Navštívit s dítětem (1) rodinu, která se vrácí z Egypta?

iv123
8. črc 2012

Příští týden se vrátí z dovolené v Egyptě rodina. Chtěla bych je jít navštívit s ročním dítětem. Manžel však je proti tomu. Prý mám pár dnů počkat, jestli si nepřivezli nějakou nemoc z Egypta. Nebyli očkování. Myslím si, že jeho reakce je přehnaná. Co si o tom myslíte vy?

sebestka
8. črc 2012

Já si myslím, že člověk nikdy neví......Pokud to není nezbytně nutné, jela bych je navštívit třeba za týden.

ckei
8. črc 2012

Já si myslím, že je to přehnaná reakce a klidně bych je navštívit jela 😉

mamkamarketa
8. črc 2012

Ja bych klidne pockala. Znama se vratila se silenou infekci v brise. Skoncila ve spitale. Pockala bych

diviska
8. črc 2012

Já teda nejsem přehnaně opatrná, ale asi bych taky v tomto případě počkala. Faraonova pomsta není nic příjemného a kdoví co mají v bříškách 🙂

leeena_4
8. črc 2012

Já si Faraonovu pomstu z Egypta přivezla a s ročním mimčem bych takovou návštěvu taky neriskovala 😀

ronyx
8. črc 2012

Určo bych pár dní počkala,i když můžou být všichni v naprostém pořádku,ono ten risk za jednu návštěvu opravdu nestojí. 😉

jitushkam
8. črc 2012

ja myslim ze faraonova pomsta neni nakazliva ;) ale nejsem si tim 100pro jista

slundo
8. črc 2012

Určitě přehnaná není, počkala bych, člověk opravdu nikdy neví.....

xuxie
8. črc 2012

počkala bych, můj muž skončil po Egyptě v nemocnici na kapačkách - s horečkami, průjmem a zvracením. Začalo mu to až po návratu - a to nebyla faraonova pomsta, tu jsme tam prodělali oba. Bydleli jsme v 4* hotelu a fakt jsme nevytáhli paty (já už byla těhotná), takže radši počkej 😉

olgas
13. črc 2012

já bych o tom asi takto ani neuvažovalo,pokud jsou zdraví, tak bych šla. Jsem si teda jako myslela, že tu faraonovu pomstu dostaneš tam a ne že přijedeš domů a dostaneš ji až za pár dní. To už je pak asi něco jiného. Ale vidím, že tady má víc holek jiné zkušenosti. 😒