• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se změnit barva očí v 10 měsících?

3. března 2016 
Ahojte moji holcicce je 10 mesicu a kolem zornicek se ji vytvorily takove nahnedle "slunicka" je mozne aby se zmenila barva oci takto pozde a mate s tim nektera zkusenosti...jak vypada a probiha zmena barvy oci? dekuji za odpoved :slight_smile:
8. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dccera má ten kruh doteď..je jí 7 let :slight_smile: kdo ví, třeba se ještě změní ale myslím že už je docela pozdě
8. črc 2012 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě hnědoočka nebude, já takový kruh mám také a jinak mám oči zelené....
8. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že to nic neznamená ;) já mám oči modro - zelené a kolem panenek mám širší hnědý kruh :wink:
8. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já myslím že ji to zůstane už takhle, mám uplně stejné oči
8. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám oči taky dvoubarevné. Okolo panenek mám hnědý kruh a pak dál je mám zelené.
Ale jinak barva očí se jí může klidně ještě změnit. Manžel měl do dvou let oči modré a pak mu úplně zezelenali.
U vás bych to tipla, že už jí to takhle zůstane, možná hnědý kroužek časem trochu ztmavne. Móje mamka má oči úplně stejné, jako vaše princeznička :grinning: .
9. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dospělá a barva očí se mi stále mění! Občas mám hnědé, občas zelené, občas mix :sweat_smile:
10. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většina dětí se rodí modrookých a barva se postupně ustáluje, to nás učili na škole :wink: každopádně, já na první barevné fotce, co mám a kde mi je 5 let jsem jasně modrooká a teď mám oči zelené... kdy se mi změnily, teda netuším :wink:
10. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
barva očí se prý mění až do 6-ti let. Myslím, že to je v pohodě, já mám taky hnědý kroužek kolem panenek
10. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá 12m zatím ještě oči dobarvené nemá. Každý měsíc se jí barva mění, nejdříve měla šedo-modré-jako všechny děti. Pak se jí začal dělat hnědý kruh uprostřed-já mám hnědé, tak jsem se radovala, že budou po mě. Pak se to zastavilo a oči měla chvíli dvoubarevné. Pak se zase objevila zelená-tu má manžel a teď se mi zase poslední měsíc zdá, že ta hnědá to všechno utlačuje :slight_smile:
12. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moji dva starsi loupeznici maji taky dvoubarevny oci, vevnitr hnedy a zvenku modry :slight_smile: doufam, ze jim to tak vydrzi, vypada to hezky :slight_smile:
12. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera měla šedomodré oči a ve 3 letech se jí začaly dělat kolem zornice hnědé tečky, teď má celé oči hnědé.
12. črc 2012 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na tom podobně jako @veruska007 oči se mi neustále proměňují, takže sama pořádně nevím, jakou mám momentálně barvu očí :grinning: jak jsem časem vypozorovala, tak je to dle rozpoložení mé osoby. když jsem v pohodě, mám jiné, když jsem nemocná nebo se necítím zrovna nejlépe, tak se barva opět změní. barevně se pohybuji od modro-šedé až po zeleno-hnědou, vyjímečně zlatavé skvrny kolem zorniček :dizzy_face:
12. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kaci, muzu se zeptat jak to dopadlo? :slight_smile: jake ma dceruska nakonec oci? Mame oci podobne, tak jsem zvedava, dekuji :slight_smile:)
3. bře 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek