Může mít hlad navzdory přibírání?

losice
22. čer 2010

ahoj holky, mam 6tydenniho klucinu co malokdy pusti prso sam, pije malo aktivne (tak 3 min max) a u prsa se krouti a i breci. Pribira dobre, muze mit presto hlad? Dela to uz od zacatku... zvazuju prikrmy.

kackaaaa
22. čer 2010

Moje malá to měla taky tak. Už jsem z toho byla zoufalá, páč jsem měla furt vytažený prso a malá cucala, moc spavé miminko taky nebyla a není, dudlík taky nefungoval, tak jsem si říkala, že má asi hlad, ale přibírala pěkně. Nic na nás neplatilo, prostě jsme museli tohle období "u prsa" přečkat. Nakonec jsem si z toho udělala pohodku. Lehli jsme si do postele, kde jsem kojila v leže, zapla jsem si telku nebo četla knížku, občas jsem s malou hodila chrupku... prostě pohoda a moc jsem to neřešila, že jsem byla "jedno velké prso" 😀 😀 . Po 3.měsíci se to změnilo a malá postupně zkracovala krmení, teď v 5mesících je najedená za 10 minutek. Tak hlavu vzhůru, hlad prcek nejspíš nemá, když přibírá...

bocinka
22. čer 2010

losice a nebolí ho bříško....??? ☹

lura
22. čer 2010

Syn mi to na začátku také dělal a vždy si potřeboval (i během kojení) jednoduše jen odříhnout, jinak řval a hrozně se kroutil a když odříhl, normálně pokračoval v baště. Zkus to...

lura
22. čer 2010

Tedy nedělal mi to jen na začátku (teď je synovi 6 měsíců), ale tak do dvou měsíců určitě. Hodně totiž trpěl na bolení bříška, větry a tak... Bříško jsem pořád mazali a mazali 🙂. Až ti chlapák 😵 trošku povyroste, tak se mu vše upraví, neboj. Také jsem strašně plašila a bála se, že mám málo mlíčka. Nejvíce mi pomohlo, že jsem si důkladně pročetla super stránky o kojení: www.kojeni.net. Pevné nervy, vše bude O.K 😉 .

eloana
22. čer 2010

ahoj tak ja myslim ,ze mate zavislacka🙂)) dceru jsem kojila 2 roky 🙂 prvni pulrok byla bud v kocarku nebo u prsa nic mezitim 😉 Nevim jak to delam,ale syn prvni tyden v pohode a druhy samozrejme zavislak tez- no uz to neresim -vim,ze mu to staci. prso vyzaduje hlavne vecer,tak hold po pravoboku se mnou spi dcera a polevoboku syn 🙂 a jsme spokojeni vsichni