Nastřelení náušnic. Je dobrý nápad 2 dírky najednou?

lenkapolomska
8. srp 2020

Ahojte 🙂
Chtěla bych ses vámi poradit a znát váš názor, jestli to není hloupost a jestli by mi vůbec děts.doktorka takhle uši nastřelila. Náš mrňous má 3 měsíce a jdeme jí nastřelit dírky na náušnice. Mě se hrozně líbi když mají holky náušnici klasika jak se běžně nosí a právě bych chtěla nahoře těsně nad ní ještě takovou tečku-malinkatou kuličku. Co myslíte jeto dobrý nápad tak malému miminku pichat dvě dírky nad sebou?

alla007
8. srp 2020

Myslím si, že je to zbytečné... Proč?bude frajer?

jjasmina
8. srp 2020

@lenkapolomska zbytečné, o tom by si později měla rozhodnout sama

jana31990
8. srp 2020

@lenkapolomska taky si myslím že je to zbytečné a měla by si to rozmyslet sama až bude starší. A hlavně asi bych ji takhle malou netrapila s nastřelením 4 dírek. Když to sama bude pak chtít tak si to může nechat udělat

lucka662006
8. srp 2020

Ahoj, nech malou rozhodnout, zda chce mít dvě dírky v uchu. Dospělý člověk bude vědět, zda to chce a dokáže i vydržet nepohodlí spojené s nastřelením. Já malé nenechala uši propíchnout vůbec a v životě jí to nevadilo 🙂 Připadá mi to násilné někomu bez dovolení propichovat uši, dítě nevlastníme. Měla bych z toho černé svědomí a pocit, že jí ubližuju. Na oblečení se vyřádíme, i na účesech, ale propichovat někomu ucho?

jana_zofie
8. srp 2020

Hlavne bych rekla, ze na tak malem ousku dve nausnice snad ani nastrelit nejde.

jako_mala_holka
8. srp 2020

Prijde mi to zbytecne a ani se mi to nelibi, natoz na miminu... nase mala bude mit klasicky nausnicky... jde tohle vubec?

nazka
8. srp 2020

@lenkapolomska náušnice mám ráda, ale toto je opravdu zbytečně. Navíc si myslím, že to ani nejde..

alcar
8. srp 2020

Jako jednu z kazde strany, proc ne, to je bezna zalezitost. Ale dve dirky u tak maleho mimca jsou zbytecne a mela by si o tom v budoucnu rozhodnout sama.

amazonkajanik
9. srp 2020

Nedávala bych a to sama mám v uších 7náušnic 😊

lachtanice86
9. srp 2020

Ne, dítěti bych to neudělala

leilinka1234
9. srp 2020

@lucka662006 nechápu tvůj příspěvek. Jsou rozhodnutí náušnice píchnout, náušnice se jim líbí, chtějí je a ty tu řešíš věci typu není tvůj majetek a že to je násilné 🤦‍♀️ naprosto zbytečný. Tvůj názor patřil do diskuze "Mám píchnout náušničky teď nebo počkat, až bude starší?"....
A píchla bych jen 2 dírky... 4 jsou na tak malé ouško moc a nechala bych to později na ní 🙂

zelenaesmolda
9. srp 2020

@leilinka1234
ja s ni souhlasim,dite by si melo rozhodnou samo

adel2507
9. srp 2020

Myslím, že nikdo rozumný a zkušený by to ani nenastřelil. Na takovém malém oušku by se těžko daly najít dvě místa, kde by se dala bezpečně a správně nastřelit naušnička.
Já jsem byla s třeba s malou v jednom piercingovém studiu a tam paní nastřeluje až od půl roku. Říkala, že u těch malých oušek se špatně trefuje vhodné místo.

leilinka1234
9. srp 2020

@zelenaesmolda... stejně tak jako dáme dítěti prostor vlastně si říct, zda to je děvče nebo chlapec 🙂 ale o tom ten dotaz nebyl.

zelenaesmolda
9. srp 2020

@leilinka1234
tak jestLi je dite transgender tak to neovlivnis

lucka662006
9. srp 2020

@leilinka1234 Nechápu Tvůj příspěvek, zakladatelka se ptá na naušnice. A trvám na tom, že propichovat někomu bez jeho souhlasu ucho, protože se mi prostě líbí jak to vypadá, je násilný a svému dítěti to neudělám a nechám na něm, ať si rozhodne, zda to chce nebo ne.

lalolita
9. srp 2020

@lenkapolomska myslím,že žádný z doktorů, Ti tohle pro mimco neudělá. Navíc, nevíš jak bude reagovat na náušnice, může to malé otikat, hnisat......a za další, takhle malé mamčo ještě "trápit" dalšíma nausnicema navíc? 😉 nech to na ni, až bude starší.

lenkapolomska
autor
10. srp 2020

Asi máš pravdu,prdím na ni. 🙂
Díky ale za tvůj názor 😉