Náročné uspávání a noční pláč, máte zkušenost?

luca1987
11. črc 2016

Ahoj maminky,

Poslednich par veceru a noci u nas byly narocne. Malou jsem uspavala, tak ze hajala ve sve postylce. Hodne plakala a po nejake dobe usla. Za pul hodiny se zase probudila a plakala. Prekulila se do me postele a po delsi dobe zase usla. Pak se v noci probrala a hodne plakala. Snazila jsem se ji dat napit, utisit, pomazlit, ale nic nepomahalo. Pak za delsi chvili zase usla na me primacknuta nebo na rameni.

Nemate nekrera s timto take zkusenosti? Cim to muze byt? Zoubky to asi nebudou, vubec neslinta a ani rucicky si do pusinky nedava a nic nekouse. Docela me to trapi, obe jsme nevyspane a hlavne mala se trapi. Ja nevim co ji je a jak ji pomoct ☹

Akorat musim podotknout, ze je v posledni dobe nejaka mazliva, coz nikdy nebyla.

panickatlamicka
11. črc 2016

Kolik ji je? Muze mit separacni uzkost. Taky ta vedra hrsji roli.... Ockovani? Kdy bylo?
Muze mit i spatne sny. Snaz se,aby usinala v tvem objeti,to ji doda pocit bezpeci. 🙂

luca1987
autor
11. črc 2016

Moc dekuji, taky jsem nad tim premyslela. Mala ma 14 mesicu. Uz vic jak pul roku bojujeme s neutropenii, takze ockovani nepripada v uvahu. A nebyva separacni uzkost do roku?

margarithka
12. črc 2016

Naše dvojčata to měla minulý týden taky. Přes den i přes noc- neustále plakali. Jinak jsou pohodoví a spávají celou noc, max. jednou se budí. Tentokrát jsem v noci vstávala i 15-20x a nešli utišit jinak než na ruce, popř. sunarem. Dnes v noci se vrátili do starých kolejí. Asi erupce na slunci nebo co...

syrinxka
12. črc 2016

U nás se posledních pár dní ani večerů taky pořádně nespí. Dneska to byl vrchol, budila se po 2hod. Podle mně je to z toho vedra 😎
Někdy mi ale začne z ničeho nic v noci plakat i když není takový dusno. Má pořád zavřený očička, jakoby ve spánku. TAk to jsou podle mě nějaké zlé sny.
Každé mimčo je jiné, chce to vysledovat. Každopádně hodně štěstí ať se brzy obě dvě vyspíte 🙂

luca1987
autor
12. črc 2016

Koukam, ze to mozna budou opravdu erupce na slunci a teplo. A myslite si, ze by 14 ti mesicni dite mohlo mit separacni uzkost? @syrinxka moc dekujeme . I vam klidne vecery a spanek

kamste
12. črc 2016

Můj stejně starý synek taky často v noci brečí - zdá se že skutečně bolestí - lezou mu teď stoličky (ale přes den taky nic z kousátek nežužlá, spíš tak banán, okurku a jabko... - možná je vše ostatní příliš tvrdý...). Dnes v noci jsem už nevydržela a dostal Nurofen - a spal od půlnoci až do 7 ráno. Jinak to s brekem po 1-2h máme často tak od půl roku věku. Vždy se to na pár dní uklidní a zdá se, že bude spát líp, ale pak znova třeba týden v kuse...
Přeji mnoho úspěchů a klidný spánek

zmrzlinka
12. črc 2016

Muzou to byt zuby a kombinace tohoto silenyho pocasi.Ja co mam dite,tak mam radsi zimu 🙂 Kdyz jsou vedra a pak ochlazeni syn nespi a to jsou mu 4 😉 Ma to po manzelovi 😉

luca1987
autor
12. črc 2016

Moc vam vsem dekuji za rady a povzbuzeni. Obcas nas mami potesi, ze v tom nejsme samy a muzeme si vymenit nazory a rady

gnozka
12. črc 2016

Dcerka v noci ted spí ale dnes cely den jen řev plac , fnukani . Všechno bylo spatne . A ro je normalni pohodovy dite . Takže asi fakt nejaky blby tlak . A ta zmeny počasí to taky nic moc pro nas natož pro prcky

drakenn
12. črc 2016

Mám kluky 5 a 8 let a teď v těch vedrech a měnícím se tlaku při bouřkách špatně usínají, budí se v noci. Takže putují k nám do postele, kde se potím jak ehm, ale jsem ráda, že spí.. 😉