Najednou chce pořád mléko. Přejde to?

marmazel
19. kvě 2010

Ahojky, nikde jsem takové téma nenašla , tak proto zakládám nové. Malá (2 roky) poslední týden chce stále mléko, jedno jestli krabicové či sunar, ale krabicové jí moc nedávám takže sunar, pěkně do flašky a do postýlky, chce ho ráno po probuzení, dřív nevyleze, včera dokonce před odpoledním spánkem, po odpoledním spánku( to se mi podaří jí přesvědčit, že mléko je v jogurtu) a večer i když pořádně večeřela před spaním taky mléko. Jeden čas ho úplně odmítala a teď tohle. Pčitom jí pěkně, snídá svačí obědvá svačí i večeří.🙂 Pít pije z hrnečku. a to chce mléko i v noci, ale to jí většinou stačí dudlík a usne, tak sem zvědavá jak budem iodnaučovat od dudu. Taky se to některé z vás s tím mlékem stalo? A přejde to? Dík za odpovědi.

draga
14. čer 2010

Dála taky spí celou noc ale někdy se vzbudí ...už teda minimálně ...a většinou chce mlíčko... 😀

akzeret1
15. čer 2010

anta:bud ráda,že ti malej spí celou noc,co já bych za to dala,každej den se prostě probudí,bývaly doby kdy jsme si chodili ve dvě ráno hrát 😅 prostě se nedalo nic jinýho dělat,tak jsem to začala řešit ve 2,5 letech tím mlíkem protože,jsem měla fakt dost

draga
15. čer 2010

@akzeret1 Dála měl taky období, že jsme si hráli i ve dvě v noci...ale naštěstí spíš to bylo vyjímečný...zato teď se naučil v noci chodit k nám do postele, takže máme takovýho malýho vetřelce...někdy přijde v jednu, jindy v pět... 😀

anta
16. čer 2010

akzeret1 - asi jsem si toho nevážila, koupili jsme malému novou postel, jenže jsme to nějak nedomysleli a nepořídili jsme mu zarážku a on nám minulou noc dvakrát spadl a plakal, chudák, včera byl protivný celý den, jsem myslela, že se snad zcvoknu a půjdu za kámošem Chocholouškem! 😀 😀 Už se na zábraně pracuje, zítra ji máme doma, tak hurá, zatím má k posteli přisunutou komodu a dobrý 😉

ygreen
16. čer 2010

anta - u nás se padala z nového pelechu jen první 3 dny a neřešili jsme to zarážkou, ale pod postel jsem dali plyšového losa a sedací pytel, tak žuchnul do něj a měl monitor, tak ten pípal, že v pelechu není. Po 3 dnech už nepadal.

A mě se kluk budí v noci 2x na mlíko. A asi mi z toho šibne až přibude mimino 😖

anta
27. čer 2010

Ygreen - ale nám kluk právě padal blbě a vždy plakal a toho jsme ho chtěli ušetřit a sebe taky 😀 😀 😉 Zítra s ním letím k dr., panč má teploty a měl i průjem, chudáček a to má dneska narozeninky ☹

ygreen
28. čer 2010

anta - tak to nám malej spadl 2x do toho pytle a spal v něm dál a 2x se sesunul i z toho pytle - 1x spal mezi dveřmi a 1x v půlce pokojíku na koberci 😀

anta
28. čer 2010

Jé, Tobík je super kluk, rošťáček, že? Aspoň je s nimi sranda 😀 😀 😀

ygreen
27. črc 2010

Ahoj holky, chtěla bych Vás požádat o "delikátní" informace 😀 prosím vás, kolikrát denně vaši mlíkofilové po 2 roce měli stolici? Tobiáš už si sám v těhlech vedrech srazil dávky mlíka na 210ml UM + hruška ráno a 210ml UM + banán večer. Ale stolici má řidčí (né průjem) a několikrát denně - tak v průměru 4x. Někdy nálož, někdy si jen tak "uprdne". Omlouvám se za delikátní téma 😅 ale je možné že syn má celiakii a tak bych ráda zjistila, zda je to normální, nebo ne.

draga
28. črc 2010

@ygreen ty jo tak kolikrát přesně ti neřeknu, někdy klidně 2-3x ale je fakt, že má hovínka úplně normální, někdy má trochu řidší ale málokdy, spíš takový polotuhý hovňousy a někdy, když toho zbaští víc tak má hovno jako trám...sorry za ty výrazy ale jak jinak to popsat...akorát nevím jestli už tvůj Tobík chodí na nočník, protože když ještě D nosil plínky bylo těžko odhadnout jak moc to hovínko bylo řidší...v nočníku už to poznám 😉

ygreen
28. črc 2010

draga: děkuju 🙂 no má pořád plínky. Já zvažuju zkusit mu nasadit určitou stavící dietku, abych zjistila jak to bude mít pak, ale on teď ujíždí na pudingu, mlíku, jogurtech, sladkým, sýrech a ovoci a po tom bude mít těžko stolici 1x denně a tuhou. No ale zkusím mu nějak do jídelníčku nacpat rýži 😉

draga
31. črc 2010

@ygreen tak mu zkus dát banány a třeba borůvky, teď jich je všude dost a uvidíš...no každopádně po tom co píšeš, že baští , by snad ani to řídké hovíno nemělo být alergie na lepek 😀

akzeret1
1. srp 2010

ygreen - co já si pamatuju tak mi malá kadila i 4 denně,měla takovou kašovitou stolici jakoby nakvašenou,ale v pohodě ptala jsem se dětský taky jsem měla strach,že má tu alergii na lepek.Zkus tu dietku 😉

ygreen
2. srp 2010

holk\ děkuju. malej už sám odboural noční mlíko a je to fakt lepší, kadí už jen tak 2x denně 🙂

akzeret1
2. srp 2010

ygreen:tak to je dobře,my ho odbourali před 2 měsíci konečně 😅