Náročné dítě-9měsíční dcerka stále pláče, nic ji nebaví

lucijenkaa
31. bře 2014

Ahoj maminky,prosím poradte a opravdu odpovezt,jinak se už zblázním,moje dcerka,jde jí pomalu na 9 mesícu stále pláče,vzteká se,nic jí nebaví,kam jí dám tam rve,venku jí to nebaví doma taky ne,když jde spinkat tak s pláčem a když ji hladím,hází m ruku pryč,mela ste taky nekterá z vás takové díte a napravilo se to treba chozením,až začalo díte chodit,mám pocit,žebrzy to budu muset probrat s pediatrem :(

miranda77
2. dub 2014

@tarra27 asi sem divná, ale 8km s dítětem na ruce denně 5xdo týdne neujdu 😀

tarra27
2. dub 2014

@miranda77 😀 😀 tak to nejsi divná.....naopak 😀 😀 😀 😀 já bych měla ruce jako šimpanz 😀 😀 😀

to mi připomělo, ted jsme nesla tu mladší asi 9 a půl možná 10kg asi 1,5km a druhou za ruku a myslela jsem, že bude po mě....

ono něco jiného je doma je držet a nosit po zahradě nebo po bytě, když si i sedneš na chvíli a něco ukazuješ atd...a něco jiného je táhnout dítě po 10km 😀 😀 😀 😀

lucijenkaa
autor
7. dub 2014

Tak moc dík holky za vaše príspevky,aspon ten modrý koník dá radu :D Ne na zadek už nedostane,myslím že to bylo dost prehnaný a uvedomila sem si,že jsem silnejší a rvoucí díte me nemuže vytočit.Budu situace jako tyhle rešit jinak.Včera s manželem sme jely od prababičky a manža chtel odemknout tak vzal malé klíče a byl hysterák.My se jen smaly,je rozmazlená a zato si mužem sami. 😉 ale to se už zlepší,máme jinou metodu výchovy

miranda77
7. dub 2014

0@lucijenkaa tak diržím palce a přeji pevné nervy. Ti malí "syčáci" vědí jak na nás 😉

luciksima
30. dub 2014

naše malá je od narození hodně náročný a uplakaný a uřvaný dítě-je hypertonická a dráždivé dítě možná bude prý i hyperaktivní,ale musim říct,že od 11m.je už lepší už neni tak uřvaná jak bívala,ale bylo to šílený,ale už to neni tak zlý někdy má fakt děsnej uřvanej den,ale už je jich mín...vydrž určitě se brzy zklidní!

bezejmenaaa
20. kvě 2014

@l.d mohla bych se zeptat jaká homeo u vas pomohly??? Já už vyzkousim taky vše...

l.d
21. kvě 2014

@bezejmenaaa pomohla mu Chamomilla, srazila horečku a nebyl mrzutý. Ze začátku jsem kuličky rozpouštěla ve vodě a dávala pít a později už cucat kuličky (jsou sladké). Záleží jaké má vaše dítko příznaky (zvýšená teplota, červená tvář ....) na zoubky je těch homeo více druhů. V lékárně jsem si vyžádala příručku Homeopatie v pediatrii a tam je to pěkně popsáno co a na jaký problém nasadit.