Náušničky. Zkušenosti, rady, co je lepší?

elis101
12. lis 2020

Všechny zdravím, banální otázka...ale já co se zásahů týče (prášky, injekce atp) všechno obrátím na tisíckrát...je to moje nemoc...

Malé 10m bychom konečně chtěli nechat nastřelit náušničky. Nastřelení je jisté ale, jak jste to kdo měl? Zkušenosti, rady, co je lepší?

1) nastřelení DR, dá malé umělohmotnou náušničku
2) nastřelení v doporučeném salonu, malá dostane náušničky z chirurgické oceli

Umělohmotné se prý pak musí vyměnit a znehodnotí se u toho
Umělohmotné prý dělají zbytečně velké dírky

A co ty body na tom uchu??? Vím, že se to prostě normálně píchá a ty lidi se tím živí, ale mě to budí ze sna...

Tak co je lepší? Bezpečnější, hezčí? Nebo je to jedno?

keksik002
12. lis 2020

@elis101 ja bych sla k dětské, nase dava i chirurgickou ocel na pozadani, ale zase ty umelohmotne jsou setrnejsi a lehci pro deti

sigyn
12. lis 2020

Upřímně jsem do teď netušila, z jakého materiálu byly naušnice, co malá má. Ale podle netu máme asi plastové. Nastřelovala doktorka, malá 10s brečela, pak pár dní šmátrala po uchu a ted už ani neví, že je má na sobě. Doktorka řekla, že za 6-8 týdnů se mohou dát jiné naušnice (např. zlaté atd.). Tak bych řekla, že to asi nemá cenu řešit 🙂 Bezpečné budou všechny, kde to bude dělat odborník.

adel2507
12. lis 2020

@elis101 Naše dětská nenastřeluje, tak jsme šli do piercingového studia (paní je tam přes děti vyhlášená).
Měla tam ocelové i plastové (v průměru jsem rozdíl neviděla), ale doporučila nám spíš ty plastové.
Malá měla přesně ty kytičky, co jsou na obrázku. Vypadaly moc hezky a krásně se jí to hojilo.

jednaholkaa
12. lis 2020

@elis101 My jsme sly do salonu, kde pani od rana do vecera jenom nastreluje nausnice..tzn, ma v tom fakt praxi. Nakreslila si kam to nastreli (to si merila) a pred nastrelenim me to nechala schvalit. Takze zadne prekvapeni.. Cetla jsem pripady kdy to doktori naastrelili na nespravne misto..

nattt
13. lis 2020

A v kolikati mesicich se na to chodi?

atekram42
13. lis 2020

@nattt To je na každém, naše doktorka tedy doporučovala raději až po druhé dávce hexy. Ale my nakonec dáme až si malá sama řekne, že chce (pokud bude vůbec chtít).

lachtanice86
13. lis 2020

Male to nastřelila doktorka a ma ocel, pred tim než nastřelila udelala body a ja to schválila. Vše v pořádku a žádný problém

jakreb
13. lis 2020

@elis101 Vtedy ked chcela dcera. Mala 3roky. V zlatcnictve, chirurgicka ocel. Co sa tyka očkovania nema ziadne ockovanie. Ma za chvíľu 7, ziadne problémy.

hasara33
13. lis 2020

@elis101 ahoj, malá má nastřelené, silikonové kytičky nebo, co to je za materiál ....prostě žádný kov 🙂 bylo to rychlé, malá řvala spíš proto, že jsme jí museli držet aby se nehýbala, doktorka doporučila náušnice až po druhé dávce hexy, dřív raději ne 🙂 jinak před měsícem jsme jí je měnili za zlaté, protože tu jednu ztratila 🤷‍♀️ jestli dělají větší dírky nevím, ale neřekla bych ....jinak pokud tvoje pediatrička nastřeluje tak bych šla k ní