Návštěva obchodního centra s 6ti týdenním miminkem

ywushka
12. únor 2010

Chtela jsem se zeptat,kdy jste zacali chodit po obchodech a nakupnich centrech s ditetem? Maly ma sest tydnu a nevim jestli to neni jeste moc brzo?!! Jaky na to mate nazor? Dekuji vam za odpovedi

lucie777
14. únor 2010

Shaula, jj, malou částečně svlíknu, aby se neupekla.. 🙂

My byli v OC už asi ve 3 týdnech, byla to rychlovka, ale já si potřebovala něco koupit, teď občas vyrazíme na nákupy, ne že bych se v tom nějak vyžívala a hodiny obíhala obchody, ale ve sterilitě jí držet nebudu a když je potřeba nakoupit, tak jdeme.. 😉

beruska24.9.
14. únor 2010

Já odkryji deku a rozepnu a odkryji fusak. Většinou spí a než bych svlékla, tak zase můžu teď v zimě oblékat 😀 A to u miminka tak snadno nejde. Vyřídím nutné, zabalím a rychle na čerstvý vzduch 😉

berenika39
14. únor 2010

ywushka, udělej to co, chceš. pokud ti záleží na tom, jak budeš vypadat ty, pak je fuk, co ti tu mamči napíšou, co to přináší nebo nepřináší pro dítě 😉 😉 .

Jsem taky tak nějak mezi - úplně miminko jsme ho nebrali, byla zima a chřipky, po půl roce už ano, když seděl, měl oči na štopkách ze všeho toho jinýho - lidi,světla,barevný věci. Ale ani sama nejsem moc shopingový typ, tak to josu spíš i ted jen nákupy zásob a mizíme.....

k.ate
14. únor 2010

Tak malej byl zatím cca 3krát v bille, ale to byly jen rychlovky a minulej tejden jsme ho vzali na větší nákup - tesco + interspar... Malýho jsem vyslíkla, rozdělala fusak a oddělala deku a pak zas na ven oblíkla... Ale spíš to byla vyjímka s manžou nám to taky nesedělo, protože jsme se stejně snažili nakoupit co nejrychleji, aby tam malej nebyl moc dlouho, takže to asi hodně dlouho zase nezopakujem 🙂 Až bude ještě větší a třeba i částečně sám ťapat, tak možná, ale do té doby asi ne e...

stanny
15. únor 2010

My jsme s malou byli poprvé nakupovat ve 2,5 měsících a jsem zrovna ta,která chodí po těch obchůdcích..no a co. Na vánoce jsme neměli jak jinak nakoupit a celé to prospinkala. Byla jsem od té doby ještě 2x. Nebudu nakupovat tady v Jednotě za velký peníz, kočár musím mít před obchodem, protože se tam s kočárem nesmí a jinak nakoupit nejde. V klidu si nakoupím, malá kouká kolem a ještě z toho nemocná teda nebyla. Vždycky ji vysleču a pak obleču..taky nechápu ty mamče, které je mají zabalené..chuďátka spocené. Kdyby měla nějakou nemoc dostat, tak ji dostane i tak.. třeba u našeho doktora není zvlášť poradna a když jdem k lékaři třeba jen na zvážení, musím čekat třeba hodinu mezi 12 chrchlajícíma dětma, kteří okolo prskají. Takové OC je proti tomu lahoda.

mili84
15. únor 2010

tak Toníkovi je půl roku a na nákupu potravim se mnou nebylk ani jednou...U nás mají v Hypernově do 22h, takže jezdím, když ho dáme spát a manža ho hlídá.. Jinak na menší nákupy, nebo pro vyloženě konkrétní věci, i do velkých OC jezdíme s malým asi od 3m. Tatínek se s ním třeba projde, malý pokouká kolem a já si takhle už stihla koupit i něco na sebe 😉 Nevidím v tom problém,. pokud tam někdo netráví vyloženě většinu času... Beru to jako takové získávání imunity 😉 A s oblékání t dělám tak, že maého nikdy nějak moc nestrojím...Doma sedneme do auta a vystoupíme zase vevnitř (kryté parkoviště) - takže je jen přikrytý silnější dekou, kteriu mu vevnitř sundávám + rozepínám bundu a sundávám čepici...rukavice nedávám. Navíc má rád teplo, tak mu to ani nějak nevadí, že sedí v bundě 🙂 Já teda zásadně chodím bez malého k lékaři, k jakémukoliv...To mi příjde teda daleko horší...

sisi.v
15. únor 2010

s miminkem bych asi nešla, to jsem neměla chuť ani náladu, bylo léto a venku krásně 🙂.

když byla větší a začala lézt, tak to bylo o život, protože ji to, pochopitelně, nebavilo a tím pádem ani mě, raději jsem jí honila na zahradě nebo na hřišti než lidem pod nohama - takže do OC na courání (které mám občas jinak docela ráda) jsem chodila večer, když manžel hlídal - užila jsem si to daleko víc.

na nákup jídla bych samozřejmě šla, kdyby nebylo zbytí, ale já z ní byla tak hotová, že jsem tam vždycky stejně půlku věcí nechala - nikdy jsem neměla batole dítě sedící v kočáře nebo košíku víc než 10 min...nakupovala jsem v menších sámoškách, kde to byla rychlovka a pak jela jednou za týden sama na velký nákup /globus má do 22, což bylo ideální..)

ale pokud někoho baví korzovat s mimčem pod zářivkama, v milionu zvuků, klimatizaci nebo přetopení - ať si to užije 🙂.

ywushka
autor
16. únor 2010

Tak my uz mame prvni "nakup" v olympii za sebou! Bydlime na vesnici,takze do velkych obchodaku musime dojizdet trictvrte hodiny a nemuzeme si dovolit,ze bych jela sama nekdy vecer az mimi zaspi!! Maleho jsem oblekla tak,ze mel takove upletovy overalek,cepicku,rukavicky,tenkou kombinezku a byl zakryty dekou a ve fusaku to jsem mu vsechno oddelala v obchodaku a zase "nastrojila" ven! Maly to cele prospal,vydrzel pak spat jeste az domu bez jidla,vubec se nevzbudil ani pri nejvetsim ruchu,ktery zrovna tam byl z nejakeho koncertu!! Takze asi tak

lucenek
16. únor 2010

sisi 😉