Náušnice nástřelené moc vysoko. Co s tím? Máte zkušenost?

aurelie34
4. čer 2020

Hezký večer, včera jsme byli s dcerou na nástřelení náušnic. Zdá se mi že jsou strašně vysoko. Co s tím? Měl jste to taky někdo tak a pak se to srovnalo?

blondynka400
4. čer 2020

@aurelie34 uričtě je to víš, než by to mělo být. A co s tím? Za mne nic, je to blbě udělané. Klasika u nastřelení. Těžko se to srovná, nemá jak.... Myslím, že s tím ale bude moc žít, jen ně všechny naušnice jí sednou .-)

jjasmina
Autor odpověď smazal
Zobraz
apple_tree
5. čer 2020

Ja mam odmala nastrelene nausnice vysoko, no urcite se to nesrovna. Nemuzu moc nosit nausnice na takove to klasicke zapinani. Ale neni to nic tak hrozneho, co by me muselo trapit.

leilinka1234
5. čer 2020

To jedno ouško mi přijde opravdu hodně. Těžko říct, možná bych to vyndala, nechala zarůst a ještě jednou bych jí "potrápila". Dávám to do uvozovek, protože sama jsem byla na nastřelení v dospělosti a nic hrozného to není.

aurelie34
autor
5. čer 2020

Ještě jsem udělala lepší fotky. Co myslíte? Ta levá se mi zdá dobrá.

katerina_j
5. čer 2020

z těchto fotek mi to už přijde mnohem lepší 🙂 ale pokud se vám to nelíbí, asi bych nechala zarůst a pak píchnout ještě jednou 🙂

anettkah
5. čer 2020

Mne to teda prijde normalni 😉 Nikdy by me nenapadlo, ze by to mohlo byt vysoko. Hned jsem se sla podivat na sebe a mam to taky tak a zadny problem jsem nikdy nemela a to mam nausnic asi miliardu a vsechny mi sedi. Vubec to nereste, je to v pohode. Ja na to tedy prisla ted diky vam po skoro 30 letech 😃

katerina_j
5. čer 2020

@anettkah i já 😂 ale na první fotce mi to přišlo taky výš

chicky1j2
5. čer 2020

Na prvních fotkách to vypadá výš. Ty druhé mi přijdou naprosto v poho a normální 🙂 myslím že to bude ok 🙂

natysnovec
5. čer 2020

Normalni...😉👍

tasimia
5. čer 2020

@aurelie34 nemá je vysoko, má je normální.

laloogrey
7. čer 2020

Mně to teda připadá, že je má pěkně nastřelené, v dobrém místě...