Naklonění hlavičky miminka, máte taky takový problém?

pajinka7
3. kvě 2012

Ahojte, moje holčička (4 měsíce) má od narození vleže lehce nakloněnou hlavičku na pravou stranu. Máte někdo taky takový problém? Zítra mám jít na rehabilitaci a začít Vojtovu metodu, prosím, napište mi, jestli máte s tímto cvičením nějakou zkušenost a kdy se to tak začne zlepšovat. Děkuji moc

llluckaaa
3. kvě 2012

Ahoj, od necelých 4 měsíců jsme taky cvičili Vojtovku, taky kvůli nakloněné hlavičce a protože ještě nepásl koníky. Vojtovka výborně zabírala, skončili jsme s ní někdy, když bylo prckovi 6 měsíců.

jigsaw
7. kvě 2012

My měli podobný neli stejn problém, cvičíme Vojtovku asi tak od druhého měsíce a hlavička se srovnala skoro okamžitě - měli jsme ji zablokovanou. A te´d už jen dolaďujeme aby se malej hezky srovnal než začne lézt. myslím že pokrok uvidíte třeba už za 14 dní 🙂 Z mé zkušenosti můžu říct že to jde opravdu rychle - a to už teď trošku to cvičení flákáme 🙂 Ale snaha tu je a i pokroky taky - ze začátku jsem musela být na sebe i malého přísná aby jsme cvičili dost často i když se nám nechtělo a výsledky super!! 🙂 Určitě to zvládnete taky rychle 🙂