Můžu 9ti měsíčnímu dítku dát normální jídlo?

imiska24
27. říj 2010

Ahoj,moje 9-ti měsíční dcera je doteď kojená,od 6m přikrmujeme a chtěla jen příkrmy Hami.Teď mi konečně začala jíst i polívky co vaříme doma.Mám z toho takovou radost.Myslíte že by si dnes se mnou mohla dát k obědu kuře na paprice(vařeno z mlíka-vím že to není moc ideální)s houskovým knedlíkem?Děkuji za rady.

naty
27. říj 2010

já bych jí ho asi nedávala...předpokládám, že ho budeš solit, papriky jako koření je tam asi taky hafo, když je to "na paprice"...dala bych jí třeba trochu toho kuřete s bramborem...ale určitě jí to nezabije.. 😉 😀 ...moje bábi mi pořád tlačí, jak mamka už v 5 měsících jedla svíčkovou, takže... 🙂

kackaaaa
27. říj 2010

Ahoj - to by mě taky zajímalo. Mám taky 9ti měsíční holčičku a občas jí dám z našeho ochutnat, ale vidím, že jí to chutná a že by chtěla víc...

ladidinka
27. říj 2010

Když jsem se na to ptala lékařky,řekla mi klidně 😉 Ale odebrat a co budu dávat ,tak nesolit,nekořenit ...........

dana3262
27. říj 2010

Nemohla

gabour
27. říj 2010

NE

majkee.
27. říj 2010

NE - protože laktóza z mlíka, protože lepek z mouky, protože sůl a NE protože PAPRIKA.

luthien.k
27. říj 2010

Až na ten lepek, který se může zavádět dřív, jsou to všechno věci, které se zavádí až po roce a opatrně. Děti mají na takové věci dost času aneb zažívání mají jen jedno, takže za mě NE!!!

ruzovka
27. říj 2010

nevidim nic špatného na paprice jako koření (usušená sladká červená paprika je vlastně zelenina, ne? 😕 ), ale vařila bych to extra jen pro ni, maso bez soli, vývar trochu zahustit moukou - lepek se podle nejnověších doporučení světové zdravotnické organizace, pokud neni dítě alergik, doporučuje zavádět mezi 4. - 6. měsícem, zvlášť, když je kojená, lépe to pak snáší... a nakonec zjemnit trochou kojeneckého mléka...co k tomu dát místo knedlíku bezvaječné těstoviny?

pani_haf
27. říj 2010

já bych to taky nedávala,, prostě si myslím, ž dítě do roku by mělo jíst opravdu jen kojeneckou výživu (tím myslím potraviny určené pro děti, ať už ve sklínkách či vařenou doma...). Jasně, že mimču chutná to co jíme my, protože je to mnohem, ale mnohem chuťově výraznější! Navíc může hrozit alergie, která se nemusí projevit teď, ale později. Já jsem pro ne!

veruska007
27. říj 2010

Ja bych dala - kdyz to neni pravidelne, ale cas od casu. Kamaradka chodi s prckem od pul roku do menzy a taky zije. Teda, ne ze bych to povazovala za zdrave... ale ja taky dala malymu sem tam neco "nezdraveho". Taky jsem cetla, ze je dobre obcas zaradit i jine potraviny v dobe, kdy je dite jeste kojeno, protoze se tak predchazi pozdejsim potravinovym alergiim. A knedlik malej miluje - ma slozeni podobne rohliku. Kdyz to neni kazdy den, nemyslim, ze by to uskodilo.

ladybugie
27. říj 2010

já bych to nedala. Lepek sice ano, ale kynutý knedlík absolutně ne. Píšeš, že máte příkrmy Hami a až nyní jsi začala dělat domácí polívky. A najednou skok k tak náročnýmu jídlu?? Proč nezkusíš doma vařt pro prcka jen kuře s bramborem? Já to tak vařím malé, střídám k tomu zeleninku, občas dáme rýži, jindy je králík a jednou týdně místo masa vaječný žloutek. A pokud vím, tak dětem se nesmí kořenit.

miri9
27. říj 2010

rozhodně ne, zejména pokud ti nechce jíst svoji běžně doporučovanou stravu, takové jídlo obsahuje více věcí, co by ještě neměla mít, viz výše a za druhé, pokud te´d nastartuješ podávání "normálních jídel", nečekej, že ti dál bude jíst kojenecké příkrmy...my bychom už ty neslaná planá jídla taky nejedli, že? tak doporučuju počkat do toho roku věku a pak pomalu začít....slaná nálož v běžném jídle je pro ledviny devítiměsíčního prcka fakt usper bomba

lamarika
27. říj 2010

ne, kuře na papriku bych nedala ani ještě teď svému synovi

katka82
27. říj 2010

Taky bych to nedala 😉 myslím že je správné minimálně do jednoho roku dávat prckům nekořeněnou stravu vyloženě jen pro ně 🙂 toho odspěláckého,normálního jídla si užijou za celý živout víc než dost tak nač spěchat a zbytečně jim zatěžovat zažívací trakt? 😉 náš malej mi bojkotoval domácí stravu a tak jsem mu ji míchala s kupovanou či jemnila rýžovou moukou a zvykl si na ni 🙂 chce to dát si s tím trochu práce 😉

saze
27. říj 2010

já bych klidně dala. asi ne moc ale dala.

efkas
27. říj 2010

holky,která z nás v devíti měsících ještě neměla v puse knedlík 😀 ?????
a přežily jsme všechny 😝

zdezli
27. říj 2010

Otazka je, jak bys to uvarila...pokud vim, tak sklenicky obashuji sul i koreni jiz od 8 mesicu, lepek od 6 mesicu...

zofinecka
27. říj 2010

tak naše Eli jedla od 9 měsíců vše, ale nedávala jsem ji moc kořeněné a solené. Vařila jsem jak pro nás, ale vždy odebrala a dochutila jinak a méně než nám 😉

kjajule
27. říj 2010

Já bych spíš začala kuřetem s bramborem nebo těstovinama je spoustu jídel co mužeš vařit sobě i malýmu ale zrovna omáčky na smetaně mlíce nebo tak zahuštený moukou a ještě s knedlíkem...jasný zkusit to mužete ale aby se nestalo pravidlem že co mámte vy muže dítě...
Přeci jen to trávení mají malé děti dost citlivé...já tohle dát našemu mladýmu v 9-ti měsících tak mi zásadne celej tejden pros...re anebo by měl zácpu...☹
Nač tohle riskovat? jen kvuli tomu že se mi líbí jak to dítě hezky papá tu omáčku? 😅

muriella
27. říj 2010

já na tom nevidím nic špatného, pokud to uděláš bez koření, bez cibule a z kojeneckého nebo UM mléka, jak už tu někdo psal..a lepek se dává od 6.tého měsíce, masíčko nekořenit, tak co by ne..když jí to nebudeš vařit každý den, jen teď výjimečně, tak v tom teda nevidím problém...konzervy pro děti jsou také různé, třeba jsem viděla boloňské špagety, makarony se šunkou a sýrem, různé ragů, soté, je to něco jako lečo a je to od Hami od 8.měsíce...tak nevim, proč by nemohla mít kuře na paprice upravené tak aby to mohl jíst kojenec...nám s bráchou dal táta ochutnat knedlíky v 7mém měsíci, do medu mi namáčeli dudlík a žiju a jsem zdravá, takže asi tak 😉

smardik
27. říj 2010

já bych nedala, nevidím proto jediný důvod, normální stravy si ještě užije až až, malý bude mít 9měsíců a vařím mu kojenecká jídla,občas sklenička-ty ale moc nechce a do roka to tak bude, pak pomalu začnem přecházet na normál stravu ale knedlík určitě ještě neuvidí. Náš Tom má 2roky a knedlík měl zatím asi 3x, bolí ho po něm bříško takže ho nedávám

simonceli
27. říj 2010

MAlá jedla s náme všechno, akorát taky kořeněné bylinka a nesolené. A že laktoza a lepek? Lepek je ve skleničkách od 8. měsíce a v některých dokonce od 6. měsíce a jestli jí dáváš piškoty, tak tam je taky lepek. A laktoza? je jen doporučeno, nevařit z mléka do jednoho roku, že může, ale nemusí vyskytnout alergie. Ale pokud ti to malá dobře snáší..... Moje malá třeba miluje kuře na paprice a to bylo první, co jsem vařila stejně jí a nám.

kajulka001
27. říj 2010

ja syna taky kojila a k tomu uz jsem mu davala normalni jidlo nerikam ze jsem ho kdo vi jak korenila a solila ale jedl s nama, moje mama s nami delala to same a jsme zdravy vsechny myslim si ze v dnesni dobe se to moc prehani proste uvaris a min treba osolis a vy s manzou si to pak dosolite tak jsme to delali i my a malej je zdravej a 😉 nic mu neni

zany
27. říj 2010

Nevím jestli bych to v 9. měsících dítěti dala... Ale pokud ti baští skleničky a nebo to co vaříš jen pro malou, tak bych u toho zase zůstala 😉
Ale vím, že kamarádky malá asi od 8. měsíců skleničky odmítala, to co jí uvařila taky, tak jí dr. řekla, že než aby nejedla nic, tak je lepší jí dát to co jí oni, pochopitelně co nejméně kořeněné, solené atd. 😉 Pak jí teprve začala normálně jíst
😉

beruska2x
27. říj 2010

katulka. .. zkazeny travici trakt se neukaze hned, muze mit za nekolik let travici potize, zaludecni..je to zatez na ledviny...

copak se toho "normalniho" jidla jeste nenajedi za zivot dost? proc jim hned vsechno cpat, co vam utece o tech par mesicu?
to je takovej problem uvarit diteti neco poradneho, zdraveho, vyvazeneho.. vzdyt je to chvilka 🙄

monterka
27. říj 2010

já bych dala!!! Malému naše jídlo dávám ale nesolím ho moc a má ho jednou za čas, takže na tom nevidím nic špatného a plně souhlasím s @kajulka001

andara
27. říj 2010

efkas nejblbější argument co znám a jsem na něj alergická! To je jak, kdybys řekla, že tvoje děti si můžou hrát na kolejích, protože ty sis tam jako malá hrála taky a žiješ!!! 😝
Já bych to taky nedala, začala jsem po roce dělat třeba rajskou, ale z protlaku bez soli, ono se to dá ochutit třeba jarní cibulkou, trošku nového koření atd.Ale to co jíme my, tak nedavám skoro ani teď, kromě kuřete s kaší,ale tak já skoro nesolím. 😉 Najdi si nějaké recepty pro takhle malé děti, ono je jasný, že jí to chutná, protože to je slaný/sladký atd., ale zbytečně je tím zatěžovat.Myslím, že na to maj dost času až budou větší, cpát se knedlíkama. 😉
beruska2x - super napsaný, copak jim něco uteče?proč spěcháte?

rioko
27. říj 2010

v 9 měsících bych nedala, do roka se nemá solit, mě dr. nedoporučovala ani papriku protože je dráždivá, normální mlíko taky po roce, není kam spěchat

spaagetka
27. říj 2010

Celkem jste se do tazatelky pustily 😀
Ale o solení nepíše ani slovo 😅 Co se lepku týče, už bys zavádět měla, resp. bys měla mít zavedeno 😀 Páč dle nejnovějších poznatků se u kojených dětí zavádí mezi 4. a 6. měsícem 😉 Takže já bych se knedlíku nebála. Dokonce mi bylo u doktora doporučeno, aby se mnou malej od půl roku snídal chleba třeba s máslem 😉 Takže já bych dala 😉 Maso bych trošilinku osmahla na kapce oleje s paprikou(bez soli), pak podusila na vodě a zahustila bych bílým jogurtem, příp. zakysanou smetanou 😉 Pár receptů máš tady, tak čerpej inspiraci, mně to totiž přijde taky pořád to samý 😅
http://www.kojeni.net/recepty/index.php
http://www.maminkam.cz/recepty-na-prikrmy

baradisk
27. říj 2010

ja teda nevim ale obcas uz bych takovy jidlo dala,ja davala malemu uz v 7mes.knedlik a svickovou a zije!!!!!!!! 😀 😀 😀 takze obcas to neuskodi ,nerikam kazdy den ale jednou za cas proc ne .to je muj nazor 😉