Monitor dechu Nanny nebo Baby Sense. Který je lepší?

mates22
15. led 2010

Ahoj,
uvažuju, který koupit monitor dechu, na první dítko jsme měli půjčenej nanny a zdá se mi ta deska malá a hlavně občas pípal zbytečně (no lépe než kdyby nepípal v případě nouze). Ten babysense se mi zamlouvá víc, už jen, že má dvě desky, ale nemůžu nikde sehnat rozměry.

jaké máte s nima zkušenosti?
a případně můžete mi někdo, kdo vlastní babysense, přeměřit ty desky - jde mi o to, aby se mi jedna vešla do košíku, ale zas aby nebyly nějaký prťavý..

scai
17. led 2010

Taky tohle řeším...holky prosím jaké máte zkušenosti?

amandab
17. led 2010

ahoj...já mám Babysense 2 a jsem s ním strašně moc spokojená,rozmýšleli jsme jestli si ho pořídit a nelituji, jsou to nejlépe investované peníze co se týče miminka.Ani jednou nám falešně nezahlásil.A o klidu jaký nám to dodalo ani nemluvím, v klidu jí zavřu i samotnou v pokojíku a nemám o ní srach a to malá má reflux a neustále si ublinkává,takže vřele doporučuji

mates22
autor
17. led 2010

amndab, díky moc. Mohla bych ještě poprosit přeměřit cca tu desku??? prosím, prosím.

nám právě malá z tý nanny podložky asi párkrát ujela a tím došlo k těm planejm poplachům, nebo se rozdýchala, než sem doběhla, ale to se mi nezdá pravděpodobný

amandab
17. led 2010

To ne,to se ti šoupla vedle,tady jsou desky dvě,je to ideální,doma používáme zatím jen jednu,druhou máme v krabici a když jedem na chalupu,tak odpojíme jen panel a jedem,nemusíme tu co mámá v postýlce furt vyndavat.Velikost ti napíšu až večer,já jsem u našich na netu,takže jí nemůžu změřit

amandab
17. led 2010

tak rozměr Babysense 2 je 44x27

mishutka
18. led 2010

Ahoj holky, jáké mate matrace u monitoru dechu?Furt nevím která je ta správná 😅

mates22
autor
18. led 2010

díky moc, to je docela velký, ale do košíku se vejde a i do kočárku, asi do toho půjdu

s matrací je trochu problém, my měli s kokosovou vrstvou (docela vysokou a matrace byla docela tvrdá) a moc to pod matrací nefungovalo, takže to měla malá jen pod prostěradlem, což asi není úplně optimální, takže se s dotazem přidávám k mishutce, ale raději bych se vyhla čistě molitanový matraci, tu máme navíc dokoupenou k cestovní postýlce a zdá se mi úplně blbá.......

chalotka
21. led 2010

Ahojky, tak já mám doma monitor Nanny a byla jsem moc spokojena. Zachránil mi dcerku. Byl to šok, ale vše dopadlo ok. Určitě to jsou dobře investované peníze. Můžu jen doporučit. 🙂

editah222
21. led 2010

My máme taky Nanny a jsem s ním spokojená. Zatím nám nikdy nepípal falešně, teda jednou začal pípat, ale to ji tchýně položila do postýlky blbě 🙂

mates22
autor
21. led 2010

Holky, ještě jsem objevila toto, vzhledem k tomu, že se chystáme pořídit i chůvu, zdá se mi to celkem výhodný - ale nerada bych se nějak napálila. Nemáte někdo nějakou zkušenost?

http://shopiq.cz/profesionalni-chuvicka-s-monit...

bury
22. led 2010

Taky jsme se pořád dokola rozhodovali, co koupíme a nakonec vyhrála Nanny + chůvičky extra.
Mates - co si dávala ten odkaz, tak se mi to moc nezdá. 😖 je to relativně levný, ale moc se tam člověk toho nedočte.
Angelcare taky dělá chůvičku a monitor dechu v jednom - když už, tak bych asi koupila to.

dibla
22. led 2010

Ahojky holky, tak mi měly monitor Nanny a nadmíru spokojeni, sice nám pípala 2x jen tak do větru,ale to se dcera ve 2 měsicích začla otáčet z boku na bok a rotovat po postýlce...takže s monitorem spokojenost a věřte je to opravdu velká pomoc, když máte např. nedonešené nebo hodně se dávcí mimčo.... 😉

dibla
22. led 2010

Jinak chůvičky jsme nepotřebovali vůbec, bďto jsem byla s malou venku nebo jsme místo chůviček používaly mobily...

mates22
autor
22. led 2010

asi to dopadne taky tak, koupíme ale nejspíš babysenseII, aby byly 2 desky a chůvičku nejspíš od philipse, prý fungujou líp. My máme už doma od Fischer price, celkem spokojenost, ale vysílač je jen na zásuvku, takže nastálo v pokojíčku. A tak bych chtěla ještě jednu baterkovou do kočárku - vedle budou mít sousedi taky mimčo, takže musím vybírat i nějakou s vícero pásmama, abysme neslyšeli místo našeho to jejich 😀

bury
22. led 2010

mates u těch digitálních by se to myslím nemělo stávat, že budeš chytat souseda... my jsme to řešit nemuseli, protože sousedy máme fakt daleko a děti stejně nemají. my jsme koukali na testy na těchto stránkách. pán si si tím opravdu vyhrál, takže jsme nakonec objednávali i přes něj a chůvičky máme H+H 8020.

http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&...

mates22
autor
22. led 2010

díky, hned se jdu mrknout 😉

listicka13
29. čer 2010

Ahoj holky, ja mam nakonec babysense a je u nej super hlavne to, ze jsou ty desky dve, takze jednu mam v postylce a druhou v kosiku a jen prendavam zakladnu a nemusim pokazde do prosteradla.. Nejlip funguje, kdyz se da primo do obalu od matrce (mame nejakou z ikei a ta ma praci potah) a jeste na nejakou desku (my máme dřevotřísku). Jinak v porodnici v motole maji obe dve, na šestinedeli nanny a na jipce babysence. Důvod bych v tom nevidela, nejspis jen prakticnost v tom, ze ty desky jsou dve, kdyby se jedna rozbila.. nebo sponzorstvi..? Matraci mame rozhodne 10cm a neni s tim zadny problem, slysela jsem, ze kokosova na to moc nefunguje, ale nevim. A na zaver, rozhodne si myslim, ze se to vyplati. Na jipce rikali, ze pro nedonosence ji mit bezpodminecne, na donosonce doporucuji. Kdyz vam to muze zachranit zivot ditete, tak nevim, rpoc vahat. Navic vam to doda neuveritelny pocit klidu. Plane poplachy radeji nez cokoli horsiho.. A zatim k zadnemu nedoslo.. tuk tuk tuk..

antoaneta
23. zář 2010

Ahoj, můžu se prosím zeptat? Chci si pořídit monitor dechu, ještě nejsem rozhodnutá, jestli to bude Nanny, nebo babysens. Nevíte, je některý z nich citlivější? Jde mi o to, pořídili jsme matraci - oboustranou - z jedné strany je kokos, a z druhé strany je duté vlákno. Výška matrace je 11 centimetrů. A teď mám trochu strach, aby některá z těch podložek fungovala pod ní dobře. Nemá ta výška matrace na to vliv? Nebo ten kokos? Někde jsem četla, že to není moc dobrý v této kombinaci, že je lepší molitan.
Myslíte si, že to bude při té naší matraci a při její výšce fungovat bez problémů? Nebo bude ta podložka daleko od miminka a radši doporučujete ji dávat nahoru na tu matraci, hned pod dítě. Děkuji moc za radu.

ajsbirka
23. zář 2010

@antoaneta ahoj, my máme nanny a naprostá spokojenost. matraci máme pohanka / kokos, která je vysoká 9 cm , monitor máme pod ní a naprosto bez problému. pokud si nejsi jistá, tak bych zkusila napsat na oficiální stránky výrobce, tam ti určitě poradí, jestli se dá bez problému použít i u vaší matrace. jinak který z nich je citlivější nevim, ale nanny pokud si dobře pamatuju získala i nějaké ocenění, používá se i v porodnicích, takže tam bych se kvality nebála.

antoaneta
23. zář 2010

@ajsbirka děkuji moc za radu, to s tím výrobcem mě nenapadlo 😅 . Určitě ho kvůli té matraci zkontaktuji. O Nanny jsem měla už rozhodnuto 🙂 trochu jsem ještě teda přemýšlela i o té babysens, ta mi byla sympatická hlavně tím, že má dvě podložky, takže jednu z nich bych mohla využít i do postýlky třeba v kuchyni. Ale ještě uvidím. Asi to rozhodne nakonec to, kde jakou budou mít tady někde u nás v obchodě. Přes internet si ji objednávat asi nechci, už kvůli záruce a tak.

ajsbirka
23. zář 2010

@antoaneta nemáš vůbec zač 🙂. my monitor objednávali přes net, protože přišel o pár stovek levněji , takže už se to vyplatilo. vzali jsme ho z obchodu v praze, takže kdyby bylo potřeba ho reklamovat tak to není tak daleko odvézt ho tam osobně než jet přes půl republiky.

dracinek
25. led 2011

Prodám monitor dechu Nanny nový se zárukou do 05/2014. 2100-, Možná sleva

dana3262
16. pro 2011

Prosím, je nějaký rozdíl mezi Nanny BM-02 a Nanny bez tohoto označení?

janca_dobi
19. pro 2011

Já mám půjčený z neonatologie Babysense II a za celou dobu neměl ani jeden poplach (ťuk ťuk ťuk). 🙂 Dvě desky jsou super, jednu mám u našich, takže převážím jen tu krabičku. Do proutěného koše krásně pasuje, matraci v postýlce máme kokosovou (8 cm myslím) a funguje bez problémů. Nefungoval akorát, když jsem ještě na matraci dala matracový chránič od Emitexu, to už na něj asi bylo moc. 😕

lenkasablova
6. srp 2013

Už jsem s Nannynkou spokojena, ale ze začátku taky pípala. Ikdyž někdo říká, že je to spíš běžné u dechu kojenců tady mi ji v pohodě vyměnili http://www.jabloshop.cz/bm-02-nanny-monitor-dec...

gustavek22
13. srp 2013

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jaký baby monitor by jste mi doporučili pro naši holčičku. Vždy když se díváme na televizi tak jsme v dolním patře baráku a ona spí nad námi. Rádi bychom se vás zeptali na postřehy ohledně dobrého hlídače co se tam děje. Našli jsme na internetu nabídku http://www.buggies.sk/baby-monitor a tak jestli by jste nám mohli poradit přímo třeba z této nabídky nebo navrhnout jiné. Díky Marta ;)

jennyska
11. zář 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Monitory dechu a protože Vy s nimi máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/monitor-dechu ? 😉

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí monitor dechu a rozhodují se mezi různými značkami a typy. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

mamba79
15. zář 2013

Ahoj, my měli od Jablotronu Nanny BM 02, bylo to na doporučení zkušeného člověka v oboru. Žádné plané poplachy, žádné problémy. Koupila jsem ho na Internet Mall. Jiný bych nekoupila, jsou investice, nad kterými jsem nepřemýšlela a tohle je jedna z nich. Mohu jen doporučit.

eevvaa11
24. pro 2013
Uživatel eevvaa11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od eevvaa11.

To Mates22: Ahoj Mates, když jsme sháněly tyhle monitory, známý mi doporučil tyhle značky: Nanny, Respisense, Snuza. Jak tak čtu, tak s Nanny asi moc spokojený nejsi nebo to není to co hledáš, tak pak zkusim obhlídnout ještě ty zbývající. Je to dobrá věcička bych řekla, protože jistota je jistota. My měli ten Snuza a v pohodě, používali jsme ho teda jen ze začátku a pak zase předali známým dál a takhle to putuje po celé rodině.

misenka78
2. led 2014

taky přidám svojí zkušenost: u prvního dítěte jsem žádný monitor nepoužívala, nebylo to tehdy ještě tak běžné, te´d mám Respisense. četla jsem mraky diskuzí, zkušeností, tenhle mi přišel nejlepší - žádné falešné poplachy, navíc se dá využít v kočárku, v autě, fakt mi přijde super!