Nečůrání do plenek. Máte zkušenost?

any01
5. srp 2020

Ahoj holky, mám takový dotaz na který nemůžu nikde najít odpověď, malé za chvilku bude 6 týdnu a odmítá mi čůrat do plenek, vždycky šílený pláč tak ji tu plenku rozepnu aby to měla povolené a šlo ji to dřív to tak fungovalo, ale teď... Nechám ji ležet na té plence i 15 min ona tlačí pláče, ale jak tu plnku vytáhnu tak v ten moment začne čůrat 🤷‍♀️ máte s tím někdo zkušenost? 😊 Moc mě to mrzí že se tak trápí..

atekram42
5. srp 2020

Co zkusit bezplenkovku? Prostě ji podržet nad nočníkem / umyvadlem a ona se vyčůrá. Zvlášť když si o to takhle sama říká, tak bych to zkusila.

any01
autor
5. srp 2020

@atekram42 asi jo, protože ji nechci trápit když se jí to nelíbí 😊

atekram42
5. srp 2020

Jinak je to běžné, že děti začnou čůrat po rozbalení, protože nechtějí do plínky. My bezenkovku taky praktikovali a bylo to fajn 🙂

any01
autor
5. srp 2020

@atekram42 ano to já vím jen mě zaskočilo že i když má rozeplou tu plenku tak pořád pláče až do doby než ji z pod ní vytáhnu 🤷‍♀️
Asi to vyzkoušíme 😊

levandule_k
5. srp 2020

@any01 Někde jsem četla, že čůrat pod sebe do plenek je v podstatě nepřirozený, že ani žádné zvířátko si nečůrá a nekadí do pelíšku...

any01
autor
5. srp 2020

@levandule_k něco na tom bude právě jsem to zkusila vstala a kroutila se, ale šla jsem s ní nad vanu a vazne se vycurala 😁😊

levandule_k
5. srp 2020

Dává ti krásně signály, že má potřebu 🙂

vikinkav
6. srp 2020

To je skvely! Ja bych ji vyhovela, prkne nad vanu nebo umyvadlo a bude to fajn 🙂 usetris za pleny

any01
autor
6. srp 2020

@vikinkav Naše holčička asi neví co chce dneska pro změnu plakala že nechtěla nad vanou a vždycky to hodila do plenky 😁😁