Může se dávat čajík kojenému novorozenci?

mami29
30. srp 2011

Muze se davat cajik (fenykl) 17dennimu kojenci?

boruuvka
30. srp 2011

Nevidím důvod proč mu ho dávat....

ufo8
30. srp 2011

maximálně bych dala malou lžičku třeba 2x denně pokud trpí na prdíky, ale to bych spíš pila já sama (a je myslím i v čaji pro kojící matky), jinak taky nevidím důvod proč mu ho dávat.
Nám třeba fenykl na prdíky vůbec nezabíral spíš to zhoršoval

helulela
30. srp 2011

teoreticky můžeš... v praxi ho piju já a malého jen kojím a kojím 😉

benjik
30. srp 2011

Pokud ho snese a trápí ho prdíky,jinak by byla voda si lepší. a pokud nejsou vedra,tak se ani dávat nemusí.

ja.na81
30. srp 2011

tak asi proc by si nemohla, jestli si myslis, ze je k tomu duvod 🙂 Ja osobne malemu nic jineho krome MM na piti nedavala, pul roku byl jen kojen. Ale ja sama jsem pila kojici caj na litry a tam je i fenykl obsazeny.

bertica.h
30. srp 2011

nevidím dovod prečo áno.ved ked tak ho pi ty a malému prejde do mliečka.ale neprehánat-potom to má opačný efekt.

camelinka
30. srp 2011

já dnes byla seřvána doktorkou když sem řekla že sem malé dávala v těch vedrech trošku čajíku, přitom v porodce nám říkali že klidně můžeme 🙄 ,tak si pak vyber. osobně na tom nevidím nic špatnýho

janca_dobi
30. srp 2011

Nám ho naopak doktorka doporučila, takže občas malé stříkačkou trošku dám. Zvlášť když byly ty vedra.

terkaz
30. srp 2011

Nedavala bych 😉 Jen bych kojila.

tkanicka
30. srp 2011

v horkách a na škytku dávám čajík určený od 1. týdne. Když jsem tohle zaháněla kojením, tak mi malá zvracela.

anastrianna
30. srp 2011

Ahoj, davala jsem od druheho tydne kvuli prdikum. Ted jsem za to neuveritelne vdecna, protoze ditko bez problemu pije (2 - 3 flasky ve vedrech, 1 - 2 v normalni den) a maminky, ktere me tenkrat odrazovaly, bojuji o kazdy mililitr 😕 Zvlast ve vedrech, to urcite. Ale neptej se nas, tady bude mit kazdy jiny nazor. Ujasni si to sama, co je tobe nejblizsi a co radi detska lekarka.