Nějaký trik, aby spal celou noc...?

sussi0623
21. bře 2021

Ahoj maminy, mám otázku... Našla jste některá trik na vaši ratolest, aby spala bez krmení celou noc? Malému je deset měsíců, večer chodí spinkat v 18 hodin, usně za chvilku sám, čímž chci naznačit, že ho nenutíme, zkrátka spinkat chce. Pak se vzbudí kolem 22. hodiny, 2,30 hodin a v 6 máme budíček. Jaké jsou vaše děti, zkušenosti a triky? Díky předem za odpovědi

jjasmina
21. bře 2021

@sussi0623 já bych popravdě za tohle byla ráda, malé ne 13 měsíců a budí se po 1-2 hod

zelenaesmolda
21. bře 2021

@sussi0623
rohypnol? :D

tynka9
21. bře 2021

Podle pravdy... pokud spala naše holcicka takhle, tak jsem to brala jako naprosto luxusní noc. Od cca půl roku do roku a půl byla schopná se budit někde mezi pulhod a hod... fakt klidně 10x za noc byla vzhůru. Chodila spát později, osmá devátá, vstavala mezi šestou, sedmou...

jjasmina
21. bře 2021

@tynka9 takže jako u nás..

tynka9
21. bře 2021

@jjasmina Jojo...
U prvního pomohlo v roce přestat kojit. To začal spát celou noc, u malé se to nějak zlomilo samo, začala to mít tak 50:50 noci, když se vzbudila třeba 3x a noci, kdy spala fakt slušně. A odstav později už na nic vliv neměl...

jitushb
21. bře 2021

Za tohle bych u mladší dcery taky byla ráda 😁 vůbec nevím jak jsem přežila první dva roky kdy jsme víc nespali než spali. U nás se to zlomilo po druhém roce a od dvou a půl už konečně spí celou noc. Každopádně žádné triky a univerzální rady neexistují, aspoň podle mě. Chce to jen pevné nervy, hodně lásky a vydržet. 👍🍀💪

badyr
21. bře 2021

@sussi0623 kéž by kdysi náš syn takhle spával. Býval vzhůru nesčetněkrát za noc, když rostly zuby, tak i 3 hodiny v noci vzhůru a trvalo to třeba 4mesice v kuse. Do toho mlíko, atd atd. A vstával většinou kolem 5 ráno. Aktuálně jsou mu 3 roky a až teprve teď se stává, že spí celou noc, nebo přijde za námi a spí u nás. Myslím, že vaše dítko spí krásně.

olga_
21. bře 2021

Toto je naprosto skvělá noc. Jinak fakt asi už jen ten rohypnol 😀.

mamikry
21. bře 2021

@sussi0623 Zlate dite! 🙂 Jinak nam konec buzeni prisel az s koncem kojeni.

zmrzlinka
21. bře 2021

Je ještě malý.Ma nárok na jídlo v noci.Vydrž bude líp 💙

madamas
21. bře 2021

Bože to je zlaté dítě. Co bych za to u syna dala. Tehdy snad cokoliv. Čekám druhé a kdyby mi někdo slíbil že takhle bude moje dítě spinkat tak mu budu líbat nohy 😆 U syna ,cca v roce, jsme se dostali na hodinu až dvě spánku v kuse. Když byla dobrá noc.

klokanka31
21. bře 2021

@sussi0623 Moje malá od narození spí většinou celou noc, usíná cca kolem 22-23 hod.a spí do 8-9 hod. Tenhle týden teda jen do 7 ☺ a když už se v noci vzbudí (spíš jí vzbudím já, protože má noční běsy, tak se napije vody, a po uklidnění spinká dál... Na krmení se nebudila ani když byla kojená 🤔

ajja87
21. bře 2021

Luxusní noc, teď se modlím u našeho druhého, kéž bych takový noci měla... První se budila co hodinu a celou noc začala spát až tak kolem 2,5 až 3 let....

any2any
21. bře 2021

V tomhle veku obe dcery vstavaly co hodinu, nekdy i casteji 🙈 U nas jsme museli pockat tak do 2 let...

jjasmina
21. bře 2021

@tynka9 já zkouším v noci nedávat prso, někdy jen otočim na bok , tak chvíli mrci, ale jen chvilku a usne a to se umí probudit takhle teď už třeba 4x, ale když dávám prso, tak třeba i každou hodinu.Jako někdy to klapne , někdy ne.. Mám pocit, že s odstavem bude spát i celou noc, ale ještě teď ve 13 měsících ji úplně nechci sebrat kojení a počkat aspoň do toho 1,5roku právě

crutela
21. bře 2021

Já myslím, že to máte docela v pohodě. :D
Jediné, co mě napadá tak zkusit nejakou ovesnou kaši například.

sussi0623
autor
21. bře 2021

... díky vám všem za odpovědi! Už mlčím!!! 🙈 99 % z vás upřímne lituju!

patypresdevaty
21. bře 2021

Má nárok, žádné triky bych nezkoušela.
Jedno dítě mi začalo spát víceméně celou noc až po druhém roce, druhé cca v roce a čtvrt.
Oba k tomu prostě dozráli

aniea
21. bře 2021

No když byla dcera menší, od narození asi do 3m mi spala v kuse večer 9hod, já byla až prechrapana 😂ale pak se začala budit a pak pomohlo až když měla večer kaši, že se pořádně napapala a docela spala dlouho.

codal
21. bře 2021

@sussi0623 myslím, že je na to ještě brzo, takhle malé děti se budí, je to normální, ještě chvíli vydržte.

vitezove
21. bře 2021

Naše děťátkok se budí 1x za noc. Chodí spát kolem půl 6 a vstává v 6. Mezitím se vzbudí většinou kolem druhé jednou na krmení. Dáváme UM, večer dostává kašičku a od té doby lépe spí. Někdy spí opravdu i celou noc, ale to tak jednou za měsíc se poštěstí. Jsem ráda, všichni říkají, jak se jejich děti budí i xkrát za noc. Samozřejmě se už těším až jednou bude spát celou noc 🙂.

makovice88
21. bře 2021

Jak to tak ctu, tak jsem asi vyhrala v loterii 😁 Od pulroku se budila 1x v noci, od 11 mesicu spi celou noc. A tim mam na mysli 12 hodin v kuse 😊
Vas vsechny opravdu lituju, jak jste to zvladly? 😁

plksv
21. bře 2021

Zapsala jsem našemu nespavci do deníčku: první noc v kuse spal, když měl 3 a půl roku 🙂. Bylo to na Vánoce, narozeniny má v létě 🙂.

cinam
21. bře 2021

V deseti měsících mi usinal o půlnoci, budil se 3x za noc a vstával v 8.30 😁 a co nám pomohlo? Ve dvou letech jsem přestala kojit a od třetí noci spí v kuse.

jednaholkaa
21. bře 2021

@sussi0623 Gratuluju 🙂 Me se do cca 22 mesicu budila 5-10x za noc.. Zvladala jsem to velmi spatne.

jjasmina
22. bře 2021

@makovice88 musel sme 🙂

jjasmina
22. bře 2021

@cinam nám třeba pomohlo nedat prso při každém probuzeni, sice chvili, kňučí, mrci a dožaduje se, ale opravdu to pomohlo, že se nebudí co hodinu.Ani jídlem to nikdy nebylo.

cinam
22. bře 2021

@jjasmina no to jsem zkusila odhodlaně jednou a po 4 hodinách řevu jsem vymekla 😁 až v těch dvou letech to šlo, to už si to trochu nechal vysvětlit a jen asi hodinu a půl žadonil že ještě mlíko a pak už nechtěl

zrzeckas
22. bře 2021

Kdyz byl (a stale to plati) maly pekne najezeny, tak spal celou noc... Sel o sedmi, sam usnul a spal az do 6-7 h.... Za nas dobre najezeny, nesmela mu byt zima (platilo i na starsi a stale plati)

jjasmina
22. bře 2021

@cinam tak to ste dobrá, já to dala max hodinu, ale jak jsem to zkoušela denně tak asi vymekla a opravdu řev byl jen asi 2x