Nateklé oko s modřinou. Je to zánět spojivek?

michelleponky
18. bře 2020

Dobrý den, prosím o radu. Mojí 5. Měsíční holčičce z ničeho nic nateklo jedno ocicko. Potom se pridala teplota 38,6 a pak kdyz jsem ji tam chtela kapnout kapku, tak pod okem se hned udelala modřina. Je to zánět spojivek ? Máte nekdo zkusenost?

terezz29
18. bře 2020

K doktorovi. Nevypada to hezky a navic vysoka teplota.

jjasmina
18. bře 2020

Naprostej souhlas , to já bych byla u dr taky hned

petramana
18. bře 2020

u me dospeleho takto vypadal zanet slzneho kanalku... dostala jsem antibiotika a mast a byl klid... ale u ditete nevim 🙄

sabcav
18. bře 2020

okamžitě k dr., (a radši i s věcmi) , je to nějaký silný zánět, nedávno jsem tady na koníkovi četla něčí příběh, jak byli na dovolené tuším v Rakousku a její dceři se tam udělalo to samé a skončily na několik dní v nemocnici.

michelleponky
autor
18. bře 2020

Volala jsem nasi pani doktorce. (Je v karantene, proto k ni nemuzeme osobně) ta rekla ze mam neustale kontrolovat teplotu, kapat ocicko, mazat masti a pokud se to zhorsi tak na pohotovost. Chtěla poslat fotku do emailu. Tak pockame a uvidime co bude dal.. :/

michelleponky
autor
18. bře 2020

Tak v 9 v noci mi volala doktorka ze se teprve podivala na tu fotku a at ihned jedeme na pohotovost. Jsme na pohotovosti, hospitalizovali nas, ze okamžitě musi zalecit. Dali ji kanylu do hlavy aby se ji to nedostalo do mozku a neposkodilo ho

michelleponky
autor
18. bře 2020
pabka
19. bře 2020

@michelleponky chudinka, přeji vám ať se brzo uzdraví!

linee
19. bře 2020

@michelleponky chuderka, ale rozhodne to ocicko uz vypada lepe, nez na 1. fotce. At jste brzy doma a mala je uz v pohode!

amazonkajanik
19. bře 2020

@michelleponky maličká,držím palce ♥️

lula86
19. bře 2020

@michelleponky ať jste brzy v pořádku doma! Přeji moc zdravíčka 🍀

lobella
13. čer 2022

@michelleponky mohu se zeptat,jaka byla diagnoza? Moji 3lete se udelalo totez i horecka, byli jsme na pohotovosti a tvrdi zanet spojivek+dostala kapky,ktere v lekarne nemely,tak je sezenem nejdriv zitra