• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se dávat čajík kojenému novorozenci?

30. srpna 2011 
Muze se davat cajik (fenykl) 17dennimu kojenci?
30. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevidím důvod proč mu ho dávat....
30. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
maximálně bych dala malou lžičku třeba 2x denně pokud trpí na prdíky, ale to bych spíš pila já sama (a je myslím i v čaji pro kojící matky), jinak taky nevidím důvod proč mu ho dávat.
Nám třeba fenykl na prdíky vůbec nezabíral spíš to zhoršoval
30. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
teoreticky můžeš... v praxi ho piju já a malého jen kojím a kojím :wink:
30. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud ho snese a trápí ho prdíky,jinak by byla voda si lepší. a pokud nejsou vedra,tak se ani dávat nemusí.
30. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak asi proc by si nemohla, jestli si myslis, ze je k tomu duvod :slight_smile: Ja osobne malemu nic jineho krome MM na piti nedavala, pul roku byl jen kojen. Ale ja sama jsem pila kojici caj na litry a tam je i fenykl obsazeny.
30. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
nevidím dovod prečo áno.ved ked tak ho pi ty a malému prejde do mliečka.ale neprehánat-potom to má opačný efekt.
30. srp 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
já dnes byla seřvána doktorkou když sem řekla že sem malé dávala v těch vedrech trošku čajíku, přitom v porodce nám říkali že klidně můžeme :rolling_eyes: ,tak si pak vyber. osobně na tom nevidím nic špatnýho
30. srp 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám ho naopak doktorka doporučila, takže občas malé stříkačkou trošku dám. Zvlášť když byly ty vedra.
30. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedavala bych :wink: Jen bych kojila.
30. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
v horkách a na škytku dávám čajík určený od 1. týdne. Když jsem tohle zaháněla kojením, tak mi malá zvracela.
30. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, davala jsem od druheho tydne kvuli prdikum. Ted jsem za to neuveritelne vdecna, protoze ditko bez problemu pije (2 - 3 flasky ve vedrech, 1 - 2 v normalni den) a maminky, ktere me tenkrat odrazovaly, bojuji o kazdy mililitr :confused: Zvlast ve vedrech, to urcite. Ale neptej se nas, tady bude mit kazdy jiny nazor. Ujasni si to sama, co je tobe nejblizsi a co radi detska lekarka.
30. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek