Nastřelovací náušnice, špičatý konec malou píchá do hlavičky

ma33
13. pro 2017

Ahoj, včera jsem nechala malé nastřelit naušničky. Vše proběhlo v pořádku, malá sice plakala po nastřeleni, ale hned bylo vše v pořádku. Jen se teď dívám na ouško, tak vidím, že ji zezadu píchá ten špičatý konec do hlavičky za ouškem. Malá ma dost ouška u hlavičky. Řešila jste to taky některá z maminek? Normální naušničky ji mám dát až za měsíc. Dá se to nějak zkrátit nebo nasadit nějakou gumičku zezadu? Děkuji a budu vděčná za každý nápad🙂

hojda
13. pro 2017

A jaké máte náušnice, my nechávali bioplast a tam byla puzetka, která to celé zakryla, nic nevykukovalo...

zuzaaaaa
13. pro 2017

@ma33 máme taky jako @hojda , nic nečouhá.

ma33
autor
13. pro 2017

My máme kovové. Asi chirurgická ocel.

hojda
13. pro 2017

Tak to je divné, koukat by u dětských nic nemělo, ale něco na to dávat asi nebude dobré. chce to vzduch a navíce se tam může dostat nečistota☹

ma33
autor
13. pro 2017
ma33
autor
13. pro 2017

No a právě ji tam pícha ten hrot. Dělá to naše dětská sestřička. Z plastu mi nic nenabízela, jen různé barvy těch kovových.

eldrag
13. pro 2017

zkus motýlka trochu povytahnout aby zakryl ten hrot... Měly jsme stejne. Kamaradka zakapavala hrot voskem, ale jeji dite si na sobe necha dříví štípat.

hojda
13. pro 2017
ma33
autor
13. pro 2017

Aha, tak ty zarážky bych mohla někde v bižu sehnat, ne? Nebo aspoň vim, že bývají na nových naušnicich. Když tak si udělám taky radost. Ale je mi malé líto. Zatím teda nevypadá, že by ji to bolelo, ale červené už to tam má.

hojda
13. pro 2017

@ma33 to bych se raději zeptala, jestli to bude na to bůbec pasovat, ono se na to ucho pak už moc sahat nemá, hlavně tohle jsou asi slikonové, ale na těch bioplastových jsou z toho bioplastu, ale tvar je stejný. zkus si přečíst tento článek k péči o ouška:

http://www.nastrelovani-nausnic.cz/reference2/