Monitor dechu - do kdy jste ho měli pod prckem?

nugetka20
26. led 2017

Zeptám se, do kdy jste měli pod prckem monitor dechu?

valeriem
26. led 2017

U starsich do ccs 9 mesicu, pak hodne v postylce cestovali a monitor je nebral a casto houkal....

marketa11112
26. led 2017

ja mam doma nedonosene dite.. všichni rikali, monitor alespoň do roka..malému jsou dva a porad na noc zapínáme(ze zvyku), když po 2./3. hodine jde k nam do postele, jen vypneme a neresime.... az se narodi druhy prcek, maly pujde do vetsi postele, tak tam mu ho uz nedáme...

viki788
26. led 2017

Měli jsme u všech dětí přibližně do roka a že v postýlce cestovali vůbec nevadilo,měli jsme dvoudeskový a snímal celou plochu matrace,takže v pohodě 🙂

cinula
26. led 2017

tak do 4 měsíců? Měli jsme půjčený z porodnice, v únoru jsme ho měli vracet a nakonec jsme ho vrátili na začátku ledna. Předtím jsme byli skoro 3 týdny u babiček a nikde ten monitor neměl (cestovní postýlka, kočár, náhradní postýlka u babi) 🙂

pekluska88
26. led 2017

SIDS hrozí do roka... Tak dlouho jsem používala monitor u starší,teď to taky tak plánuji...

nugetka20
autor
26. led 2017

Děkuju všem za reakce - zkusíme, co to půjde. Zatím je prckovi 7 měsíců

autumn11
2. únor 2017

ja som používala monitor asi do 10 mesiacov. Ale veľa krát spal malý s nami. Našťastie ani raz nezapípal.

jerou
2. únor 2017

Meli jsme skoro do roka. Byl pujceny a kamarad uz ho potreboval pro dalsi mimco. Byla to jistota, a byla jsem v noci klidnejsi. Jeste si vzpominam na ten sileny zvuk, kdyz jsem sla kojit a nevypla ho! 🙂.