Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Multivitamíny pro 17m dítě

mku
9. pro 2018

Máte prosím nějaký typ co dáváte vašim dětem? ideálně bych chtěla něco tekutého, co dám do pití.

klea81
9. pro 2018

Co domácí hlívová polévka plná imunoglukanů? ;o)

narnell
9. pro 2018

Já jsem malé koupila Glukánek.

lusynkova
9. pro 2018

Dáváme Flavon.

no_title
9. pro 2018

Když jsem se na toto ptala u sebe u své praktické, tak mi vždycky říkala, že nejlepší je pestrá strava, ty vitamíny jsou přeci jen spracované, není v nich např. vláknina. U dítěte to platí dvojnásob. To nejlepší, co můžete pro dítě udělat je pestrá strava - založená na ovoci, zelenině a bílkovinách a pro imunitu je do 2 let nejlepší složkou stravy kojení.

mku
autor
9. pro 2018

@no_title no stravu pestrou mame ale vubec jsem nekojila, tak to asi uz ted nedozenu 🙂 dite mam nastesti zatim “tuk tuk” naprosto zdrave, ale rada bych pres zimu imunitu preci jen podporila

lucka662006
9. pro 2018

@mku Ahoj, souhlasím s no_title, je zbytečné a možná i škodlivé dítě cpát multivitamínama. Multivitamíny obsahují tolik vitamínů najednou, jejich vstřebávání se může vzájemně ovlivňovat, některé se pak třeba stejně nevyužijí a tělíčko má akorát práci je zpracovat, vyloučit. Nevím, zda obsahují barviva nebo konzervanty, ale obecně, i pro dospělé je vždy lepší užívat jeden vitamín a za několik hodin tedy jiný, ne multivitamíny.

crejzy
9. pro 2018

Multi-sanostol sirup

vecerinka
9. pro 2018

imunoglukan

lolam10
9. pro 2018

Davam probiotika.imunita "zacina" ve strevech.a pak se snazim vymackavat stavu z pomerance ale kazdy den si nevzpomenu...

soleilll
9. pro 2018

@mku Multi-sanostol