Nákupy s dítětem, které ještě nemůžu posadit do vozíku

jijitka
2. lis 2010

Ahoj, přemýšlím jak budu řešit nákupy s mrňousem, který už tak během měsíce nebude v sedačce - vajíčku a na to, abych ho posadila do nákupního vozíku se mi zdá ještě malý. Sice sám sedí úplně v pohodě, ale není možné ho tam připoutat a celkově se mi to zatím nezdá moc bezpečné - hlavně kvůli bezohlednosti ostatních.
S kočárem velký nákup neudělám, navíc bydlím dost daleko od obchodů, takže v dešti apod. stejně musím vzít auto, bez nosítka jsme se doteď obešli a kvůli pár nákupům ho pořizovat nebudu, ideální je samozřejmě nechat dítě doma 😀 ,ale to taky není vždycky možné...
Tak, jak nakupujete vy??

naty
3. lis 2010

v některých obchodech mají košíky se sedačkama (takový ty šedivý fujtajbly) na místě, kde jinak dáváš vajíčko...řeším stejnej problém, ale asi ho tam prostě posadím a budu to střídat s nošením, samozřejmě se na něj musí dávat pořád pozor, ale jinak to asi udělat nejde, těch možností tolik není... 😒

markyska
25. bře 2011

Ahoj holky, chtěla bych trochu obnovit tuto diskuzi - zajímalo by mě, kdy jste začaly posazovat své dítě do nákupního vozíku. Nemyslím tím samozřejmě dovnitř, ale do té minisedačky vepředu..

marketa137
25. bře 2011

Až když už delší dobu sám seděl, někdy před 1 anrozeninama. Jinak jsme jezdila s kočárem, ale v košíku je vždycky nadšený 😀

elvira
25. bře 2011

Taky před rokem věku. Předtím jsme jezdili nakupovat ve dvou - já jsem vezla kočár a manžel vozík.
Menší bych asi fakt nedávala do vozíku - někdy je to pěkná strkanice a navíc ta čistota vozíků nic moc... 😝
A párkrát jsme vlasně dali do vozíku vajíčko - ale to bylo málo.

kacab
25. bře 2011

No, my začali dřive 8-10 měsíc... ale asi záleží na konstrukci a vývoji dětí... mě děti už na sedmi měsících chodily kolem postýlky, takže košíček nebyl problém.... ale jinak můžou se dát do klokanky či šátku na břicho - ale je to při nakupování méně pohodlné....