Najednou žlutá stolice v 8. měsíci. Stalo se vám to?

jaynee
15. led 2010

Ahoj, chci se poradit, jestli se Vám to někdy taky stalo. Syn už dva měsíce baští příkrmy, teď už dáváme ovoce, zeleninu s masem, kaše,... a přibližně stejně dlouho má tmavé tuhé bobky. Teď se mi ale dvakrát stalo (před pěti dny a dnes) že měl najednou v plínce "míchaná vajíčka" jak malé miminko, jen to víc smrdělo. A další stolice, pak zase normální. Jinak se chová normálně a není na něm nic divného. Nevypozorovala jsem asni nic vyloženě shodného ve stravě před těmi pěti dny a dnes. Nechápu, čím to může být. A nevím, jak moc se mám plašit. Dík za rady.

rimmel
15. led 2010

jedlo sa odraza na hovinku..moj ked papa brokolicu, na druhy den ma zelene pachovo ako brokolica...cize asi to bude dake ovocie co spapal

rimmel
15. led 2010

bobky? teraz citam...moj nemava bobky 😕 😀

jaynee
autor
15. led 2010

No bobky... většinou je tam jeden velký bobek (nebo hovínko, jak to kdo chce nazvat, ale celkem tuhé), někdy i víc malých bobečků. Takže asi tak. 🙂

rimmel
15. led 2010

takych ako zajacik napr ibaze vo vacsom vydani? neviem ci tak hovienko ma vyzerat..ci niesu prisuche? a preto take bobkovite..moj bobky vobec nema..ma tuhe, ale nie bobky..neviem to popisat..ale zase ked si spomeniem, ked sme v 6m zacali prikrmovat kakal raz tyzdenne 😕 😀 aj mesiac...a niekedy prve hovienko co z neho vyslo bolo bobek, tvrdsie, a zvysok makke ako teraz...a ked kaka, tlaci silno? je to pre neho namahave? nemaly by byt.

rimmel
15. led 2010

pardon, nemalo by byt.(posledna veta)

jaynee
autor
15. led 2010

ne ne, kaká snadno, není to nijak tvrdé. no ale teď měl dvakrát tu žlutou kaši, to mi přijde fakt divný. je to něco jinýho než "jen" obarvené stravou jako jindy.

rimmel
15. led 2010

aha no tak asi ho z dacoho prehnalo...hruska to zevraj zvykne robit 😒 neboj urcite to neni nic vazne 😉