Můžu své dítě přejíst nebo přepít? Pozná, kdy má dost?

janicka006
14. črc 2010

Zajímalo by mne zda nevíte jestli miminko má nějaký reflex a když má dot,tak do něj prostě nic nedostanu a nebo když mu bude nabízeno,tak do sebe bude nekontrolovatelně rvát cokoli.
Naše Michalka občas dudlu vystrčí jazýčke..ale někdy zase ne...tak nevím.
Jooo a krmíme UM nikoli kojíme!!!
Díky za odpověď

beruska2x
14. črc 2010

ja mela malyho na UM od 6ti tydnu, ze by se mi poblinkal se mi nikdy nestalo, radsi krmit casteji a min, at to ma cas zpracovat, ...kdyz nechtel tak proste neotrevrel pusu a dela to tak doted..

mispulka22
14. črc 2010

Moje zkušenost je taková, že když se mimčo přepije, tak pak ten přebytek vyblinká. To se nám stávalo, ale spíš dřív, tak do těch 3 měsíců.

peppapig
14. črc 2010

Nikdy jsem si takovou otazku nepolozila 😕 Ja myslim, ze kojici maminka pozna, kdyz mimco ma dost, stejne jako maminka, ktera koji...nase M bud vyplivla flasku nebo prso. Pokud mas nejake obavy drzela bych se udaju na krabici UM, tam se jiste cca pise v kolika mesicich kolik mlicka a kolikrat denne.

kaleilah
14. črc 2010

beruska2x já nevim , ale zase když se krmí častěji, tak to předchozí mlíko se nemůžu pořádně ztrávit a pak je těžký v bříšku, když byl Ady malinká a byla neklidná, tak jako první věc co jsem měla po ruce bylo prso, takže občas jsem jí přpila a pak blinkala a bylo jí těžko 😒