Náušnice - kde je v Praze nechat nastřelit?

anahavran
12. črc 2019

Kde v Praze nechat dceři nastřelit náušnice?

sudylichozrout
12. črc 2019

@anahavran Byli jsme na detskem ORL na poliklinice Zeleny pruh. Stalo to 600 Kc vc. tech nausnicek. A bezva, lekar i sestricka byli moc hodni. Doporucuji.

krausik_88
12. črc 2019

Studio hell a nechat pichnout...lepsi nez nastrelit...primo se specializuji na miminka a je to lepsi kouknete na stranky😉

sudylichozrout
12. črc 2019

@krausik_88 No ja nevim, opravdu? Vzdyt tou jehlou to boli daleko vic. Mam jehlou pichane nausnice z detstvi i piercingy (nos, jazyk, pupik) a tohle bych tedy diteti fakt neudelala... Nebo je to nejaka jina metoda?
Pri nastrelu nepipla ani ta trileta, ani ta rocni.

mi35
12. črc 2019

Nastřelování náušnic Bany na Andělu.

lachtanice86
12. črc 2019

@krausik_88 sama mám nastrele i spoustu piercingu a můžu teda říct, že pichnuti bolí daleko vic a taky to déle trvá.

makronka222
13. črc 2019

V Hellu hlavne vyplaznes 1000,- + nausnice. Jinde nastreleni bez bolesti 600,- vcetne erar nausnic... jehlou to boli jako prase a to mam velky kerky na 5 mistech. Nastreleni je 100x lepsi. Ja obesla zlatnictvi u nas v okoli a v jednom nastrelovali. Nic jsem neguglila. Ty pistolky maji skoro vsude

patmouse
13. črc 2019

Nastreleni Bany, pichani Hell! Jinam bych dite nesverila!

dat
13. črc 2019

Pichat v hellu jedine https://hell.cz/blog/nausnice-pro-miminko-kdy-p... ja bych diteti nestrilela ouska.. Ano je to.sice o par vterin kratsi... Ale ne.no 🙂 kamaradka rikala, ze to tam bylo super a co ousko to 20-30 vterin. Odchazeli s usmevem 🙂 stoji to 1000 kc vc nausnic z bioplastu

jannym
13. črc 2019

Nechala jsem nastrelit v sunny smille, je to uz sice 4 roky zpatky, ale bylo to rychle, a ma je obe rovne ja mam pichane a mam jednu dirku dost sejdrem a spatne se tam i nausnice strka, davala jsem chirurgickou ocel, ja pri delsim noseni zlatych veci (par dni) otekam a mela jsem strach aby to dcera nemela stejne

daisymaminka
13. črc 2019

Jednoznačné Bany - doporučuji. Zkušenost mám tedy z Brna, kam paní Šperlová jednou za čas jezdí. Rozhodně nastřelil, píchání by se mělo snad i zakázat. Pročtěte si stránky. https://www.nastrelovani-nausnic.cz/

petrakn7
13. črc 2019

Dceři je nastřelila sestřička u naší pediatričky, za 700 kč včetně náušnic, umrtvila jí ouška mastičkou a pak bylo za půl minuty hotovo, bez krve a snad i bez bolesti. Do píchání uší bych nešla... tohle byla rychlovka.

anahavran
autor
14. črc 2019

Díky všem za rady a názory 🙂

6miska4
14. črc 2019

Taky můžeme doporučit nastřelení v Baby na Smíchově, případně kamarádka si chválila píchání v Hell. 😊