Nakupování s dvojčaty. Máte zkušenost?

chotysanka
1. čer 2011

Ac nejsem zastance vozenj miminek do nakupnich center,nekdy neni zbyti. Hlidani neni a jist se musi... Mate nekdo zkusenost ?? Vejdou se treba 2 autosedacky do nakupniho voziku ? Projede dvojceci kocarek vstupem do obchodu ci mezi kasy ?mluvim o klasice jako Tesco, Bila apod

anicka164
1. čer 2011

Známí mají dvojčata a prý dvě vajíčka do košíku ok. A když byli větší, tak je prý dost bavilo jezdit přímo ve vozíku bez sedačky 🙂

crca
1. čer 2011

@chotysanka zálží jaké máš autosedačky,ale třeba v Tescu mají přímo vozík pro dvojčátka,mají tam taková lehátka a vlastně máš vozík jen na nákup 😉 My teda jezdili buď s manžou nebo jsem je nechala doma,ale když ta možnost není 😒 ....jinak kdyžtak se dá dát jedna sedačka do košíku a druhá na vrch vozíku,teď s nima už jezdím v pohodě,buď seděj oba ve vozíku,nebo jeden tam a jeden v tom sedátku,ale beru si i košík do ruky,jelikož by z toho nákupu asi nic nezbylo kdybych jim to teď naházela do vozíku 😀 Tam dávám jen minerálky 😀

bera28
1. čer 2011

@chotysanka, v hypermarketech/supermarketech je většinou vždy jedna pokladna se širším průlezem, tam s dvojčecím kočárem projedeš. Ale taky se mi stalo (v hypermarketu Tesco), že jsem se zasekla a nešlo to tam ani zpět 😀 Vysvobodila nás až ochranka 😀 😀 Jinak já jsem, když byly děti malé, nikdy nebrala košík, ale házela věci na kočár. Až když vyrostly a chodíme bez kočáru, tak je oba šoupnu do jednoho košíku a zaházím je nákupem - to milují 🙂

marton
2. čer 2011

@chotysanka Ahojky,my s našema dvojčatama nakupujeme pravidelně.Od cca měsíce jsme je vozili v autosedačkách připevněných na podvozek kočáru a zboží dávali do druhého koše nebo do kočárkového košíku.Nejačastěji v Tescu.Do Kauflaundu si je dáváme do vozíků,každý máme jeden a když jedu sama z procházky jen tak třeba pro pečivo do Billy,tak se v pohodě vejdu s kočárem.Pravda ne ke každé pokladně,ale to vypozoruješ,která je nejširší.Kluci většinou nákupy prospí a teď co jsou větší,tak lelkují a výrazně neprotestují 🙂 .

chotysanka
autor
2. čer 2011

Diky za rady 🙂 nikdy jsem dvojcata mala v kramech nevidela, tak jsem nechtela byt za exota 🙂

marton
3. čer 2011

@chotysanka Za"exota" budeš 🙂 .I když už je dnes dvojčátek poměrně dost,tak stejně se lidi rádi zastaví i popovídají.Ale je to fajn,nemám žádnou špatnou zkušenost,i když jsem už za zády zaslechla,že je to nadělení...

chotysanka
autor
5. čer 2011

@marton : 🙂 🙂 🙂 ono to nadeleni, ale v dobrem slova smyslu 🙂

marton
5. čer 2011

@chotysanka to jo,ale znáš lidi.Ne vždy to myslí kladně.Ale na to nemá cenu reagovat.