Necháváte mimi občas bez plen, aby kůže volně dýchala?

eatygrenee
15. čer 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás mimi necháváte občas i bez plínek, aby bylo rozbalené a kůže mohla volně dýchat

matilko
15. čer 2009

eaty, fuuuuuuuuurt 😀

momin
15. čer 2009

😀 to ja se zase bojim ze nam vsechno pocura..... 😅

matilko
15. čer 2009

momin, tak ja dávam na nočníček 😉

momin
15. čer 2009

Faakt? Vzdyt mate 3 mesice... 😕

matilko
15. čer 2009

jedná sa o bezplenkovku, je tu na to diskusia 😉

shaula
15. čer 2009

Matilko, ty praktikuješ BKM?

matilko
15. čer 2009

shaula, jj 😉 síce nie nejak extrémne, ale kakoše odchytím všetky a čúranky sa mi občas daria, občas nie

shaula
15. čer 2009

Aha, byla jsi rychlejší🙂 Trochu ti závidím, já se o BKM dozvěděla pozdě, ale stejně si nedovedu představit, jak bych ve dvou měsících hlídala ještě tohle... Kluci hodně plakali, bojovali jsme s kojením, tak BKM bych asi už nezvládla...

matilko
15. čer 2009

shaula, my sme bojovali s kojením od začiatku a do toho 3mesačné koliky ☹ začali sme až nedávno

momin
15. čer 2009

Ted sem si tam byla neco precist.. Ja sem vubec netusila ze neco takoveho existuje?! 😕 je uz pozde zacinat kdyz sou nam skoro 3 mesice??

shaula
15. čer 2009

No jo, my jsme měli 3měsíční koliky až do půl roku 😀 😀 😀 A pak už bylo pozdě, aspoň na nich žádné signály nevidím.
Ale abych se vrátila k původní otázce - moc je bez plínek nenechávám, ani dříve. Když byli malincí, neměli rádi být nahatí, navíc jsem měla strach, že prochladnou. A teď už bych je neudržela na nějaké nepromokavé podložce, takže bychom měli všechno pročůrané 😀

matilko
15. čer 2009

momin, my sme začali v 3 a pol mesiacoch 🙂 nehrotím to, proste to tak nejak skúšam

shaula, to malá je nahatá najšťastnejšia 🙂

momin
15. čer 2009

Kdyz chce danula kakat tak to poznam taky ale nevim jak bych poznala ze se mu chce curat takze my bez plinek fakt moc nejsme... 😅

onlika
15. čer 2009

ahoj, tak ja bkm nepraktizujem, ked som sa o tom dozvedela, tak sme boli "na hrane" (Matko mal 4,5 mesiaca) a prave vtedy dostal hnacky, ked sa z toho dostal, tak uz nehlasil 😒. Ale bez plienky ho nechavam kazdy den, medzi prebalovanim vzdy par minut a vecer pred kupanim tak pol hodky. Uz tiez nevydrzi na nepremokavej podlozke, davam mu aj plienku medzi nozky, ale obcas sa proste stava, ze sa vycura mimo, neriesim to, mame na zemi penove puzzle a to potom poumyvam 🙂. A teraz odkedy papa prikrmy, tak pravidelne kaka vecer, ked je rozbaleny 😀. To uz su ale tuhe hovienka, tak sa daju "odchytit" 🙂. Asi najvyssi cas vratit sa k bkm a naucit sa rozpoznavat aj curanie 🙂

matilko
15. čer 2009

onlika presne tak, treba to skúšať, za to nič nedáš 🙂

somik
15. čer 2009

H nechávám bez plínky často, teď, když je venku krásně, tak jezdí nahatej 😀 . Občas lidi koukají do kočárku a diví se, ale H je mooooc spokojený. Lépe se nám tak i BKMkuje 🙂

matilko
15. čer 2009

somik, vy jazdíte nahatí???teeeeeeeeeeeda 🙂

mirri
15. čer 2009

tak ja nechavam maleho hlavne odpoledne politat naheho.mame dlazbu takze pripadnou nehodu klidne utru.. 😀
ted mame na balkone bazen,tak se plazi z pokoje do bazenu a zpet a ja mam klidecek..

onlika
15. čer 2009

matilko, musim zacat, teraz ideme na dovcu, tak tam mam v plane ho nechavat bez plienky co najviac, tak mozno zistim nejake znaky pri curani, aj ked uz vraj teraz neznakuje

matilko
15. čer 2009

onlika, no ja sa tiež bojím, že už neznakuje ☹ ale snažím sa a vraj sa deti zase rozznakujú 🙂 ved niektoré mamičky začali aj neskôr...

somik
15. čer 2009

Matilko, fakt jezdíme nahatí 😀 , kdybych ho nechala v plínce, tak stejně jen v čč na draka bez svrchňáčků, ale je to zbytečné, mám pod ním plínku na podložce, když čůrá, tak jen čč vyměním za suchou a je to 🙂 .