MyHummy Medvídek - áno či nie?

ah1234
23. říj 2018

Ahojte, náš malý má problém zaspať cez deň, dnes som zo zúfalstva skúsila mu pustiť nejaký white noise for babies na youtube a uspalo ho to do piatich minút. Tak zvažujem, či to bola len náhoda, alebo biely hluk skutočne pomáha. Máte pozitívne skúsenosti s MyHummy medvedíkmi? Je to dosť drahý špás, ale ak to na detičky zaberá, tak do toho ochotne investujem.

emamaira
23. říj 2018

Náš neměl problém s usínáním, takže jsme neměli, ale když mu ho pustili v nemocnici, tak bylo vidět, že usnul tak nějak klidněji. Pokud máte potíže se spaním, tak bych koupila. Nebo najdete starý telefon a poustejte mu youtube.

chumlee71
23. říj 2018

Dá se i stáhnout aplikace na telefon s různými druhy zvuků

terka2018
23. říj 2018

Máme doma, pouzivam 🙂

nikolspace
23. říj 2018

Bílý šum snadno nahradíte něčím, co najdete doma. Zvuky jako: fén, větrák, digestoř, vysavač, popř.nahrát něco do telefonu. Medvídek a jemu podobné hodně drahé hračky hravě nahradíte sama 😊

lucyp13
23. říj 2018

Synovi pomáhala ta sama aplikace co píšete, nechtela jsem aby mel telefon u hlavy tak jsem koupila medvídka a úspěch žádný, naopak ho rozciloval , takze jsem prodala a synse mezitím naučil uspat se sam, takze urcite zkuste a uvidíte, naštěstí se medvidek zase dobre prodá

leymea
23. říj 2018

U nas fungoval. Tez jsem nechtela mit telefon u jeho hlavicky tak jsme poridili medvidka. Pouzivali jsme ho do roka, ale jelikoz ho porad vyhazoval z postylky (vyhazuje vsechno) tak zacal blbnout. Ted spi v tichosti, ale vsechno slysi, takze v loznici chodime po spickach 😀

mi35
23. říj 2018

Za sebe doporučuji. Kdyz byla dcera novorozeně, medvědice My hummy ji uspavala, fungovalo to. Asi do 3. m. Pak jsem si chvíli říkala, jestli to nebyla zbytečnost, ale cca od 6. měsíce s ni dcerka usina, moc si ji oblíbila. Bere si ji do náruče, tuli se k ni. Je to skvělý plyšák i proto, ze nemá žádné části z korálků (oči, nos, pusu).