Náušnice. Jaké jste kupovaly pro holčičku?

sonnn
14. čer 2020

Chci se zeptat, jaké jste kupovaly pro holčičku (miminko) naušnice? Líbí se mi chir. ocel, ale nedaří se mi najít žádné se zapínáním (jen "pecky" a to nevím jestli není špatně kvůli typu zapínání?). Nebo bílé zlato? Ale nemám s ním zkušenosti a na netu se dost píše, že šedne, zajde atd. Žluté zlato se mi nelíbí. Díky za rady

purplelucy
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
14. čer 2020

@purplelucy tak stribro zajde

piggy123
14. čer 2020

@sonnn já mám 2 roky snubní prsten z bílého zlata a zatím vypadá pořád dobře. Nepřipadá mi, že by zešednul.

jjasmina
14. čer 2020

My sme koupili stříbrné, manželovi se moc líbili, ve žlutém zlatě nás nic neoslovilo, ale kdyby jí stříbro nesedlo je možnost, že nám to zlatnik může udělat ve žlutém zlatě 🙂

kejt29
14. čer 2020

Mame bile zlato od firmy Cutie a za ty 4 roky vypadaji porad jako nove. Tak asi zalezi na kvalite 🤔

miba10
14. čer 2020

Stále máme ty co jsme nechali nastřelit a stále vypadají jako nové 😁 a dostali jsme je u doktora

kattka009
14. čer 2020

@sonnn Kupovala jsem z bílého zlata od českého výrobce.

jk93
14. čer 2020

Moje mamka koupila ve žlutém zlate v kamenném zlatnictví, šla bych spis do bílého zlata než do stříbra nebo oceli, jestli chcete bílý kov 🙂

nazka
14. čer 2020

@sonnn já mám 5 let snubní prsten z bílého zlata a nezasednul. Jinak mám zlate náušnice pro holky. S bílými kamínky. Takže to žluté zlato vypadá hezky, jinak ho taky nemusím

yenefer1
14. čer 2020

Nejdřív měla ty přímo nastřelené z chirurgické oceli. To byly právě pecky a měla je asi půl roku. Vůbec jí nevadili, netlačily, dobře držely a i se mi na ní líbily 🙂. Nechala bych je i déle, ale pak dostala od prababičky z bílého zlata, tak jsme je vyměnili. Takže bych se těch pecek nebála, pokud se vám líbí 😉. Jinak ty zlaté má asi třičtvrtě roku a pořád jsou jako nové 🙂

adel2507
14. čer 2020

Já mám šperky jen z bílého zlata všechny jsou pořád krásné.
Dceři jsem nechala nastřelit naušničky z bioplastu. Byly na nich nalepené jakože kamínky a vypadaly moc hezky. Za pár měsíců jsme je vyměnili za Cutie naušničky z bílého zlata se šrubovacím zapínáním a jsme spokojení.🙂

sonnn
autor
15. čer 2020

díky všem za radu, nakonec tedy půjdeme do bílého zlata

darimil
16. čer 2020

Máme z bílého zlata. A nechali jsme u zlatníka zamknout, aby je neztratila. 🙃 Má je skoro tři roky a jsou pořád jako nové.