Moje dítě nechce jíst. Proč?

sajuse16
17. únor 2016

Dobry den, mam synka, pristi mesic ma 2 roky, a posledni tyden mi vubec nechce jist jidlo, jen jogurtiky a podobne. Kdyz ho necham "hladovet" bez tech jeho blbinek, stejne nic nechce. Chce jen jogurtiky, breci mi u lednice a ja proste nevim, jak mu mam vysvetlit ze tohle nemuze. Minuly tyden jeste papal normalne. Dokazal sporadat miaku polevky, druhe, a jeste chlebik nebo vajicka, proste cokoliv, ale tenhle tyden nic. Nevim jestli je to ockovanim, ktere probehlo pred 12i dny. Mam o nej strach a nevim jak ho donutit papat. 😭😭

lv
17. únor 2016

není třeba lehce nachlazený, nebo po nemoci? i po tom očkování mlže být oslabený a trpět nechutenstvím..nebo nemá afty? Pokud chce jogurt, tak bych dala, však se nic nestane, když nebude týden 2,3 jíst jiné jídlo..

shine2015
17. únor 2016

Kdyz je po ockovani navic driv jedl normalne dala bych mu to co chce....podle me se to spravi. Hlavne nenutit.

A napadlo me zda nema v pusince aft...

zdenule23
17. únor 2016

Tak to jse nachazim v podobne situaci dceri bude v cervnu 2 roky ale nehce mi vubec jist hlavni Jídla jen Jogorty Sunar.. Malo kdy do ni dostanu jidlo,treba dnes kuře na paprice ochutnala a pote plivala ven.. Jen co sni je bud sekana nebo veprove maso s kasi nic jineho..Nemohly by jste mi prosim nejak zaručeními radami pomoci dekuji

gosa22
17. únor 2016

není to zoubkama? když našemu malýmu rostly poslední stoličky, neplakalal, nebudil se v noci, jen nechtěl nic, co musí víc kousat ... a když jsem se ho ptala, řekl, že bolí zoubky a bylo to jasné...dali jsme gelík a po prořezání to bylo v pořádku 😉

p_ch
18. únor 2016

náš syn přesně v tomhle věku přestával jíst... má 4 roky a do teď nejí.. je jen na UM... klidně piš do zpráv..