Na hory s 4 měsíčním mimi.Troufly byste si?

zlatouch
15. pro 2008

Ahoj,
je tu nejaka nadsena lyzarka, ktera si troufla vzit na hory maly mimino?
My posledni roky vzdycky vyrazili na tyden do Alp, do nejakeho apartmanu, docela by se mi to libilo i letos 😉 Mam predstavu, ze by to snad i mohlo jit, s manzelem bychom se stridali na lyzich, mezi kojenim bych snad neco odlyzovala. Urcite by to musleo byt nekde blizko, pocitam Rakousko, snad bychom tu cestu autem zvladli. Ubytko nekde ve meste, aby se dalo s kocarem nebo v Ergu nekam jit...
Tak co, myslite, ze jsem magor nebo se najde nekdo komu to neprijde jako sci-fi 🙂 ?

mkr
15. pro 2008

ahoj, proč by to nešlo, malá bude mít ideální věk, my byli v 5 měsících u moře, cesta autem bude taky v poho, já bych jela 🙂

radka.m.
15. pro 2008

ahoj-my jsme byli na horách,když byli malému takyměsíce,bylo to naprosto v pohodě.v tom věku byl ještě zvyklý spát -hodiny vkuse,a horský vzduch mu ještě prosíval,takže mi spal daleko více,než doma.ještě nelezl,ani nechodil,takže to bylo v poho.letos jedeme zase a mám z toho větší strach,protože chodí a všude všechno vymete,ale myslím,že to taky zvládneme,bude to akorát větší hlídání.

bramburka
15. pro 2008

ano my byly na horach kdyz ji byly 4 mesice, jen v cechach, ale je to jedno, kdyz ji bylo 7 mesicu tak jsme letěli k moři 😉

kachne23
15. pro 2008

my byli na horách, když byly M. 2 měsíce na víkend v Čechách a pak na tejden v Alpách, když mu byly 3. Pohoda, přesně jak píšou holky - spal tam báječně 🙂 Střídali sme se o permici a o hlídání a aspoň trochu sem si zalyžovala.. No a autem to byl kousek, byli sme právě v Rakousku.

maart
15. pro 2008

Zlatouchu....jako jojo, urcite to zvladnete a babulka taky, ale necekej, ze to bude tak bezstarostne a "free" jako kdyz jste jezdili s manzelem bez ditka.

Minulou zimu jsme byli na vikend na horach, kdyz byly nasi male 2 mesice a muzu Ti rict, ze jsem byla dost nesva. Je teda taky pravda, ze jsme tam meli jeste nase 2 kluky ve veku 6 a 3 a pul....vy budete jenom s miminkem...ale i tak je to o necem jinem. VUBEC Te nechci odrazovat, ale priprav se ju? 😀 😉 ....ja jsem si ten nas vikend nezalyzovala vubec....porad jsem kojila, prebalovala....no v nedeli vecer jsem se silene tesila domu, byla jsem zmlacena 😝 jako pes. Moji hosi si to ale uzili moc pekne.

Letos jedeme jenom s klukama, holku nechavame u babi a dedy 😉 .

alinah
15. pro 2008

Zlatouchu, my se taky chystame na hory. v breznu. ale teda s dalsima dvema rodinkama co maji stejne stare deti. takze se tak nejak prostridame a snad to bude ok. tesim se moc 🙂

bramburka
15. pro 2008

ja jsem si teda zalyzovala dobre, ale bylo to asi tim, ze jsem nekojila, krmil tatínek 😉

janasekh
15. pro 2008

My s malým jezdíme na hory pořád, lyžovat sice jsme ještě nebyli, ale na výšlapy. Ve 3 měsících jsme byli na Pradědu a teď jsme byli taky v jeseníkách, to už byl tam sníh a nosili jsme malého v Manduce, s kočárem bych si to na hory neuměla představit. a chystáme se i na lyžovačku, ale to se budemem muset nějak prostřídat nebo pojedeme s někým a pohlídá nám malého. vůbec v tom nevidím problém.

zuzik03
15. pro 2008

zlatouch, taky myslim, ze je to v pohode 😉 jen se psychicky priprav na to, ze se muze stat, ze to male proste nesedne a cele vam to tam prorve. my jezdime dost, klarka to snasela vzdycky v pohode, ale kdyz jsme byli naposledy na 4 dny na Sumave, tak jsem poprve zvazovala, zda neodjet, v noci nespala, brecela, byla vztekla, vcelku bez priciny, na veceri jsme museli chodit s MM zvlast, protoze kdyz sla s nama, tak po chvili zacla brecet. kdyz se 4 dny nevyspis, tak uz ti ty tury tak super neprijdou. samozrejme me to neodradilo, jen ted vim, ze se to muze dost lisit od mych predstav a je treba pocitat i s moznosti horsi varianty 😉

janasekh, da se na horach i s kocarem, inglesina projede skoro vse a dokonce i po snehu, ale jeste lepsi je chariot, s tim jsme sli na kralicky sneznik, ale byl to zahul 🙂 nakonec jsme ho teda nepokorili, ale spis z casovych duvodu, verim, ze bychom tam chariot dotlacili 🙂

zuzik03
15. pro 2008

znama byla na horach s 3tydennim mimcem a to bydleli na chate nekde v kopci, kam se dostali jen na bezkach, ale oni jsou dost extremisti 😀 maly to prezil ve zdravi a pohode 😉

zlatouch
autor
16. pro 2008

Cauky, diky za reakce. Divim se, ze ma neokrikla nejaka pecliva matka, takhle pozitivni jsem je necekala 😉
Nekde jsem zahledla, ze deti do 1 roku by nemely do vyssi vysky nez 1500 m.n.m., vite o tom neco? On by to asi takovy problem byt nemusel, ty mesta tak vysoko nejsou, ne?