Na koupaliště s ročním dítětem. Má plavky? Co plínky?

anka.
2. črc 2009

Ahoj, chodíte někdo do bazénu? My jsme zatím absolvovali jen dětské plavání a parkrát byli v takovém malém bazénu se slanou vodou, kam moc lidí nechodí...

Jak to kdyžtak řešíte - plínky/plavky atd.?

shaula
5. črc 2009

anka - ty co mám, nepromokavou vrstvu mají. Ale vzhledem k nevhodnému střihu jsou nanic☹

anka.
autor
5. črc 2009

jé, shaula teď koukám - ty chodíš plavat s dvojčátky? 🙂 😵

shaula
5. črc 2009

Jj, ale samozřejmě s manželem 😉

radkar
5. črc 2009

A holky, ty kojenecké plavky když jsou pokakané, tak se normálně vyperou? I s tím igelitem vevnitř. Nebo jak? Nikdy jsem to neviděla. Používali jsme jen ty plavací plíny.

anka.
autor
5. črc 2009

shaula_to musí bejt krásnýýý! 😵

radkar_nevím jak pokakaný (zatím já ani nikdo z okolí nemá tuhle zkušenost) ale jinak je peru úplně běžně

pumpicka
6. črc 2009

holky tak ja byla v nedělu v tescu a tam nake plavky byli s vložkou_takovy gumovy to tam bylo to je ono???a když to mala na koupaku pokaka tak to tam na wc vyperu a stači to??nebo musim mět 2 ks na převlečeni???dikas

shaula
6. črc 2009

Pumpicka - to byly takové šortky s gumovým "prostředkem"? (Nevím, jak líp to napsat.) Na ty pozor, já jsem je koupila a jsou nám nanic, mají moc velkou díru na nožičky, vůbec nic by nezachytily. Možná když má někdo dítě, které vypadá jako zápasník sumo, tak ano, ale pro hubenější dítka nevhodné.
Jinak si myslím, že stačí vyprat na WC a vesele používat dál.

pumpicka
6. črc 2009

nooo tak to je špatne muj prcek je drobeček!!ale určitě kdybych je koupila tak je v obchodě vyzkoušim 😀

maryshka
7. črc 2009

ahoj....chystam sa s 13mes. synom na nase termalne kupalisko, kde je detsky bazenik s teplotou vody okolo 36 stupnov, take male bruzdaliste. Mam v plane kupit klasicke plienky na plavanie Huggie Little Swimmers.....este sme sa nekupali nikde inde len doma vo vani....premyslam, ze kupim aj ten olejcek do usi, kt. sa tu spomenul. Na plavanie sme nechodili, pretoze v nasom meste nie je moznost plavania pre male deti. Su maminky, kt. boli s takymi malymi detmi na verejnom kupalisku v bazene pre male deti? Konkretne male deti az do 6 rokov.

anka.
autor
9. črc 2009

shaula_přijde mi nejlepší ten tip plaveček, na který jsem ti posílala odkazy. jsou to jakoby kalhotky a po celé ploše mají všitý igelit (nebo tak něco) - důležité je aby gumičky neodstávali u nožiček - ale není to problém ani u hubenějších dětí - prostě koupíš menší velikost

maryshka_k čemu ten olějíček slouží?

maryshka
9. črc 2009

anka.-citala som to tu na diskusii, myslim na prvej stranke. Ten olej ma viazat vodu a asi tym padom znizit riziko moznosti zanetu. Aspon to tak chapem. Este som nebola v lekarni.

natalka1234567
23. črc 2009

holky ve středu jsem byla s malou na bazeně a měla koupaci plinku a byla super měla ji 5 hodin a v pohodě nebyla nijak nasakla nic takoveho!!!doporučuji ale značku nevim 😀

anka.
autor
27. črc 2009

ahoj, mám ještě jednu otázku: chodíte s takto malými děti taky na přírodní koupaliště, písáky a tak? Mám strach z těch sinic apod. ale když vypadá voda čistá? díky anka.

shaula
27. črc 2009

Nechodila bych, měla bych strach... Zatím jsme nebyli ani ve veřejném bazénu.

25ka
11. dub 2014

maminky mam taky dotaz mate niektora plavky pop-in? chcela by som vediet ci sa vam pacia ci dobre drzia a zcoho je vnutrajsok tech plavek ci ako u obycajnych z umelyni alebo z flysu alebo niecoho ineho? viem ze pop in je super znacka s ich plienkami mame skusenosti ale s plavkami nie.