Naušničky. Dáváte je holčičkám?

feitka
4. črc 2007

Jaký máte názor na naušničky. Dáváte je slečnám ?
Mám v okolí pár případů, kterým se trefili do akupunkturních bodů a holčičky jsou často nemocné.
Necháváte je píchat nebo nastřelovat ?
Uvažuji o tom, že budeme bez naušniček.

akcul
10. led 2012

@andinecka
Naušničky jsme nechali oběma holkám (teď už i mladší dceři) nastřelit u paní doktorky Zemánkové ve Vyškově. A nastřeluje i těm, kteří u ní nejsou registrovaní. 😉 Ve Vyškově už nebydlíme, ale protože naše paní doktorka naušnice nenastřeluje, obrátili jsme se proto znovu na paní doktorku Zemánkovou. Můžu jen doporučit! 🙂

andinecka
10. led 2012

@akcul
děkuji 🙂

camelinka
10. led 2012

@feitka my je nechali pichnout a uz bych to neudelala, radsi nastrelit,byla spousta krve a trvalo to ☹ .kazdopadne ted je spousta holcicek bez nausnicek a je jim to uplne jedno 😉

bassetlady
10. led 2012

já bych počkala, mně nechali uši píchnout jako miminu a mám každou dírku jinak.( asi mě babičky neudržely, mamina u toho odmítla asistovat) . dokonce mi jedna klenotnice "nechtěla" prodat výrazné peckoidní naušnice, protože by mi deformovaly tvar obličeje a měla pravdu. a v 15 jsem si nechala nastřelit další dírky a byla to pohoda.

hojda
10. led 2012

Tak já sama měla nášnice až v 6 letech a docela jsem toho litovala, propíchnutí jehlou bolelo, lékaři spíše doporučují nastřelení, co jsem vyčetla.

paja1975
10. led 2012

NAší Sofince je 5 měsíců a 14 dní a před týdnem jsme na nášničkách už byly. Dnes jsme bya na kontrola a má to krásný, už je to úplná slečna 🙂 🙂 plakala při píchání, to jo, ale to jak se lekla. Ale ještě než jsme vyšli z ordinace byl klid. Ale když jsem viděla jak ji sestra musela držet, bylo mi ouvej. Ani se nedivím,že nechtějí mamainky aby je sami drželi. V životě bych ji tak nedokázala tak pevně zafixovat. 😒 ale má to parádní a jsem ráda, že to má za sebou. I dr říkal,že je lepší ted dokud si sama na ty ouška nesahá a nemúže si do toho zanést nějakou infekci a nebo natrhnout. má to za sebou a máme klid. 🙂 🙂

anoli85
10. led 2012

My jsme nechávali naší Sofince nastřelit náušničky až po třetí dávce hexavakcíny, což bylo někdy v 7mi měsících. ofince se nelíbila už sestřička a tak spustila, jakmile jí potírala ouška dezinfekcí. U samotného nastřelení taky řvala jako tur, ale jakmile jsem ji pak pochovala, bylo fajn. Ani o náušnicích neví.