Nechce sedět u jídla

simona2103
12. kvě 2018

Mimco 1 rok-jídlo utrpení. V zidlicce vydrzi jen chvili, nejradši by s jídlem nějaká v ruce po bytě-to pak sní všechno. To same vecer z flašky , uz nevim jak na ni. Nechci aby litala po bytě s jídlem...

monkey81
12. kvě 2018

Zkousela jsi zabavit, napr dat lzicku do ruky?

zmrzlinka
12. kvě 2018

Na naši malou zabralo posadit ji k velkému stolu na velkou židli a stcit ji do ruky lzicku nebo vidličku. Zacala pomalu jist sama a teda je pravda, ze dlouho u jidla stala, ale uz nebehala. Ted uz u jídla sedí.

lucyp13
12. kvě 2018

Nesedí - nejí , deti rychle pochopí , popr. Dat lžíci a at ji sama, to ji zabavi

drakenn
12. kvě 2018

Můj mladší jedl sám lžící, ani neměl rok. Sice po něm neskutečný binec, ale byl najezený! Zkuste, ať se krmí sám.

simona2103
autor
12. kvě 2018

Dat ji lžíci do ruky jsem zkoušela, kdyz ona všechno jeste patla rukama a drobi si to na míní kousicky. Takze než to strčí do pusy, je to na zemi 🤦‍♀️

martinakosnerova
12. kvě 2018

Muj syn je uplne to samy. Kdyz nebyla zabava, nebylo jidlo. Vsechno ho bavi jen parkat. Mlicko do nej dostanu jen u pohadky a taky ne u kazdy. U jidla jsem vzdycky delala ruzny kraviny, podavala mu novy veci a kdyz se nenudil tak papal. Obed byl hodinovy silenstvi ze kteryho jsem byla hotova. Pak jsem rakla dost. Posadim( nesmim pripoutat a musi byt u velkeho stolu), nabidnu, kdyz odmitne tak vyndam. Vetsinou zacne hysterak, necham ho se vyvztekat, protoze utesovani a premlouvani jeho hysterii akorat prodlouzi a kdyz si ho nevsimam tak je do par minut klid. Pohladim, vysvetlim, posadim a pak uz vetsinou papa.

simona2103
autor
12. kvě 2018

@martinakosnerova zkoušela jsem to taky-vyndala ze zidlicky a někdy zacla brecet a někdy proste v poho, klidne bude bez jídla... hlavne ze je venku ze židle. Jenže o hladu ji nechat to taky nejde. Jo a vydrzet hysterak? Snažím se ale je to o nervy

martinakosnerova
12. kvě 2018

@simona2103 snazim se varit oblibeny jidla.miluje kolinka, takze je cpu skoro ke vsemu a nez dam do zidkicky, tak ho necham zobnout par kolinek a tim ho nalakam.kdyz ani tak nechce,nechala bych bez jidla. Nutit a premlouvat nema cenu. Vydtzet hysterak je o nervy, ale neda se nic delat, bude hur..