, ale vaše dítko se pralo s mým synem a dost mu ublížilo má orovké modřiny.... nebo tak ěnco. ale víš co si myslím, ona možná doma stluče, to dítě je vlastně chudák většinou tyto děti jsou bité a tak tro dělají i jiným.... těžko říct. ☹ ☹
já bYch šla přes tu školku když o tom tak uvažuji. matky dokážřou být dračice a hyeny....

školce bych řekla, že to chci řešit diskrétně a tak... 😉

ale i tak jsi šikula zlvádla jsi to skvěle...
Jak píše luci jsou to naše děti tak je braňme...ale někdy pozor s kým jednáme... 😉

lucie5779
8. kvě 2010

marti máš pravdu, já to zatím vždycky řešila v klidu i to že mu daly kakao a on je na něj alergický, ALE prostě ozvat se musíme, ať si myslí že jsme hysterky nebo tak, ony taky měly malé děti a bránily je atd...
jako asi tak, já prostě taky jendám slušně ale jak by se to opakovalo a školka s tím nic nedělala tak tu matku bych chylta pod krkem a řekla jí svoje 🙂
ono máš pravdu, děti většinou vyrůstají v divném prostřeí bez lásky a pak to tak bohužel dopadá, snažím se malému dát max co můžu, taky občas dostane na prdel nebo seřváno ale vynahradím mu to hodně věcma, hrajeme si, povídáme si výlety, máme se rádi, pořád něco vysvětluju, vím že neovlivním co z něj jednou vyroste ale chtěla bych aby mi mohl věřit a pokaždé se se vším svěřit 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
8. kvě 2010

luci jsi správná máma... a ta nejlepší jaká může být... 😀
já tu hysterku myslela spíše na tu asoc. matku ty potom řádějí jako černá ruka... ☹
jinak určitě řešit s MŠ a chtít nějakou opatření a mpožná i nápravu... je to důležité.
jdu vařit. unás vládne pevná ruka občas křik, ale děti mě mají rádi... a věnuji se jima jak to jde a snad to dopadne v budoucni dobře... 😝

lucie5779
8. kvě 2010

martinko diky, já myslím že každá z nás je správná máma, jen toho občas máme moc 🙂
jo to já taky tak myslela, s tou hysterkou, ale vím že ony ty učitelky v mateřské si to někdy myslí právě o nás co se moc ptáme zajímáme 🙂 prdím na ně !!! Já aleška miluju a nedám ho a budu mu vždy oporou !!!

martinka79
11. kvě 2010

jj čuitelky si myslí noho věcí... 🙂

lucie5779
11. kvě 2010

tak ať si mylí ony jsou taky mámy a měly děti ve školce, mi příjdou všechny až moc chytré a důležitééééééééé 🙂
tak já mám zlobidlo doma, začlo ho pobolívat v krku, tak jsme fičely k Mudr. ale není to angína jen popíjet čaj a cucat šalvějové bombony a klid tak 2 dny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak jsem zvědavá co bude tropit 🙂

martinka79
11. kvě 2010

jé snad to bude brzy OK. já jdu na zahradu sázet kytky a tak...
večer jedu s kamarádkou na dámskou jízdu.
Luci já si z nich nic nedělám...učitelky jedny chytré...

lucie5779
13. kvě 2010

jak se daří maminky zlobidel ??? 😉

marselina
13. kvě 2010

ahojky mamky,
nám se daří dobře,kluci zdravoučcí,zítra má kubíček besídku tak se moc těším.zakázala jsem kubíčkovi kamarádit s tím klukem (asi to nebylo správné),co mu udělal ty modřiny na ledvinách,ale už mi učitelka říkala at jim vytáhneme ty magnety ze zadku,že jsou pořád spolu,hrůůůza a to mi kubíček doma slibuje denně jak už si najde jinýho kamaráda(má slíbenýho velikýho dinosaura když slib dodrží,ale nejde mu to) 😠

draga
13. kvě 2010

marselina to je jako Dála ten furt mluví o marečkovi jak bouchá holčičky a jak prdí a nevím co...a přitom s marečkem jsou nej kámoši 🙂

marselina
13. kvě 2010

ach ti naši kluci,asi se z nich zblázníme 😠

martinka79
13. kvě 2010

holky u nás pohoda. Míšak je moc hodný a dokonce mám i na něj občas hlídání takže jsme spokoje oba. kolegyně má stejně starého syna... takže pohoda.
Jinak odjíždíme na prodloužený víkend mějte se fajnově tady... a nezlobte... 😀 😀

lucie5779
13. kvě 2010

marsi to taky znám, zlobivci jsou takoví a pokaždé co jedeme do školky tak david už je tam mamko, ne že by ho miloval ale mluví o něm neustále, napodobuje všechny lumpárny no děs
martiiiiiiiiiiiiii užijte si toooooooooooooooooooooooooooo
draga no no coment co ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
14. kvě 2010

🙂 tak Míšu počasí probudilo brzy tak tu spolu ležíme a koukáme na pohádky co jinak dělat, když máme vše hotové. jen sbalit... 😝

marselina
14. kvě 2010

martinko:krásně si to užijte,snad vám trošku vyjde počasíčko

martinka79
14. kvě 2010

no zatím s s Mišákem stávkujeme a ležíme v pelíšku.. vidím to bledě. 😒 se mě nechce ani ablit, ale musíme...

draga
14. kvě 2010

má být obr hnusně, dneska jsem Dálu nechala doma...kašle, ale vůbec nevím co dělat...teď zrovna pouští vodu v koupelně ...

marselina
14. kvě 2010

holky,frčí u vás taky dinosauři???nebo jen ten náš zlobivec s nima otravuje?

lucie5779
14. kvě 2010

zatím nefičíííííííííí marsi ale to přijde, holky jsou prý ujeté na hello kitty 😉
je fakt hnusně už jsem doufala v lepší počasí 😨

draga
14. kvě 2010

ne ne u nás frčí ať žijí duchové, s tebou mě baví svět...a dvd *sám se sebou* co jsme natočili 🙂) no a pak k mému trochu odporu prasátko pepina 😀 😀 😀 a samo klasiky...krtek, králíci, rákosníček...takže vlastně nemá vyhraněný styl 🙂

draga
14. kvě 2010

jé a zapomněla jsme na nej nej ....diskopříběh 🙂 ten zná už zpaměti ...zpívá a tančí u toho 😀

lucie5779
17. kvě 2010

ahoj mamky,
tak my se dneska fotíme a nikdo nic neřekl vyvěšené to sice bylo, ale my nebyli ve školce, no a hlavně že jsem potkali jednu paní učitelku ze skolky v pátek v obchodě a neřekla nic, tak jsem domů letěla pro věci fakt super honička po probdělé noci 😀

marselina
17. kvě 2010

luci:tak u nás je to podobné,potkáš učitelku a pokud se nezeptáš je li na určitý den nějaká akce,když tvoje dítko nebylo dýl ve školce tak ti to nikdo neřekne,kromě kamarádek kterých se ale taky musíš ptát 😒
ze školky ti volají jen v případě,když se má jet někam dál na výlet a zrovna se jim nehodí aby tvoje dítko jelo(se mi stalo když kubíček chodíval do školky na 5dní v měsíci,když jsem potřebovala ho dát do školky vozila jsem mamku na chema tak vždycky byla nějaká akce a kubík do školky nemohl,pak ti řekli že ti to vynahradí když si ho doma necháš a houby,nikdy nijak 😝